Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Пошук конкретного документа за словами з тексту (пошук по контексту) 3 страница




5. Виберіть положення (Из угла) перемикача (Тип штриховки).

6. У розділі (Варианты) виберіть правий верхній квадрат.

7. Потім клацніть на кнопці ОК.

 

Рис. 1.39. Вибір градієнтного заливання

 

8. У вікні діалогу (Фон) клацніть на кнопці (Применить ко всем), щоб призначити обраний фон як зразок слайда, так і образа титульного слайда.

9. Для активізації трьох додаткових об'єктів, розташованих у нижній частині зразка, виберіть команду (Вид >Колонтитулы).

10. Виберіть положення перемикача (Автообновление), щоб виводилася дата останнього відновлення презентації (якщо скинутий прапорець (Дата и время), установите його).

11. У списку (Язык) виберіть пункт (Русский).

12. Установите прапорець (Номер слайда), щоб додати в правий нижній кут порядковий номер слайда.

13. У поле (Нижний колонтитул) уведіть текст Засоби зв'язку, що буде тепер з'являтися на кожнім слайді (при цьому повинний бути встановлений прапорець (Нижний колонтитул)).

14. Клацніть на кнопці (Применить ко всем).

15. За допомогою кнопки (Закрыть) панелі інструментів (Образец) поверніться до перегляду слайдів.

Обновлений другий слайд показаний на рис. 1.40. Інші слайди будуть виглядати так само.

Рис. 1.40. Новий фон і підписи на нижньому краї слайда

1.4. Графічні об'єкти

Графічні об'єкти PowerPoint нічим не відрізняються від малюнків і автофігур MS Word. Їх можна вставляти як на самі слайди, так і в зразки. Для форматування графічних об'єктів використовуються кнопки і команди панелі інструментів (Рисование).

1.4.1. Додавання малюнків та автофігур

Щоб за допомогою зразка додати на кожен слайд логотип компанії і гіперпосилання нанаступний і попередній слайди, виконайте перераховані нижче операції.

1. За допомогою команди (Вид > Образец > Образец слайдов) знову відкрийте зразок слайда.

2. Клацніть на "местозаполнителе" (Образец заголовка).

3. Перетягнете вліво серединний маркер правої границі рамки, що з'явилася, щоб зменшити область заголовка і звільнити місце під логотип.

4. Клацніть на кнопці (Добавить картинку) панелі інструментів (Рисование). У вікні діалогу (Вставка картинки) виберіть значок (Животные). Клацніть на малюнку "Лів" і виберіть у контекстному меню, що відкрилося верхній пункт (Вставить клип) Закрийте вікно (Вставка картинки).

5. Помістите покажчик на малюнок лева і перетягнете його в правий верхній кут слайда, як показано на рис. 1.41.

Рис. 1.41. Додавання логотипа і гіперпосилань

6. Виділите область об'єкта і зруште нагору її нижній край.

7. У панелі інструментів (Рисование) розкрийте підменю (Автофигуры > Фигурные стрелки) і клацніть на кнопці зі стрілкою вправо.

8. У правому нижньому куті слайда розтягніть мишею діагональ габаритного контейнера стрілки.

9. Щоб стрілка стала видимої, клацніть на кнопці (Цвет заливки).

10. Клацніть на стрільці правою кнопкою миші і виберіть команду (Гиперссылки).

11. У лівій частині вікна діалогу Добавление гиперссылки, що відкрилося, клацніть на кнопці (Местом в этом документе). Потім у списку слайдів призначення виберіть пункт (Следующий слайд) і клацніть на кнопці ОК.

12. Натисканням клавіш Ctrl+C скопіюйте стрілку посилання. Потім натисніть клавішу Page Down, а слідом за нею клавіатурну комбінацію Ctrl+V, щоб уставити скопійований об'єкт у зразок заголовка. Натисканням клавіші Page Up поверніться до зразка слайда.

13. Повторивши кроки 7-11, додайте між областю об'єкта й областю дати стрільцю вліво і призначте їй гіперпосилання (Предыдущий слайд).

14. Щигликом на кнопці (Закрыть) панелі інструментів (Образец) поверніться до слайдів презентації.

Рис. 1.42. Слайд із гіперпосиланнями і малюнком

 

Давайте перевіримо, як працюють набудовані гіперпосилання. Для цього натисніть клавішу F5. PowerPoint відкриє перший слайд у режимі повноекранного перегляду слайда-фільму. Клацніть на стрільці посилання на наступний слайд, відкриється другий слайд. Точно так само можна перейти і до третього слайда (рис. 1.42). Зверніть увагу, що на кожнім слайді є посилання на попередній і наступний слайди, а також логотип компанії. Щоб вийти з режиму демонстрації презентації, натисніть клавішу Esc.

 

1.4.2. Додавання організаційної діаграми (оргдіаграми)

На слайдах PowerPoint можна розміщати таблиці, діаграми й інші об'єкти, що роз'ясняють зміст презентації. Іноді добре побудований графік набагато красномовніше декількох десятків слів. У PowerPoint також доступні таблиці, що цілком аналогічні таблицям Word. Діаграми і графіки можна створювати за допомогою Word і Excel. У наступних вправах ви познайомитеся з ще одним типом об'єктів Microsoft Office — організаційною діаграмою (оргдіаграма). Оргдіаграма являє собою блок-схему зі зв'язаних прямокутників і може відображати, наприклад, структуру організації чи генеалогічне древо родини.

Щоб розмістити на слайді PowerPoint таблицю чи діаграму, скористайтеся відповідними авторозмітками чи командами (Диаграмма) і (Таблица) у меню (Вставка).

Щоб додати оргдіаграму на слайд PowerPoint, найпростіше скористатися спеціальної авторозміткой.

1. За допомогою клавіш Page Up і Page Down перейдіть до сьомого слайда, що має заголовок Структура підрозділу.

2. Виберіть команду (Формат > Разметка слайда). У вікні діалогу, що відкрилося, клацніть на авторозмітке (Организационная диаграма), а потім на кнопці (Применить). На слайді з'явиться "местозаполнитель" з підписом (Двойной щелчок вводит организационную диаграмму).

3. Двічі клацніть на цьому "местозаполнителе". Відкриється вікно (Организационная диаграмма Microsoft), у вікні якого по з'являться блоки начальника і трьох підлеглих.

4. Замість тексту (Имя) уведіть прізвище Петренко, натисніть клавішу Tab.

5. Уведіть замість слова (Должность) слово Директор.

В англомовній версії програми для вмісту блоків за замовчуванням вибирається шрифт, у якому відсутня кирилиця. Тому перед уведенням кожного пункту блоку виконуйте команду (Текст > Шрифт) і вибирайте шрифт, що підтримує російські букви.

6. Щоб перейти до блоку першого підлеглого, натисніть клавішу Ctrl. Потім уведіть прізвище і посаду першого підлеглого.

7. Натискаючи клавіші Ctrl + Ò для переходу до блоків других і третіх підлеглих, уведіть їхні прізвища і посади, наприклад так, як показано на рис. 1.43.

Рис. 1.43. Організаційна діаграма

8. Виділите текст Chart Title і введіть замість нього заголовок Керівництво ком панії.

Щоб змінити уже введений текст, клацніть на блоці, а потім повторним щигликом переведіть виділений блок у режим редагування тексту. Виправивши помилки, клацніть за межами блоку.

9. Виберіть у меню (Файл) команду (Закрыть и вернуться в План_Прізвище.ppt). У відповідь на запит, що з'явився, про необхідність збереження змін клацніть на кнопці Yes (Да). Модуль Organization Chart закриється, а сформована оргдіаграма з'явиться на сьомому слайді презентації.

Примітка. Для додавання оргдіаграми в документи Word чи Excel виконайте команду (Вставка > Объект), виберіть у вікні діалогу, що відкрилося, пункт MS Organization Chart і клацніть на кнопці ОК.)

 

1.4.3. Додавання і переміщення блоків

Кожний об'єкт презентації можна змінювати. Щоб додати в оргдіаграму, створену у попередній вправі, додаткові блоки, виконайте наступні кроки:

1. У п’ятому слайді презентації двічі клацніть на оргдіаграмі. Це приведе до повторного відкриття модуля Organization Chart і завантаженню в нього оргдіаграми.

В оргдіаграмі розрізняється п'ять типів блоків. Вони представлені кнопками на панелі інструментів, що виконують наступні дії:

· (Подчиненный) — додає блок на рівень нижче обраного;

· (Сотрудник) — додає блок чи ліворуч праворуч від обраного (у залежності від обраної кнопки) на тім же рівні підпорядкованості;

· (Руководитель) — уставляє блок на рівні обраного, переміщаючи обраний блок нижче рівнем і з'єднуючи його з новим блоком;

· (Помощник) — приєднує блок до лінії збоку, нижче обраного блоку.

 

Давайте додамо помічника директора і двох підлеглих у виробничий відділ.

 

2. Клацніть на кнопці (Помошник).

3. Щигликом на блоці директора додайте йому помічника.

4. Клацніть на кнопці (Подчиненный).

5. Потім клацніть на блоці начальника виробничого відділу.

6. Повторите кроки 4 і 5, щоб додати у виробничий відділ другого підлеглого.

7. Клацайте на доданих блоках знову і вводите необхідну інформацію про працівників компанії.

Примітка. Щоб видалити непотрібний блок, варто виділити його щигликом, а потім натиснути клавішу Delete. Блоки оргдіаграми можна не тільки додавати і видаляти, але і переміщати, змінюючи схему підпорядкованості. Нехай, наприклад, відбулася зміна - відділ збуту підчинили виробничому відділу. Давайте відповідним чином змінимо схему.

8. Помістіть покажчик на блок начальника відділу збуту, натисніть кнопку миші і перетягніть блок поверх блоку начальника виробничого відділу трохи нижче його, щоб блок останнього підсвітився і на екрані з'явився такий же значок, як на кнопці Subordinate (Подчиненный). У цей момент відпустить кнопку миші. Змінена оргдіаграма показана на рис. 1.44.

Рис. 1.44. Додавання і переміщення блоків

 

1.4.4. Форматування блоків

Оргдіаграму, як і інші документи, можна форматувати, змінюючи фон і рамки блоків, товщину сполучних ліній і інші параметри.

1. Щигликом миші виділите блок із прізвищем Прокопов.

2. Натисніть клавішу Shift і клацніть на блоках Мірошник і Васнецов, щоб вони теж були виділені.

3. Далі за допомогою правої кнопки необхідно ввійти в контекстне меню й вибрати команду Цвет обрамления.

4. На жаль, стандартна рамка занадто тонка, тому давайте зробимоїїнебагато потовщ. Для цього знову за допомогою правої кнопки ввійдіть у контекстне меню й виберіть команду Стиль обрамления.

5. Натисніть клавішу Shift і, акуратно клацаючи на всіх сполучних лініях, виділите їх.

6. Розкрийте меню (Линии > Толщина) і виберіть четвертий знизу пункт. Тепер лінії видні набагато краще (рис. 1.45).

Чотири праві кнопки панелі інструментів дозволяють додавати в оргдіаграму додаткові лінії і прямокутники, що не вписуються в ієрархічну структуру блоків. Призначення цих кнопок роз'яснене в табл. 1.

Рис. 1.45. Форматування блоків і допоміжних елементів

Таблиця 1. Кнопки малювання

Кнопка Призначення
Малює вертикальні і горизонтальні прямі лінії
Малює прямі похилі лінії
Додає сполучні лінії між двома блоками
Малює додаткові прямокутники

 

7. Клацніть на кнопці (Вспомогательная линия).

8. Натисніть кнопку миші на прямокутнику головного інженера.

9. Перемістите покажчик на прямокутник із прізвищем Прокопов і відпустите кнопку миші. З'явиться допоміжна лінія, що символізує членство Прокопова в комісії головного інженера.

10. В оргдіаграму можна додавати і додаткові написи. Клацніть на кнопці (Текст).

11. Клацніть у лівому верхньому куті діаграми і введіть текст (Проект).

12. Виберіть кнопку (Выбор объектов) і методом перетаскування скорегуйте положення нового напису.

13. Виберіть команду (Файл > Обновить План_Прізвище.p pt), а потім закрийте вікно (Организационая диаграмма Microsoft organization chat).

14. Якщо отримана оргдіаграма виявилася занадто маленькою, збільште її, перетягнувши кутові маркери рамки об'єкта, щоб слайд став приблизно таким, як показано на рис. 1.46.

15. Закрийте презентацію, зберігаючи неї.

Рис. 1.46. Слайд з оргдіаграмою

 

1.5. Публікація та показ презентації

 

1.5.1. Публікація презентації

Завершивши процес створення презентаційної послідовності, необхідно подумати про те, у якому виді слайди бути представлені на суд громадськості.

PowerPoint дозволяє друкувати зі слайдів на папір, на прозорі плівки ("прозрачки"), на 35-мм слайди. Перед виводом слайдів на друк необхідно перевірити чи змінити стандартні параметри командою (Файл > Параметры страницы), а для самого друку – команду (Файл > Печать).

Убудовані інструменти PowerPoint дають можливість розсилати слайди презентації по електронній пошті, поміщати їх у загальні папки програми електронної пошти MS Outlook, вставляти презентації в документи Word, чи перетворювати в Web-сторінки, які можна опублікувати в Інтернет. Вибрати місця призначення можна за допомогою команди (Файл > Отправить).

Нарешті, можна показати їх у виді інтерактивного слайд-фільму, у якому слайди супроводжуються привабливими переходами між слайдами, записаним звуком і іншими ефектами.

1.5.2. Організація переходів

У звичайному режимі слайди презентаційної послідовності просто змінюють один одного. Настроївши переходи між слайдами, можна прикрасити цей процес, змусивши слайди плавно перетікати друг у друга.

1. Відкрийте файл План_Прізвище.ррt.

2. Виберіть команду (Показ слайдов > Смена слайдов).

3. У списку (Эффект) вікна діалогу, що відкрилося, (рис. 1.47) виберіть пункт
(Наплыв вправо-вниз).

Рис. 1.47. Настроювання анімації

4. Виберіть положення перемикача (средне), щоб задати середню швидкість напливу слайда. При цьому настроєний перехід буде показаний у області перегляду ефекту вікна діалогу. Якщо ви не встигли розглянути перехід, повторно виберіть теж положення перемикача, ефект переходу буде повторений.

5. Переберіть всі пункти списку (Эффект) і відшукайте той варіант переходу, що краще відповідає вам.

6. Установите прапорець (автоматически после).

7. Введіть в однойменне поле число 6. Тепер кожний слайд презентації буде демонструватися рівно 6 секунд, після чого автоматично з'явиться наступний

слайд.

8. Щоб озвучити процес переходу між слайдами, виберіть у списку Звук один із пропонованих звуків (установлений прапорець по щиглику дозволяє зміну слайда щигликом миші до витікання встановленого строку демонстрації).

9. Клацніть на кнопці Применить ко всем, що призначить настроєний перехід всім слайдам презентаційної послідовності.

Примітка: якщо різним слайдам необхідно призначити різні переходи або неоднаковий час демонстрації, клацніть на кнопці Применить, перейдіть до наступного слайда й настройте перехід для нього. Продовжуйте цей процес, поки не переберете всі слайди

10. Виберіть команду (Показ слайдов > Начать показ) і перегляньте за автоматичну зміну слайдів і анімаційних ефектів, прослухайте звуки, що супроводжують переходи.

1.5.3. Анімація об'єктів

Додатково до переходів між слайдами PowerPoint дозволяє настроїти анімацію об'єктів слайдів. Давайте вивчимо можливості анімації на прикладі пунктів маркірованого списку.

1. Перейдіть до другого слайда презентації, що називається Зміст доповіді.

Рис. 1.48. Настроювання анімації

2. Виберіть команду (Показ слайдов > Настройка анимации). У списку (Объекты для анимации) перелічені всі об'єкти слайда - це заголовок (Заголовок 1) і маркірований список (Текст 2) (рис. 1.48).

3. Клацніть на прапорці пункту Текст 2.

4. Потім клацніть на прапорці пункту (Заголовок 1). Обрані об'єкти з'являться в списку (Порядок анимации), що визначає послідовність анімації. Відповідно до цієї послідовності першої буде виконуватися анімація маркірованого списку. Але ми хочемо, щоб показ слайда починався із заголовка, тому потрібно змінити послідовність об'єктів.

5. Виділите в нижньому списку вікна діалогу пункт (Заголовок 1).

6. Клацніть на кнопці (Переместить) зі стрілкою вгору.

7. Потім клацніть на кнопці ОК.

8. Натисканням клавіші F5 запустіть показ презентації. Коли з'явиться третій слайд, клацайте мишею, викликаючи появу спочатку заголовка, а потім кожного з пунктів маркірованого списку.

Примітки:

· За допомогою кнопки (Просмотр окна диалога Настройка анимации) або команди (Просмотр анимации) можна запустити показ анімації поточного слайда в області перегляду або в спеціальному маленькому вікні.

· Положення перемикача автоматично через і лічильник вікна діалогу (Настройка анимации) дають можливість задати інтервал часу, що визначає швидкість автоматичної появи об'єктів слайда. На вкладці Видоизменение того ж вікна діалогу можна налаштувати варіант анімації та спосіб появи об'єктів. Вкладки (Видоизменение в диаграмме) і (Настройка мультимедиа) використаються відповідно для настроювання анімації діаграм і параметрів мультімедійних об'єктів.

 

1.5.4. Приховання слайдів

Деякі слайди презентації можуть відігравати допоміжну роль і демонструватися слухачам тільки при необхідності детального роз'яснення конкретного питання. Такі слайди можна сховати, і вони не будуть з'являтися в презентаційній послідовності, однак доповідач у будь-який момент зможе викликати їх на екран за допомогою спеціальних команд. Слайди 6 і 7 презентації План.ррt поки не містять ніякої інформації, давайте сховаємо їх.

1. За допомогою команди (Вид > Сортировщик слайдов) перейдемо в режим сортувальника.

2. Щигликом виділите слайд 6.

3. Щоб сховати виділений слайд, клацніть на кнопці (Скрыть) слайд панелі інструментів (Сортировщик слайдов).

4. Повторите кроки 2 і 3 для слайда 7. Зверніть увагу, що тепер номера
слайдів 6 і 7 перекреслені, що вказує на їхній схований статус (рис. 1.49).

5. Клацніть на значку переходу й ви побачите у вікні сортувальника анімацію переходу від другого до третього слайда.

6. Клацніть на другому значку ліворуч, що показує наявність настроєної анімаційної послідовності об'єктів слайда. PowerPoint продемонструє ефект переходу, а потім всю анімаційну послідовність слайда.

Рис. 1.49. Приховання слайдів у режими сортувальника

Примітки:

· Щоб повернути слайд у презентаційну послідовність необхідно виділити його й повторно клацнути на кнопці (Скрыть слайд). Поверніть у презентацію слайди 6 та 7.

· У режимі сортувальника під слайдами виводиться не тільки порядковий номер, але й інші значки, що показують режим демонстрації слайдів.Під третім слайдом перебувають цілих три значки. Самий лівий указує на те, що даному слайду призначений перехід. За допомогою списків (Эффекты при смене слайдов) і (Готовые эффекты), що розкриваються, можна швидко перемінити режим переходу й анімацію об'єктів виділених слайдів.

· Праворуч значка анімації зазначено час демонстрації слайда, після якого виконується автоматичний перехід до наступного слайда. Як бачите, режим сортувальника дає можливість швидко переглянути всі призначені ефекти.

Хронометраж

Режими слайдів і сортувальника дозволяють набудовувати й переглядати всі анімаційні ефекти. Однак щоб побачити їх на повному екрані, протестувати гіперпосилання слайдів, настроїти час демонстрації й записати супровідну мову диктора, варто скористатися режимом повноекранного перегляду, що застосовується й при остаточній демонстрації презентаційної послідовності.

Якщо час доповіді обмежений, а ваша доповідь добре підготовлена, не має змісту витрачати час на ручну зміну слайдів. Це завдання можна покласти на PowerPoint. Ви вже можете призначити кожному слайду інтервал демонстрації, рівним 6 секундам. Але вручну виставляти час показу незручно. Простіше скористатися інструментом настроювання часу.

1. У режими сортувальника слайдів виділіть титульний слайд.

2. Клацніть на кнопці (Настройка времени). PowerPoint запустить повноекранну демонстрацію й відкриє вікно діалогу (Репетиция), що показана на рис. 1.50.

 

 

Рис. 1.50. Настроювання часу

 

3. Проговорите ту частину доповіді, що повинна завершитися на фоні титульного слайда, і клацніть на кнопці Далее (наступний). Відбудеться зміна слайда.

4. Поясните зміст нового слайда й знову клацніть на кнопці Далее.

5. Продовжуйте репетицію доповіді поки не закінчиться презентаційна послідовність (під час показу третього слайда вам доведеться клацати на кнопці

 

Далее кілька разів, ініціюючи кожний крок настроєної анімації об'єктів).

У процесі запису тимчасових інтервалів у поле (Время слайда) виводиться час показу поточного слайда, а в праву частину вікна діалогу Репетиция - загальний час від початку презентації. Якщо ви збилися й хочете повторити репетицію доповіді для поточного слайда, клацніть на кнопці (Повторить.) PowerPoint скине поле (Время слайда) на нуль і почне новий відлік часу показу поточного слайда. Кнопка (Пауза) дозволяє тимчасово призупинити хронометраж. Повторний щиглик на цій кнопці дасть можливість продовжити репетицію доповіді.

Щиглик на кнопці (Далее) під час показу останнього слайда приведе до зупинки хронометражу й появи вікна діалогу із запитом про необхідність відновлення тимчасових інтервалів.

6. Щоб підтвердити обрану тривалість показу слайдів, клацніть на кнопці Да. Нові інтервали демонстрації з'являться під слайдами в режимі сортувальника.

1.5.6. Запуск слайд-фільму

Ви вже догадалися, що запустити демонстрацію слайда-фільму можна вибором команди (Показ слайдов > Начать Показ) або простим натисканням клавіші F5. Однак, готуючись показати презентацію перед великою аудиторією, необхідно настроїти параметри демонстрації й навчитися маніпулювати слайдами.

1. Виберіть команду (Показ слайдов > Настройка презентации).

Перемикач і прапорці вікна діалогу Показ слайдов (рис. 1.51), що відкрилося, дозволяють задати наступні режими:

· управляемый докладчиком - повноекранний режим демонстрації;

· управляемый пользователем - демонстрація у вікні;

· автоматический - автоматично повторювана нескінченне число раз демонстрація всієї послідовності;

· непрерывный цикл до нажатия клавиши Esc - перехід до першого слайда після показу останнього;

· без речевого сопровождения - відключення всіх записаних звукових повідомлень;

· без анимации - відключення анімації об'єктів слайдів;

· с полосой прокрутки - додавання смуги прокручування у віконному режимі перегляду.

Рис. 1.51. Параметри слайд-шоу

2. Щоб демонструвалися тільки деякі слайди, уведіть номери першого й останнього слайдів послідовності в лічильники от і до та виберіть відповідне положення перемикача.

3. Для скасування автоматичної зміни слайдів виберіть положення перемикача (вручную). Тепер презентація повністю перебуває під вашим контролем.

4. Завершивши настроювання, клацніть на кнопці ОК.

5. Натисканням клавіші F5 запустите показ презентації.

6. Керування слайдом-фільмом виконується за допомогою кнопок контекстного меню які показані на рис. 1.52.

Рис. 1.52. Меню управління показом

6. Для виклику меню клацніть на кнопці меню або клацніть правою кнопкою миші в довільній крапці екрана.

Примітки:

· Щоб під час демонстрації кнопка меню не з'являлася на екрані, виберіть команду (Сервис > Параметры) і на вкладці Вид скиньте прапорець (Показывать кнопку контекстного меню). При цьому перевірте, щоб був установлений прапорець (Контекстное меню) при щиглику правою кнопкою.

· Команди (Далее) і (Назад) контекстного меню дозволяють переходити на один слайд вперед та назад. Щоб перейти до конкретного слайда (у тому числі схованого), розкрийте підменю (Переход > Выбор слайда по имени) і виберіть слайд у списку, що з'явиться.

7. Клацаючи лівою кнопкою миші, продивиться усі слайди презентації, прослухуючи записану звукову доріжку.

Якщо знадобиться зробити перерву, не треба залишати на екрані поточний слайд (особливо при показі презентації за допомогою проектора у великому залі). Команда (Экран > Черный экран) відключає показ, заміняючи слайд чорним полем. Щоб відновити презентацію, просто клацніть мишею.


1.6. Варіанти індивідуальних завдань по теме «Використання програми MS PowerPoint для створення презентацій у юридичної та комерційній діяльності»





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-27; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 540 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Человек, которым вам суждено стать – это только тот человек, которым вы сами решите стать. © Ральф Уолдо Эмерсон
==> читать все изречения...

2316 - | 2171 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.