Правила безпеки праці при виконанні стрижки
Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Правила безпеки праці при виконанні стрижки
Правила Електро-безпеки. Електрична енергія, як сама універсальна і зручна для використання форма енергії, є вірним помічником людини у всіх сферах його діяльності. Але електрика може принести і непоправної шкоди здоров'ю людей, якщо не виконувати правила електробезпеки і не дотримуватися заходів особистої обережності. Основною умовою безпечного застосування електроенергії є справний стан електропроводки, а також дотримання заходів обережності при користуванні електричними приладами на виробництві та в побуті.

Необхідно: постійно стежити за справним станом електропроводки, вимикачів, штепсельних розеток, а також шнурів, за допомогою яких електро-прилади включаються в мережу. Для підключення до мережі використовувати тільки штепсельні з'єднання. Включати і відключати електроприлади слід сухими руками і тільки за вилку штепсельного з'єднання. Не допускається відключення електроприладів смиканням за шнур. Заміну ламп та очищення від пилу освітлювальних приладів робити тільки при відключеному вимикачі. При виникненні іскріння, появи диму або запаху гару, відчутті дії електроструму слід негайно відключити електроприлад від мережі. Після закінчення роботи слід відключити всі електроприлади і вимкнути освітлення.

Дії у випадку пожежі. При виявленні пожежі на об'єкті працівники зобов'язані: негайно повідомити про це в пожежну службу (при цьому чітко назвати адресу установи, місце пожежі, свою посаду і прізвище, а також повідомити про наявність в будівлі людей), задіяти систему оповіщення про пожежу, вжити заходів до евакуації людей, сповістити про пожежу керівника закладу або його замінює працівника, організувати зустріч пожежних підрозділів, приступити до гасіння пожежі наявними засобами пожежогасіння (внутрішніми пожежними кранами, вогнегасниками тощо).

При виникненні пожежі керівники об'єктів зобов'язані: очолити керівництво гасінням пожежі до прибуття пожежних аварійно-рятувальних підрозділів.

Перевірити, повідомлено Чи в пожежну службу про виникнення пожежі. Організувати за наявними відпрацьованим планам евакуацію людей, вжити заходів до запобігання паніки серед присутніх. Організувати включення системи оповіщення про пожежу. За наявності гучномовного зв'язку оголосити спокійним рівним голосом про необхідність покинути будівлю. Направити персонал, який добре знає розташування під'їзних шляхів і водо-джерел, для організації зустрічі та супроводу (при необхідності) підрозділів пожежної служби до місця пожежі. Перевірити включення і роботу автоматичної стаціонарної системи пожежогасіння. Видалити з небезпечної зони всіх працівників та інших осіб, не зайнятих евакуацією людей та ліквідацією пожежі. При необхідності викликати до місця пожежі медичну та інші служби.Припинити всі роботи, не пов'язані з заходами щодо евакуації людей та ліквідації пожежі.Організувати відключення мереж електро та газопостачання, технологічного устаткування, систем вентиляції та кондиціювання повітря (залучити для цього черговий і обслуговуючий персонал).Забезпечити безпеку людей, які беруть участь в евакуації та гасінні пожежі, від можливих обвалень конструкцій, дії токсичних продуктів горіння і підвищеної температури, ураження електричним струмом і т.п.Організувати евакуацію матеріальних цінностей із небезпечної зони, визначити місця їх складування і забезпечити, при необхідності, їх охорону. Після прибуття пожежних підрозділів необхідно:вказати керівника гасіння пожежі місце загорання та найкоротші шляхи до нього. Повідомити про знаходження людей у небезпечній зоні та хід евакуації. Забезпечити вказівку місця розташування і супроводу до джерел водопостачання, засобів пожежогасіння та зв'язку. На вимогу керівника гасіння пожежі забезпечити залучення необхідної автотракторної, поливальної та іншої техніки. Організувати роботу членів добровільних дружин і працівників з надання допомоги пожежним при бойовому розгортанні, прокладці рукавних ліній, евакуації матеріальних цінностей та проведення інших робіт, згідно з вказівками керівника гасіння пожежі.

При включенні посадової особи до складу штабу управління силами в засобами на пожежі він зобов'язавши: консультувати керівника гасіння пожежі за специфічними особливостями палаючої будівлі (споруди), а також надавати інформацію про наявність та місцезнаходження вибухонебезпечних і токсичних речовин, балонів з газом, електроустановок, що знаходяться під напругою, та інші відомості. Координувати дії обслуговуючого персоналу при виконанні завдань, поставлених керівником гасіння пожежі.

Під час пожежі необхідно утриматися від відкриття вікон і дверей, а таксисом не розбивати стекол. Залишаючи приміщення або будівля, необхідно закрити за собою всі двері і вікна в цілях зменшення припливу свіжого повітря, сприяючого швидкому поширенню вогню. Переносні світильники, призначені для підвішування, настільні, підлогові і т. п. прирівнюються при виборі напруги до світильників місцевого стаціонарного освітлення.Працівники зобов'язані: дотримуватися режиму праці та відпочинку, встановлений законодавством, правилами внутрішнього трудового розпорядку організації, трудову дисципліну, виконувати вимоги правил і норм охорони праці. Виконувати вимоги пожежної безпеки, знати порядок дій при пожежі, вміти застосовувати первинні засоби пожежогасіння; курити лише у спеціально призначених для цього місцях.

Не допускається: виконувати роботу перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних засобів, психотропних чи токсичних речовин, а також розпивати спиртні напої, вживати наркотичні засоби, психотропні або токсичні речовини на робочому місці або в робочий час. І не дотримуватися заходів особистої обережності. Основною умовою безпечного застосування електроенергії є справний стан електропроводки, а також дотримання заходів обережності при користуванні електричними приладами на виробництві та в побуті.

Необхідно: постійно стежити за справним станом електропроводки, вимикачів, штепсельних розеток, а також шнурів, за допомогою яких електроприлади включаються в мережу. Для підключення до мережі використовувати тільки штепсельні з'єднання. Включати і відключати електроприлади слід сухими руками і тільки за вилку штепсельного з'єднання. Не допускається відключення електроприладів смиканням за шнур. Заміну ламп та очищення від пилу освітлювальних приладів робити тільки при відключеному вимикачі.При виникненні іскріння, появи диму або запаху гару, відчутті дії електроструму слід негайно відключити електроприлад від мережі.Після закінчення роботи слід відключити всі електроприлади і вимкнути освітлення.Дотримання правил безпеки при роботі з ножицями: після обслуговування кожного клієнта ножиці необхідно продезінфікувати в ультрафіолетовому облучателі або денатураті. Зберігати ножиці необхідно в чохлі у верхньому ящику туалетного столика. Передавати ножиці слід, тримаючи їх за робочі полотна, тобто кільцями вперед.

Використовувати ножиці слід суворо за призначенням. При падінні ножиць не треба намагатися їх упіймати щоб уникнути травмування. Дотримуємося правила безпеки при роботі з бритвою : бритва повинна зберігатися у футлярі у верхньому ящику туалетного столика. Передавати бритву слід в закритому вигляді в чохлі. При гоління необхідно стежити за тим, щоб голівка бритви була спрямована до виступаючих частин обличчя і голови. При гоління необхідно бути гранично уважним, не можна розмахувати бритвою і розмовляти з клієнтом. Після обслуговування кожного клієнта бритву необхідно продезінфікувати в ультрафіолетовому облучателе або або витримати в розчині хлораміну не менше 15 хв. Крім того, необхідно поміняти лезо у верстаті.

Дотримання правил безпеки при роботі з машинкою: перед включенням в мережу необхідно перевірити цілість шнура та відповідність напруги живлення. Зміну ножів слід проводити тільки при вимкненому двигуні машинки. Не можна брати машинку мокрими руками і стригти мокре волосся. Не можна зберігати машинку в ящику туалетного столика, вона повинна підвішуватись на робочому місці, щоб уникнути пошкодження цілості шнура. Дотримуємося правила безпеки при роботі з гребінцем: після роботи з кожним клієнтом гребінець повиннен дезінфікуватися в ультрафіолетовому облучателі або в розчині хлораміну (не менше 15 хв). У міру забруднення гребінець необхідно промивати мильним розчином. Необхідно стежити, щоб зуби гребінця були не дуже гострими і не мали задирок Не можна зберігати гребінець у кишені робочого одягу і залишати у волоссі у клієнта. При роботі з хімічними препаратами забороняється використовувати металеві гребінці. Виходячи з вище сказаного, можна зробити наступний висновок: щоб правильно виконати стрижку "Класичне каре" необхідно знати технологію виконання, підбирати потрібні інструменти і пристосування, а так само не забувати про правила безпеки праці.

Каре є чи не першою зачіскою у всьому світі. Найчастіше жінки та дівчата вибирають стрижку каре. Кожна, хоча б раз у житті носила таку стрижку. З десятиліття в десятиліття з року в рік, стрижка каре так само популярна і непідвладна ніяким модним течіям. Каре завжди на вершині моди!

Висновоки

У висновку підведемо основні підсумки дослідницької роботи. Стрижка "Каре" з незапам'ятних часів до теперішнього часу займає одне з провідних місць. На основі "Каре" виконується велика кількість різних зачісок. Ця стрижка зустрічається ще в Давньому Єгипті. Волосся спеціально начісували, змащували воском і пахощами і вкладали в зачіску.

Подовжене "Каре" стало як би візитною карткою Єгипту. Це відображено на малюнках, написах, ієрогліфах. Завдяки з'являтимуться новим силуетах і формам стрижок, зачісок, людина набуває надію на те, щоб відповідати критеріями сучасної моди.

У процесі написання дослідницької роботи мною були вивчені основні операції стрижки волосся і, безпосередньо, технологія виконання стрижки "Класичне каре".

На мій погляд, враховуючи переваги і недоліки особи клієнта, можна підібрати йому стрижку з використанням будь-якої з описаних операцій виконання стрижки. І ця стрижка буде радувати його своєю новизною і своєрідністю. Каре по праву вважається однією з найбільш поширених і елегантних стрижок. У ній поєднується простота і в той же час витонченість. Дівчата і жінки можуть сміливо вибирати для себе дану зачіску, в незалежності від особливостей особи, віку і статусу. Універсальність даної стрижки перевірена безліччю модниць, які, між тим, залишалися неповторними й оригінальними.

\

Список літератури

1. О.Н. Кулешова, О.Б. Ілтаева, Т.М. Бутко "Основи дизайну зачіски" - М., 2004. Е. Курманаевская. "Сама собі перукар". - Ростов-на-Дону, 2004. p. Н.Г. Моїсеєв. "Мистецтво зачіски". - Ростов-на-Дону, 2004. p. Каталог зачісок "Estetica" № 1/2005 (15).

 

.

 

 

 

 

 

 


Дата добавления: 2016-03-25; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 4183 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.004 с.