Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


бладнання та матеріали, що застосовуються при постановці на зберігання.




Відпрацювати практично на трьох робочих місцях за допомогою операційних карток:

- №1- агрегат АКД-1М;

- №2 – бак БОМ-2;

- №3 – прилад ПКВ-2М; тканина ТТ, полу чохли БМП та БТР, мішечки з силікагелем, прилад для зважування мішечків з силікагелем.

Будова та принцип роботи установки УСС-1.

Призначена для відновлення волого поглинаючих властивостей силікагелю методом примусової продувки гарячого повітря через вологий силікагель.

Вона складається з (рис.1):

- сушильної камери 1;

- нагрівача повітря 7;

- труби 2, що з’єднує і по якій повітря з нагнітача потрапляє до сушильної камери.

Технічна характеристика: маса силікагелю – 210-220 кг; робоча температура нагріву повітря 210-250о С; час сушення силікагелю до 28% вологості 5 годин. Силікагель рахується висушеним, якщо полірована пластина, яка вводиться в потік повітря на виході з камери, не запотіває.

 

 


Рис.1. Агрегат УСС-1.

 

 

Заключна частина

Товариші студенти! Підготовка та постановка ОВТ до зберігання являє собою складний комплекс організаційних і технічних заходів, що характеризуються великою їх кількістю і трудомісткістю виконання.

Висока збереженість машин протягом тривалого часу може бути досягнута вибором прогресивних методів консервації і способів герметизації об'єктів, чіткою організацією робіт, повнотою і якістю їхнього виконання, високим рівнем навчання всіх категорій військовослужбовців і особливо офіцерського складу.

Для успішного виконання всіх заходів, що знайшли відображення на даному занятті, необхідно, щоб Ви, як майбутні офіцери, мали високі теоретичні знання щодо розглянутих питань і достатні уміння з виконання необхідних робіт. Усе це можливо, якщо глибоко вникнути в досліджувані питання як по ходу даної теми, так і при проходженні всього предмета "Озброєння і військова техніка”.

Відмітити стан військової дисциплін на занятті, якість виконання завдань та заходів безпеки. Оголосити результати контролю.

Наступне заняття лекція Т 18/5. Підсумкове заняття. Лекційна аудиторія.

Робоче місце №1.

 

18 / 4.

Операційна картка № 1.

Агрегат АКД-2М для консервації двигунів В-46, 5ТДФ, УТД-20.

Складається з: корпуса; автомата з пультом управління; бака для масла; насоса МЗН-2, що закачує масло; ЗІП. АКД виконаний в переносному варіанті з електроприводом та програмним пристроєм. Робоча напруга від бортовій сіті машини 24 В. Температура масла в баці агрегату повинна бути не нижчі 70 С.

Порядок консервації двигунів:

1. Прогріти двигун згідно правил;

2. Розмістити агрегат поряд машини та підключити електричні кабелі АКД-2М (“Я” стартера; “+” та “маса”);

3. Роздавальний шланг агрегату з’єднати з центральним штуцером розподілювача повітря;

4. Залити 10-12 л. масла в бак АКД, що збезводнене та нагріто до 80-900 С;

5. Поставити вмикачі “АВТОМАТ” і “СТАРТЕР” в положення “Включено”, а вмикач “КОНСЕРВАЦІЯ” в положення “ДВИГУН”. Потім натиснути кнопку “ПУСК АВТОМАТА”(кнопку утримувати 2-3 с до першого клацання в автоматі. При цьому на панелі загоряється біла лампа, яка горить на протязі всій роботи автомата. Через 2-3с після натиснення на кнопку “ПУСК АВТОМАТА” вмикається стартер-загорається червона лампа. Стартер прокручує колінчастий вал двигуна. Через 0,5 с після початку роботи стартера автомат вмикає МЗН-2 агрегату - загоряється зелена лампа і починається подача масла в циліндри двигуна. Після закінчення 4 с виключається МЗН-2 – гасне зелена лампа і припиняється подача масла в циліндри, а через 0,5с вимикається стартер - гасне червона лампа і завершується перша заливка масла в циліндри двигуна. Через 15-18 с знову вмикається стартер, потім МЗН у тій ж послідовності та повторно заливається масло. Після чого знову через 15-18 с вмикаються стартер і МЗН та виконується третя заливка масла у циліндри двигуна. У четвертий раз після паузи 15-18 с вмикається тільки стартер на 5 с - загоряється червона лампа і прокручується вал двигуна без подачі масла. Потім агрегат автоматична вимикається – гасне біла лампа і завершується перший цикл промивки циліндрів. Для двигунів 5ТДФ і УТД-20 він є останнім);

6. Для двигунів типу В-46 через 3 хв. знову натиснути кнопку “ПУСК АВТОМАТА”.

Після зупинці роботи автомата треба перевірити кількість масла, що закачано в циліндри. Вона контролюється завдяки масло вимірювальному рівню, що встановлений на лицевій стінки агрегату. Якщо в циліндри залито менш 2/3 вказаного в Керівництві по зберіганню кількості масла, то треба провести ще один цикл промивки.

 


Рис. 2. Агрегат АКД-1М

1- пробка заливної горловини; 2 – клапан перепускний; 3 – пульт управління; 4 – масло вимірювальний рівень; 5; 6; 7 – кабелі з бирками, відповідно, “Я” стартера, “+” і “маса”; 8 – ЗІП агрегату; 9 поршневий насос; 10; 11; 12 – шланги, відповідно, всмоктувальний, зливний та роздавальний; 13 – реле струмообмежувач.

 

 

Робоче місце № 2. Т 18 / 4.

пераційна картка № 2.

 

Бак збезводнення масла БОМ-2.

Призначений для збезводнення і підігріву масла перед його заливкою в циліндри двигуна. Він виконаний в термоізоляційному варіанті.

Його загальна будова: корпус; три нагрівальні елементи; пристрій для перемішування масла; крани для злива відстою та збезводненого масла.

Технічна характеристика. Споживана потужність нагрівачів 6 кВт, час нагріву 50 хв., ємність 50 л.

Порядок роботи.

Для збезводнення необхідно залити 50 л. масла і закрити кришку, оставляючи щілину 2-3 см. Потім підключити бак до електромережі згідно електросхеми і підігріти масло до температури 125 С, систематично перемішуючи його за допомогою мішалки (через кожні 10-12 хв.). Масло, що зневоднене, злити в чисту тару, попередньо злив 200 г відстою.


Масло рахується збезводненим, коли припиняється створення піни.

 

Рис. 3. Бак для збезводнення масла БОМ-2М.

1- електричний нагрівник; 2 – коробка; 5 – табличка з електросхемою нагрівників; 7- вісь мішалки; 9 – ручка; 10- кришка; 14 – термометр; 15- корпус; 19 – кран; 22- піддон з коробкою злива масла.

 

Робоче місце № 3. Т 18/4.

 

пераційна картка № 3.

Прилад ПКВ-2М; тканина ТТ; полу чохли БМП та БТР; мішечки з силікагелем; прилад для зважування контрольного мішечка з силікагелем.

Прилад ПКВ-2М.

Призначення: для вимірювання вологості силікагелю. Напівпровідниковий вимірювач ємності. Загальна будова: прибор 1; датчик 2; струмопровідний дріт 3.

 


Рис. 4. Прибор ПВК-2М

1- прибор; 2 – ємкісний датчик; 3 – струмопровідний дріт.

Перед вимірюванням вологості повітря виконують калібрування приладу, а потім, підключивши його до струмопровідного дроту, вмикають прилад натисненням кнопки “ПИТ”.

Використовуючи додатковий графік, який розташований на кришці корпуса приладу, визначають вологість силікагелю.

Силікагель – тверде склоподібна аморфна речовина, що складається з 99% з кремнезему (SiO2), яка одержана шляхом обробки рідкого скла соляною або сірчаною кислотою.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-02-11; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 586 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Даже страх смягчается привычкой. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2420 - | 2132 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.