Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Підсумки змагань в різних видах спорту




Не дивлячись на виключно високу конкуренцію і гостру спортивну боротьбу, в Атланті було встановлено тільки 25 світових рекордів: 1 – стрільба кульова, 4 – плавання, 2 – легка атлетика. Інші 18 світових рекордів були встановлені у важкій атлетиці, що є наслідком введення нових вагових категорій.

В різних видах спорту в Іграх Атланти було розіграно від 1 до 44 комплектів нагород. Загальнокомандні результати визначалися підсумками змагань в медалеємкіх видах спорту, в першу чергу – в легкій атлетиці і плаванні. В змаганнях серед легкоатлетів велику перевагу мали спортсмени США, які отримали перемоги у 13 видах змагань з 44. Крім того вони мають ще 5 срібних і 5 бронзових нагород. Друге місце посіла Росія – 10 медалей (3, 6, 1). Треті – Німеччина,? медалей (3,1, 3). Сьоме – Україна, 4 медалі (1, 0, 3). З-за травми не взяв участь у змаганнях чемпіон і рекордсмен світу С.Бубка. яскрава подія в змаганнях з легкої атлетики – перемога Майкла Джонсона (США) на 200 м з феноменальним світовим рекордом – 19.32 с. Канадець Донован Бейлі – світовий рекорд на 100 м – 9,84. Стрибки у довжину – Карл Льюіс – 8.50 м. – четвертий раз поспіль, загалом 9 золотих медалей.

Сенсацією у змаганнях з плавання стала вперта і достатньо успішна боротьба за перемогу в різних видах змагань плавців з країн, в котрих раніше не відмічалися високі результати в плаванні – Бельгія, Коста-Ріка, Нова Зеландія, ПАР, Ірландія.

Слід відзначити блискучий виступ ірландської спортсменки Мішель Сміт, яка виграла три золоті медалі.

Змагання з академічного веслування відрізнялися виключно гострою боротьбою. Найбільш невдалим був виступ спортсменів з колишнього СРСР. У веслуванні на байдарках і каное впевнено виступили спортсмени Німеччини – 4 золоті та 2 срібні медалі. Наш М.Сливінський був лише четвертим. У веслувальному слаломі 11 медалей з 12 вибороли спортсмени Європи.

У вітрильному спорті слід відзначити перемогу українського чоловічого екіпажу в класі 470 – дніпропетровців є.Браславця та І.Матвієнко. Спортсмени США у цих змагання не виграли жодної золотої медалі.

У змаганнях з велоспорту великий успіх випав на долю спортсменів Франції: перші місця в неофіційному командному заліку у змаганнях на треку (; золоті, 2 срібних медалі) і на шосе (1 золота і 1 срібна). Італійці на треку – 3 золоті медалі.

У важкій атлетиці по 2 золотих нагороди завоювали спортсмени Греції, Росії і Турції. По одній - України і Куби. Таймазов (Україна) до срібної нагороди в Барселоні (1992) додав золоту Атланти (1996).

У вільній боротьбі впевнено виступили спортсмени Росії – 4 медалі (3,1,0) і спортсмени США – 5 (3,1,1). Що стосується греко-римської боротьби, то тут впевнено перемогли спортсмени Польщі – 5 медалей (3,1,1). Україна – золота медаль – Олійник.

В дзюдо спортсмени Японії виграли 8 медалей.

Лідери світового аматорського боксу – кубинські спортсмени, як і очікувалось, впевнено перемогли в Атланті – 7 медалей (4,3,0). В суперважкій ваговій категорії перше місце посів український боксер Володимир Кличко (20 років).

У змаганнях з фехтування успішно виступили спортсмени Росії – 7 медалей (4,2,1).

В спортивній гімнастиці лідерами залишились спортсмени Росії – 8 медалей (3,2,3); Румунії – 10 медалей (1,3,6); України – 5 медалей (3,1,1); Китаю – 6 медалей (1,4,1).

Чудово виступили спортсмени України в художній гімнастиці – Є.Серебрянська – золото, О.Вітриченко – бронза.

З великою перевагою у стрибках у воду перемогли спортсмени Китаю 5 медалей (3,1,1).

В кульовій стрільбі найбільш успішно виступили стрільці Росії – 6 медалей (3,2,1), на другому місці спортсмени Китаю – 4 медалі (2,2,0).

Виключно високою напругою боротьби відмічалися змагання з спортивних ігор. Більшості команд – чемпіонів Ігор ХХУ Олімпіади в Барселоні зберегти свої позиції в Атланті не вдалося. Основна сенсація – впевнена перемога збірної Нігерії в головгому турнірі футболістів. Серед жінок виграли спортсменки США.

В настільному тенісі з великою перевагою отримали спортсмени Китаю – 8 медалей (4,3,1).

Різко впав рівень майстерності команд з ігрових видів спорту в країнах колишнього СРСР. Лише баскетболісти Літви завоювали бронзову медаль. Головні причини невдалого виступу: масовий від'їзд найсильніших спортсменів за кордон і різке зниження рівня національних чемпіонатів.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-27; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 519 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Сложнее всего начать действовать, все остальное зависит только от упорства. © Амелия Эрхарт
==> читать все изречения...

2154 - | 2045 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.