Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Робота частин і механізмів гранати




Перед метанням гранати. Дістати гранату із сумки, вигвинтити пробку із трубки, на її місце вгвинтити до відмови запал. Частини ударного механізму запала перебувають у наступному положенні: ударник взведений, втримується у верхньому положенні вилкою спускового важеля, з'єднаного із трубкою ударного механізму запобіжною чекою. Кінці запобіжної чеки розведені й міцно втримують її в запалі.

При метанні гранати. Граната для метання береться в руку так, щоб спусковий важіль пальцями був притиснутий до корпуса гранати. Не відпускаючи важеля, висмикується запобіжна чека й граната кидається в ціль. Після висмикування чеки положення частин запала не міняється, ударник у зведеному положенні втримується спусковим важелем, який звільняється від з'єднання з трубкою ударного механізму, але притискається до неї пальцями руки. У момент кидка гранати спусковий важіль відокремлюється від гранати й звільняє ударник. Ударник під дією бойової пружини завдає удару (накол) по капсюлю-запалювачу і запалює його. Промінь вогню від капсюля-запалювача запалює сповільнювач (дистанційну частину запала) і пройшовши його, передається капсулю-детонатору. Капсуль-детонатор вибухає й підриває розривний заряд гранати. Корпус гранати розривається і осколки корпуса і запала розлітаються в різні сторони.

 

РУЧНА ОСКОЛКОВА ГРАНАТА РГ-42

Призначення й бойові властивості гранати

Ручна осколкова граната РГ-42 — граната дистанційної дії, призначена для поразки живої сили противника в наступі та в обороні. Метання гранати здійснюється з різних положень при діях у пішому порядку і на бронетранспортері (автомобілі). Радіус розльоту забійних осколків при вибухові гранати близько 25 м. Середня дальність кидка гранати 30-40 м. Маса спорядженої гранати 420 гр. Час горіння сповільнювача запала 3,2- 4,2 с.

 

Будова гранати

Ручна осколкова граната РГ-42 складається з корпуса з трубкою для запала, металевої стрічки, розривного заряду та запала.

Корпус гранати служить для розміщення розривного заряду, металевої стрічки, трубки для запалу, а також для утворення осколків при вибухові гранати. Корпус циліндричний, має дно і кришку. До кришки прикріплюється трубка з фланцем для приєднання запала до гранати і для герметизації розривного заряду в корпусі. При зберіганні й перенесенні гранати трубка закривається пластмасовою пробкою або металевим ковпачком.

Металева стрічка служить для утворення осколків при вибухові гранати, вона згорнута в 3 — 4 слої всередині корпуса. Для збільшення числа осколків поверхня стрічки насічена на квадратики.

Розривний заряд заповнює корпус і служить для розриву гранати на осколки.

Запал гранати УЗРГМ (УЗРГМ-2) призначається для підриву розривного заряду гранати

Будова запала, робота частин і механізмів гранати аналогічно гранати РГД-5.

 

 

РУЧНА ОСКОЛКОВА ГРАНАТА Ф-1





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 474 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Своим успехом я обязана тому, что никогда не оправдывалась и не принимала оправданий от других. © Флоренс Найтингейл
==> читать все изречения...

2351 - | 2153 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.