Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


—кладанн€ розкладу анонс≥в програм
Ќеобх≥дно уважно складати розклад анонс≥в дл€ рад≥о ≥ телев≥з≥йних програм, що не п≥дход€ть дл€ д≥тей:

 

Ј анонси, поставлен≥ п≥сл€ програм, призначених дл€ д≥тей, або в той час, коли ймов≥рно д≥ти дивл€тьс€ телев≥зор, мають в≥дпов≥дати ц≥й аудитор≥њ.

 

Ј анонси дл€ програм, що транслюютьс€ п≥сл€ "водод≥лу", повинн≥ бути придатн≥ дл€ с≥мейного перегл€ду, €кщо њх показують до "водод≥лу".

 

“≈Ћ≈Ѕј„≈ЌЌя ≤ "¬ќƒќƒ≤Ћ"

–≥шенн€ про складанн€ розкладу телев≥з≥йних програм мають забезпечувати баланс м≥ж захистом молод≥, зокрема д≥тей, та правами вс≥х гл€дач≥в, особливо тих, у кого немаЇ д≥тей, на отриманн€ повного д≥апазону тем упродовж доби. ÷≥ р≥шенн€ також сл≥д перев≥р€ти на в≥дпов≥дн≥сть вимогам "водод≥лу".

 

“елев≥з≥йний "водод≥л" о 21:00 використовуЇтьс€ дл€ розмежуванн€ м≥ж програмами, призначеними головним чином дл€ с≥мейного перегл€ду, ≥ програмами, призначеними дл€ дорослоњ аудитор≥њ. ѕроте Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ спод≥ваЇтьс€, що батьки ≥ оп≥куни под≥л€тимуть в≥дпов≥дальн≥сть за визначенн€ того, чи придатний зм≥ст програм дл€ њхн≥х д≥тей.

 

ѕрограми, що транслюютьс€ м≥ж 05:30 та 21:00, мають бути придатними дл€ с≥мейноњ аудитор≥њ, в тому числ≥ ≥ дл€ д≥тей. „им ран≥ше в розклад≥ стоњть програма, тим б≥льше вона маЇ бути придатною перегл€ду д≥тьми без дорослих. ѕрограми, що транслюютьс€ перед "водод≥лом", можуть бути не придатними дл€ наймолодших д≥тей. ¬≥дх≥д в≥д цього правила може в≥дбуватис€ лише за вин€ткових обставин, ≥ в цьому випадку сл≥д подавати ч≥тку ≥нформац≥ю про зм≥ст Ц наприклад, про зображенн€, що можуть засмутити де€ких д≥тей у програмах з природознавства чи у випусках новин о 18:00.

 

ѕрограми, що перетинають "водод≥л", тобто починаютьс€ до 21:00 ≥ зак≥нчуютьс€ п≥сл€ 21:00, мають ц≥лковито в≥дпов≥дати вимогам до програм, що транслюютьс€ до "водод≥лу".

 

ѕ≥сл€ 21:00 перех≥д до доросл≥шого матер≥алу не повинен в≥дбуватис€ швидко, а повинен в≥дображати характер каналу ≥ спод≥ванн€ гл€дач≥в. Ќайпотужн≥ший матер≥ал сл≥д показувати у п≥зн≥ший час. якщо раптов≥ зм≥ни стилю неминуч≥, вони повинн≥ бути ч≥тко окреслен≥ Ц скаж≥мо, сл≥д надавати ч≥тку ≥нформац≥ю про сцени сексуального характеру, насильства чи використанн€ образливоњ мови.

 

≤нтерактивн≥ послуги, повТ€зан≥ з телев≥з≥йними програмами, мають дотримуватис€ "водод≥лу". ÷е також стосуЇтьс€ тих випадк≥в, коли користувач≥ ≤нтернету надають ≥нформац≥йний матер≥ал дл€ ДживоњФ служби, повТ€заноњ з телев≥з≥йною програмою.

 

ѕрограми мають бути виразно призначен≥ дл€ трансл€ц≥њ до ≥ п≥сл€ "водод≥лу", щоб забезпечити ухваленн€ виважених р≥шень п≥д час процесу виробництва щодо придатност≥ њхнього зм≥сту. «ап≥зн≥л≥ зм≥ни погодженого часу передач≥, особливо будь-€ка пропозиц≥€ про трансл€ц≥ю програми до ≥ п≥сл€ "водод≥лу", можуть спричинити потребу значного перемонтуванн€ дл€ забезпеченн€ в≥дпов≥дност≥ програми цим редакц≥йним настановам щодо завданн€ шкоди ≥ образ, зокрема щодо образливоњ мови.

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-10-01; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 389 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

„еловек, которым вам суждено стать Ц это только тот человек, которым вы сами решите стать. © –альф ”олдо Ёмерсон
==> читать все изречени€...

1334 - | 1251 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.009 с.