Характеристика обладнання. Інструменти та матеріали
Лекции.Орг

Поиск:


Характеристика обладнання. Інструменти та матеріали
Найчастіше на роботу майстер приходить зі своїм особистим комплектом інструментів, придбаним на свої гроші.

Необхідний набір включає ножиці прямі (3 штуки з полотнами різної довжини, з насічками і без), філіровочні ножиці (2 шт), набір гребінців (4 види) та щіток (3 види), професійну небезпечну бритву з насадками для стрижки, пензлик і ємність для фарбування волосся, професійний фен (жароміцний, з довгим соплом, 2-3 швидкості, 2 температурних режиму), машинку для стрижки волосся, електрощіпці (круглі і плоскі). Для надання послуг було придбано необхідне обладнання та технічні засоби, які представлені.

Інструменти для укладання та догляду за волоссям, меблі для перукарень та салонів краси, витратні матеріали, аксесуари для перукарень та салонів краси, професійне обладнання та засоби для епіляції і депіляції, матеріали, інструменти для нарощування та плетіння волосся, обладнання для салонів краси, ножиці перукаря, філіровочний інструмент, мийки перукарські, стерилізатори для салонів краси, сушуари, клімазони, гарячі ножиці, шпильки і затиски для волосся, триммери для волосся, машинки для стрижки, одноразовий одяг та взуття, перуки і шиньйони, обладнання, матеріали та засоби для парафінотерапії, палітри для макіяжу професійні, одяг для перукарень та салонів краси, пирскавки, пульверизатори для води, чохли та сумки для перукарів, вапоризатори. Косметологічні та дерматологічні апарати, комбайни, косметологічні крісла і кушетки, інструменти для косметології, лампи-лупи косметологічні, стерилізатори для салонів краси, перукарські та косметологічні візки вапоризатори, косметичні засоби догляду за шкірою обличчя.

Також були придбані витратні матеріали. До видаткових матеріалів відносяться всі кошти, які майстер використовує у своїй роботі: шампуні і бальзами, рідини для фарбування, завивки і укладання,а також лікування та реабілітації волосся. Все це купується у спеціалізованих компаній-постачальників.У студії краси "Л'Етуаль" представлені 2 професійні лінії для догляду та фарбування волосся - Matrix і Estel professional, а також матеріали длянігтьового сервісу наступних фірм - Irisk professional, Planet nail, Elle ellis cosmetic.

 

 

Охорона праці

Охорона праці тісно пов'язана з економікою. Створення безпечних і здорових умов праці сприяє підвищенню її продуктивності та зниженню собівартості продукції. Підвищення продуктивності та зниженню стомлюваності майстра, соціального використання робочого часу. Закон України "Про охорону праці" визначає основні положення конституційного права перукарів на охорону життя і здоров'я в процесі трудової діяльності, регулює відносини між власниками перукарень та працівниками перукарями з питань безпеки, гігієни праці, а також встановлює єдиний порядок організації охорони праці в Україні. Перукар-модельєр повинен дотримуватися техніки безпеки. Техніка безпеки - це система технічних заходів, яка забезпечує здоров'я і безпечні умови праці, служби побуту. В кожному перукарському салоні є відповідний інтер'єр, адже це приносить велике задоволення клієнтам і безпосередньо працівникам самого салону.Також для кращих умов праці перукарям-модельєрам надано сучасне, практичне обладнання для ефективнішого, швидшого виконання певних перукарських послуг.

Велику роль відіграє правильне освітлення. Чим більше природного світла тим краще, але коли це не можливо, то повинно добре освітлюватися приміщення перукарні і особливо робоче місце майстра. Неприпустимо, щоб лампи, що встановлені в салоні шуміли, це погано впливає на людину і сильно дратує.

У салоні створені зали очікування для клієнтів, тобто приміщення, які знаходяться окремо від робочого місця майстрів, а також спеціально відведена кімната, для відпочинку самих працівників.

Електроустаткування, електроапаратура та електроінструменти повинні зберігатися у справному стані, бути безпечними в роботі і мати захист при випадковому дотиканні до струмоносних елементів. При виявленні будь-яких несправностей робота з устаткуванням мусить бути припинена до усунення цих недоліків.

Перукарю забороняється: розбирати електроінструменти, електроустаткування і робити самостійний будь-який демонтаж, користуватися для чищення електроінструментів (апаратури), що мають певні елементи спиртом або засобами в які входить спирт, ультрафіолетовий стеріалізатор.

При користуванні різальними інструментами треба: зберігати їх у спеціальних футлярах, не передавати різних інструментів у відкритому вигляді, не класти різальні інструменти у кишеню, не залишати у відкритому вигляді на столі, категорично забороняється зберігати електрозаймисті і горючі в безпосередній близкості від батареї. Забороняється сушити білизну на спеціальних фенах і поблизу печі. Забороняється користуватися сучасними ставками (жучки) замість гарячих електропроводів. Захисний вихід завжди повинен бути вільним. Курити і запалювати сірники дозволяється тільки у відведених для цього місцях, навіть під час короткої відсутності на своєму робочому місці. Перукар зобов’язаний вимкнути світло на робочому місці і нагрівні прилади.

Категорично забороняється закривати папером електролампочку та штепсельні розетки. Всі електричні нагрівні прилади повинні мати вогнетривкі підставки.

Кожна перукарня має бути обладнана вогнегасниками, неменше 1 на 100 квадратних метрів. На випадок пожежі викликати пожежну службу (101) і до їх прибуття прийняти допустимі заходи для гасіння пожежі.

 

 

Практична частина

Дата добавления: 2016-03-25; просмотров: 2509 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.