Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Технічне замикання колон омбр. Склад технічного замикання омбр.




В склад ТЗ колони бригади можуть бути виділені 3-4 рухомі ремонтні майстерні (в їх числі і майстерня ПАРМ-3М1), один колісний і один танковий тягач, два паливозаправника (автоцистерни) з запасом палива, автомобіль з автобронетанковим майном і один-два резервних автомобіля (кількість резервних автомобілів доцільно брати з розрахунку 2-З% від загальної кількості машин в колоні).

Очолює технічне замикання командир ремонтної роти бригади чи один з офіцерів технічної частини (начальник АС чи начальник БТС).

Час, роботи технічного замикання колони при його русі в складі з’єднання може складати 20-25 хв., а при здійсненні маршу бригади по окремому маршруту - протягом 30-40 хв.

Більш потужний склад, а також можливість працювати на місці більш тривалий час дозволяє технічному замиканню бригади виконувати наступні задачі:

· ремонт несправних машин на місці виходу їх з ладу (до 5 люд/год)

· евакуація машин, які потребують працеємного ремонту, на ЗППМ чи в район денного (нічного) відпочинку;

· витягання машин, які застрягли;

· дозаправка машин, які відстали, пальним та мастильними матеріалами;

· скерування відставших і відремонтованих машин у свої підрозділи;

· надання технічної допомоги водіям в технічному обслуговуванні і ремонті машин на привалах, в місцях денного та нічного відпочинку.

При здійсненні маршу в передбаченні зустрічного бою із складу ремонтної роти бригади формується ремонтно-евакуаційна група. Вона прямує, як правило, за підрозділами, які за задумом зустрічного бою будуть складати перший ешелон бригади.

Технічне обслуговування машин в ході маршу здійснюється:

· на привадах;

· в районі відпочинку;

· після прибуття в район зосередження.

Обслуговування автомобільної техніки на привалах обмежено часом, тому на них проводиться огляд, дозаправка машин та роботи в обсязі щоденного технічного обслуговування. Несправності, помічені під час руху і знайдені при оглядах, усуваються.

Особливо ретельно слід проводити контрольний огляд на першому привалі, так як в цей час виявляється більшість недоліків. Обслуговування і усунення недоліків виконується водіями з залученням засобів технічного замикання. В районі відпочинку всій автомобільній техніці проводиться щоденне технічне обслуговування, а машинам, які потребують номерного технічного обслуговування, - окремі операції будь-якого номерного технічного обслуговування. При наявності часу номерне технічне обслуговування машин може бути проведено в повному обсязі.

Для скорочення часу на технічне обслуговування та надання водіям відпочинку на привалах і з районі відпочинку на допомогу водіям виділяються солдати з підрозділів. З цією метою доцільно заздалегідь до виходу на марш призначити помічників водіїв на весь період маршу. Особовий склад ремонтних підрозділів може залучатися для технічного обслуговування машин тільки після завершення ремонту машин, які вийшли з ладу в ході маршу.

В ході маршу можливий значний вихід машин з ладу як від експлуатації, так і через бойові пошкодження.

 

Розподіл по видах ремонту (марш)

Види ремонту Бойові пошкодження(%) Від експлуатації(%) всього
ПР      
СР      
КП      
Сп      

Досвід здійснення маршу підрозділами та частинами в умовах ведення локальних бойових дій показує, що середньодобовий вихід машин в ремонт від експлуатації може складати 4-5%. При цьому, як правило, всі машини, які виходять в ремонт, оновлюються поточним ремонтом. До 1/3 з них для відновлення будуть потрібні незначні працевитрати, приблизно до 0,5 люд/год., і вони можуть бути відновлені замиканням колон батальйонів в ході маршу і на привалах. Приблизно 1/4-1/5 машин з працевитратами по відоновленню до 0,5-1 люд/год. можуть бути відновлені технічним замиканням бригади в ході маршу і на привалах. Така ж сама кількість машин, але з тривалістю ремонтних робіт від 1 до 3 люд/год., може бути відновлена в районах денного відпочинку.

Таким чином, до 3/4 машин, які вийшли в ремонт від експлуатації, можуть бути відновлені засобами батальйону та бригада в ході маршу, на привалах і в районі денного, нічного відпочинку. Решта машин, а також машини, які вийшли з ладу через бойові пошкодження, і потребують середнього чи капітального ремонту, буксирувати до місця призначення недоцільно, так як в цьому випадку технічне замикання не зможе надати діючої допомоги несправним машинам, які потребують усунення незначних дефектів, що негативно вплине на швидкість руху колони в цілому.

З цього всього видно, що при здійсненні маршу виникає необхідність організації ЗППМ на маршруті руху. Батальйон та бригада не мають достатньої кількості сил та засобів для розгортання ЗППМ на маршруті руху і в ході маршу їх не розгортають.

Кількість ЗППМ, розгорнутих силами і засобами окремого ремонтно-відновлювального батальйону (орвб) дивізії на маршрутах руху залежить від складу колони, мети маршруту, характеру та довжини маршруту, ступеня впливу противника та технічного стану машин в колоні. Як правило, ЗППМ організується в районах відпочинку, привалів, а також в районах виходу з ладу машин в великій кількості, в місцях, які забезпечують зручність евакуації машин з усіх маршрутів.

При здійсненні маршу на великі відстані по поганих дорогах і при недостатньо доброму технічному стані машин ЗППМ доцільно планувати через кожні 80-100 км маршу. Плановані місця розгортання ЗППМ оголошуються в наказі на марш і доводяться до заступників командирів бригади, батальйонів з озброєння та начальників технічного замикання.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-01-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 633 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Студент может не знать в двух случаях: не знал, или забыл. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2806 - | 2366 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.