Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Прилади для створення й підтримки мікроклімату в приміщеннях. Асортимент, будова, принцип роботи, класифікація вимоги до якості




Комфортні умови життєд людини в приміщ визнач температурою, відн вологістю і ступенем забрудненості повітря, атмосф тиском та ін. показниками. За деякими оцінками комфортними умовами для відпочинку вважають темп пов 22-24 , а опт умовами для роботи – темп 18-22 .

Прилад для опалювання приміщень

За функт призн прилади поділ: - електрокаміни та електрообігрівачі ІЧ випром; - електроконвектори; - електрорадіатори.

За способом встановл: - підлогові;- настінні;- універсальні.

За наявн пристроїв захисту і регулюв темпер повітря в приміщеннях:- з автоматичн регул темпер,- зі ступеневим регул потужн,- з безступеневим регул потужності,- з термовимикачем.

За спос захисту від впливу навк середов:- захисні. - незахисні

За умовами експлуатації:- прил, які працюють без нагляду,- під наглядом.

Побутові кондиціонери Призн для охолодження, очищення і нагрівання повітря в середині приміщень.За конструкцією розр:моно- та двоблокові

За спос установлення: віконні, підлогові, настінні, стельові, та ті, які можуть бути вбудовані

Також можна класифікувати за холодопродуктивністю, кліматичним виконанням, максимальним значенням температури та ін ознаками.

Згідно гост 26963 конд поділ на такі типи:КБ1 – охолодження, осушування, очищення і вентиляція повітря з автоматичною підтримкою рівня охолодженняКБ2 – охолоджування, осушування або нагрівання повітря при реверсуванні потоку холодагента, очищення і вентиляція повітря з автоматичною підтримкою рівня охолодження або нагріванняКБ3 – те саме, що і для КБ2; нагрівання повітря вбудованим електронагрівачами, які працюють незалежно або разом з реверсуванням потоку холодагента.Будова:Електродвигун з вентиляторами;Випарник;Повітряний фільтр;Перегородка;Мотор – компресор холодильного агрегату;Конденсатор;

Вентилятори

Призн для штучного переміщ і циркуляції повітря, його вентиляції, особливо іх значення досить велике в тих приміщеннях, в яких повітря підлягає інтенсивному забрудненню.

Вентилятори класифік за такими осн озн:1 залежн від признач – для обдування, обдув і перемішування повітря, для надходж свіжого і витягування забрудненого повітря;2 залежн від місця встановлення – настільні, настінні, настільно-настінні, підлогові, віконні, універсальні, для витягування, ручні, стельові, автомобільні;3 залежно від принципу роботи вентилятори так само як і теплові.4 за можлив змінювати напрям повітря – без зміни напряму, зі зміною напряму через зміну положення приладу, з автоматичною або неавтоматичною зміною напряму у вертикальній або горизонтальній площині за умови сталого положення вентилятора, з коловою зміною напряму повітря, реверсивні – з електричним реверсуванням обертання вентилятора та ін.

5 зал від умов експлуатації – прилади, що прац без нагляду, під наглядом.

Прилади для зволоження повітря

Зволожувачі повітря призн для підвищення рівня вологості повітря(до 60-70%) у приміщеннях. Існує аерозольний спосіб підв вологості повітря і спосіб зволоження повітря за рахунок самоплинного або примусового випаровування вологи.

Принцип аерозольного зволоження повітря полягає в механічному розпиленні дрібних краплин води. Залежно від способу розпилення вологи розрізняють прилади.в яких аерозольна волога утв за рахунок обтікання фонтана води потоками повітря;обтікання повітряним потоком нерухомої зволоженої поверхні; відцентровим розпиленням води за допом вентилятора;

Будова: КорпусЕлектродвигунКрильчаткаКласифікація за типом:без регулювання; з регулюванням продуктивності розсіювання води.

Прилади виг ІІ(2) класу захисту від ураження електричним струмом. Режим роботи зволожувачів – S1.

Повітроочисні прилади

Кухонні повітроочисні прилади призн для очищення повітря побутових приміщень від пилу, диму, неприємних запахів. Принцип роботи повітроочисників ґрунтується на організації примусового потоку забрудненого повітря через фільтри з наступним його поверненням.

Будова:Прямокутний корпус, що містить систему фільтрів;Електродвигун з вентилятором;Лампи освітлення;Програмуючий пристрій;

Якість ПП визначається продуктивністю, ефективністю очищення повітря, зручністю очищення приладу і заміни фільтрів, споживаною потужністю, рівнем шуму.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-19; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 952 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Победа - это еще не все, все - это постоянное желание побеждать. © Винс Ломбарди
==> читать все изречения...

2351 - | 2191 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.