ü Привітання.
ü Фонетична зарядка.
~ Учні співають разом з вчителем пісню «Guten Morgen!»
II. Основна частина уроку.
ü Робота з підручником.
St 20, Übung 1.
~ Seht das Bild an. Hört zu und sprecht nach.
ü Лексичні вправи.
~ Blindekuh. / Одному учневі зав’язують очі. Він ловить одного із своїх товаришів. Далі учні запитують його:
- Wer ist das?
- Das ist Wlad.
- Nein./Ja.
Спійманий стає ведучим, якщо його відгадають з першого разу.
ü Робота з картками.
~ Kette.
~ Робота з новими цифрами.
~ Ich bin bester Telefonist. / Потрібно назвати правильно номер телефону, який вчитель пише на дошці: 34 25 16 – drei-vier, zwei-fünf, eins-sechs.
ü Фізкультхвилинка.
ü Аудіювання. St 111, Übung 4.
ü Робота в парах.
~ Spielt die Szene mit Figurenpuppen vor. / Відтворення почутого діалогу з допомогою пальчикових ляльок.
III. Рефлексія.
~ Визначення настрою.
~ Підсумки уроку.
Ihr arbeitet heute gut und fleißig. Ich bin sehr zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
Кінець уроку.
Wir machen Schluss.
Попрощаємося:
Tschüss!
v
Stunde 8. Das sind meine Sache / Це мої речі
Мета:
- вчити запитувати про речі, акцентувати увагу на вживання присвійного займенника mein(e);
- тренувати дітей працювати у парах і групах;
- розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок розвитку мовленнєвих вмінь.
Завдання
Навчальні:
ü формувати вміння запитувати про речі, вживати присвійний займенник mein(e) відповідній формі;
ü розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
ü розвивати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя;
ü розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
ü формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
ü розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
ü розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
ü розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
ü виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
ü виховувати ввічливість, толерантність;
ü вчити об’єктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
ü розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
ü розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання: підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку