Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Відсадочна машина ШОК зі шнековим нагнітачем




Машина призначена для формування і відсадкою цукерок куполоподібної форми.

Машина складається (рис. 1.5) з приймальної воронки, камери нагнітання з чотирма шнеками, передматричної камери з від сікачем і насадками, привода робочого органу і станини.

Рис. 1.5. Відсадочна машина ШОК зі шнековим нагнітачем
для формування цукерок куполоподібної форми

Маса поступає в воронку 11 і в камері нагнітання 6 розподіляється по 4-м шнекам 10. Шнеки обертаються від головного розподільчого вала 1, ланцюгової передачі з ведучою зірочкою 2, горизонтального вала 8, гвинтової зубчастої передачі 9 і зубчастої передачі 7. Камера нагнітання має водяну сорочку.

Шнеки неперервно нагнітають цукеркову масу в передматричну камеру 12, в дні якої розташована матриця з 12 отворами та насадками 13. Отвори перекриваються рухомою планкою 5 з такою ж кількістю отворів. Планка має зворотно-поступальний рух від головного розподільчого вала 1 через кривошипно-шатунний механізм 3 і кулачок 4. Під час руху планки її отвори співпадають з отворами в матриці і цукеркова маса з передматричної камери витікає на стрічковий транспортер 14, який в цей момент зупиняється. Періодичний рух стрічка 14 отримує від храпового механізму.

На початку процесу відсадки цукерок, стрічка, що зупинилася, переміщається в вертикальному напрямі підйомним столиком, який приводиться від важільного механізму 16. Потім столик різко опускається вниз і вироби, що прилипли до стрічки відриваються від формувальних насадок матриці. Після цього транспортер переміщає ряд цукерок в наступну позицію.

Недоліком машини є нерівномірний розподіл тиску в передматричній камері і зміна тиску в момент перекривання отворів матриці.

Принцип дії відсадочної машини з шестерінчасто-роторним нагнітачем приведений на рис 1.6.

Нагнітач машини складається з завантажувальної воронки 8, корпуса 6 з порожниною 5 для темперуючої води, пари рифлених валків 7 і 9, які не зчіплюються і виконують роль живильника, пари зубчастих роторів 10 дозуючого і нагнітаючого органу. Валки і ротори приводяться в реверсивний рух від віж кривошипно-коромислового та храпового механізмів.

Рис. 1.6. Принципова схема роботи відсадочної машини
з шестерінчасто-роторним нагнітачем

Під нагнітально-відсадочною головкою встановлений підйомно- опускний столик 13. Він переміщається в вертикальних направляючих при допомозі кулачка 12.

Транспортер виштовхує гонками нижній піддон з магазина. Потім піддон гонками встановлюється над столиком. Столик, що піднімається захватує піддон і підносить його до формуючих насадок матриці. Коли він займає верхнє положення в рух приводиться подаючі валки і нагнітаючі ротори, через насадки видавлюється маса. Столик опускається, а видавлена маса утворює корпус, який прилипає до піддона. При русі столика вниз валки і ротор отримують зворотній хід, в передматричній камері знімається тиск. Разом, зворотній хід нагнітаючого органу і різкий рух столика вниз приводить до відриву цукерок від маси, що знаходиться в насадці. Піддон, з відсадженими на нього цукерками, опускається на направляючі і гонками транспортера переміщається на наступну позицію. Після встановлення пустого піддону в позиції під формуючими насадками матриці процес повторюється.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-01-21; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 897 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Человек, которым вам суждено стать – это только тот человек, которым вы сами решите стать. © Ральф Уолдо Эмерсон
==> читать все изречения...

2256 - | 2103 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.