Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ѕакуванн€ твор≥в декоративно-прикладного мистецтва
 

 

13.6.1. ѕри пакуванн≥ вироб≥в з керам≥ки, скла, порцел€ни та ≥н. кожен з них обгортають тонким папером, пот≥м ватою, джгутами з л≥гн≥ну, знов папером ≥ перевТ€зують шпагатом.  ожну деталь обгортають окремо.

“вори, €к≥ в процес≥ впакуванн€ набули округлоњ форми, укладають у контейнери, на дно €ких заздалег≥дь кладуть подушку з поролону чи под≥бного матер≥алу. Ќа низ кладуть б≥льш т€жк≥ предмети, зверху Ц б≥льш легк≥ та крихк≥. “им самим пакувальним матер≥алом перекладають упакован≥ в окрем≥ пакети твори ≥ заповнюють ус≥ пустоти в €щику. ѕакуванн€ повинно бути щ≥льним, щоб запоб≥гти псуванню предмет≥в п≥д час перевезенн€.

ѕри впакуванн≥ б≥льш крихких експонат≥в, кр≥м мТ€коњ обгортки, њх сл≥д розм≥щувати в невелик≥ легк≥ фанерн≥ €щики чи картонн≥ коробки, €к≥ пот≥м укладають в загальний €щик або контейнер. ѕрост≥р м≥ж ст≥нками внутр≥шн≥х €щик≥в сл≥д заповнювати сухою стружкою чи ≥ншим амортизац≥йним матер≥алом.

13.6.2. ÷≥нн≥ та крихк≥ предмети обгортають у пап≥р ≥ впаковують кожний або в спец≥альний футл€р, виготовлений за њх формою, або в окрем≥ картонн≥, а пот≥м фанерн≥ коробки.

¬ окремих випадках експонати пакують безпосередньо у фанерну коробку ≥ закр≥плюють в н≥й спец≥альним вкладишем (ложементом), €кий повторюЇ форму твору.

‘анерн≥ коробки чи футл€ри з предметами впаковують у загальний контейнер, пустоти €кого щ≥льно заповнюють упакувальним матер≥алом.

13.6.3. “ар≥лки та блюда з порцел€ни та фа€нсу, однаков≥ €к за розм≥ром, так ≥ за формою, пакують у €щики, розрахован≥ не б≥льше н≥ж на 2 р€ди предмет≥в. ¬ироби перекладають (кожен) аркушами цупкого обгорткового паперу ≥ ставл€ть щ≥льними стопами на ребро.

”н≥кальн≥ тар≥лки та блюда, р≥зн≥ за формою та розм≥рами, пакують окремо Ц методом, описаним у п.13.6.2.

13.6.4. ящики дл€ пакуванн€ тканин мають бути з внутр≥шньою кришкою (дл€ над≥йного збер≥ганн€) ≥ полиц€ми, €к≥ зн≥маютьс€, щоб класти на них тканину. “канину впаковують у €щик у вологонепроникних пакетах, намагаючись не згинати.

13.6.5.  илими та шпалери перед транспортуванн€м намотують на вал.  илими та шпалери перекладають двома шарами паперу ≥ намотують на вал ворсом усередину. ¬ерхн≥й шар паперу обробл€Їтьс€ скипидаром. ѕри намотуванн≥ необх≥дно стежити за тим, щоб не утворювались складки на килимах.

ƒовжина валу маЇ бути б≥льшою в≥д ширини намотаних на нього килим≥в чи шпалер на 10 см з кожного боку.

ѕеред укладанн€м валу з килимами та шпалерою у контейнер його обгортають вологонепроникним матер≥алом ≥ закр≥плюють в €щику так, щоб вони не торкалис€ ст≥нок €щика.

13.6.6.  илими та шпалеру невеликих розм≥р≥в упаковують так, €к ≥ тканини.

 онтейнери дл€ пакуванн€ мебл≥в виготовл€ють у залежност≥ в≥д форми ≥ розм≥р≥в. ѕеред пакуванн€м мебл≥ обгортають папером ≥ обшивають м≥шковиною. ћебл≥ закр≥плюють у контейнер≥ планками. ” м≥сц€х дотику з кр≥пленн€м укладають подушки з поролону чи п≥нопласту, а також стружку, загорнуту в рогожку чи м≥шковину.

ƒетал≥, €к≥ нем≥цно прикр≥плен≥ або зн≥маютьс€ при пакуванн≥, загортають у пап≥р ≥ привТ€зують до тих частин, де вони повинн≥ бути з≥браними.

13.6.7. ћонети та медал≥, що збер≥гаютьс€ в надписаних конвертах укладають у цих самих конвертах у невелик≥ шкатулки чи €щики. ѕри пакуванн≥ монет та медалей нум≥зматичноњ колекц≥њ, €ка збер≥гаЇтьс€ на лотках (планшетках) у спец≥альних шафах Ц у коробках або в гн≥здах лотк≥в, њх зн≥мають з р€д≥в посл≥довно разом з коробочками ≥ €рличками ≥ вкладають у пронумерован≥ паперов≥ конверти, €к≥ вм≥щують (без ущ≥льненн€) у невелик≥ скриньки або €щики.

13.6.8. ƒуже стар≥ монети сл≥д перекласти з≥мТ€тим цигарковим або м≥калентним папером. —карби впаковують окремо в≥д ≥нших монет, кожен з предмет≥в загортають окремо. ≤з скарбами та з €щиком, у €кий њх упаковують, повод€тьс€ дуже обережно.

Ќе можна перекладати ватою крихк≥ предмети з металу.

13.6.9. ћеталев≥ предмети впаковують таким чином: спочатку њх обгортають тонким папером або л≥гн≥ном, пот≥м паперовими джгутами та знову папером ≥ кладуть в окрем≥ коробки. ќсобливу увагу сл≥д прид≥л€ти впаковуванню предмет≥в, прикрашених кам≥нн€м, емал€ми та ≥н.

¬ироби з художн≥х лак≥в упаковують спочатку в м≥калентний пап≥р, а пот≥м в картонн≥ коробки, ущ≥льнюючи л≥гн≥ном або ватою.

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-10-01; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 501 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

—лабые люди всю жизнь стараютс€ быть не хуже других. —ильным во что бы то ни стало нужно стать лучше всех. © Ѕорис јкунин
==> читать все изречени€...

1302 - | 1263 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.011 с.