. Рамка зі стволом і спусковою скобою.
Ствол служить для напрямку польоту кулі. Всередині ствол має канал із чотирма нарізами, що в'ються зліва вверх направо. Нарізи служать для надання кулі обертального руху. Проміжки між нарізами називаються полями. Відстаннь між двома протилежними полями (по діаметру) визначає калібр каналу ствола; він дорівнює 9 мм. З казенної частини канал ствола гладкий і має більший діаметр; він служить для розміщення патрона і називається патронником. Патронник має уступ.
На казенній частині ствола є прилив для кріплення ствола в стійці рамки і отвір для штифта ствола. На приливі і у нижній частині патронника є скіс для направлення патрона з магазину в патронник.
Зовнішня поверхня ствола гладка. На ствол надівається зворотна пружина. Ствол з'єднується з рамкою пресовою посадкою й закріплюється штифтом
Рамка служить для з'єднання всіх частин пістолета. Рамка з основою рукоятки становить одне ціле.
У передній частині рамка має: зверху - стійку для кріплення ствола, знизу - вікно для розміщення спускового гачка й гребеня спускової скоби. На бічних стінках цього вікна - цапфові гнізда для цапф спускового гачка. Стійка рамки має: у верхній частині - отвір, у якому закріплюється ствол; знизу - вікно для розміщення головки спускового гачка; праворуч - кривий паз для розміщення й руху передньої цапфи спускової тяги
У задній частині рамка має: зверху - виступи із цапфовими гніздами для цапф курка і шептала і з пазами для напрямку руху затвора (цапфові гнізда для цапф курка й праве цапфове гніздо для цапфи шептала мають прорізи); знизу - вікно для пір'я бойової пружини.
У середній частині рамка має вікно для виходу верхньої частини магазина й виріз на лівій стінці для затворної затримки.
Основа рукоятки служить для кріплення рукоятки, бойової пружини й для розміщення магазина. Вона має бічні вікна (праве й ліве) для зменшення маси пістолета; нижнє вікно для вставляння магазина; на задній стінці - прилив з різьбовим отвором для кріплення бойової пружини за допомогою засувки й рукоятки за допомогою гвинта; внизу- виріз для защібки магазина; в передній стінці - прилив із гніздом для кріплення спускової скоби до рамки за допомогою осі.
Спускова скоба служить для запобігання ненавмисного натискання на хвіст спускового гачка. Вона має на передньому кінці гребінь (прилив) для обмеження ходу затвора при русі назад. Спускова скоба втримується в рамці у верхнім положенні пружиною і віссю, розташованими в гнізді на передній стінці основи рукоятки.
Затвор служить для подачі патрона з магазина в патронник, запирання каналу ствола при пострілі, утримання гільзи (виймання патрона) і постановки курка на бойовий взвод.
З зовні затвор має: мушку для прицілювання; поперечний паз для цілини; насічку між мушкою і ціликом для виключення відсвічування поверхні затвора при прицілюванні; на правій стороні - вікно для викидання гільзи (патрона); паз для викидача; гніздо для осі з пружиною викидача; з лівої сторони - гніздо для запобіжника й дві виїмки для фіксатора запобіжника: верхня - для положення прапорця «запобігання» і для положення прапорця «вогонь»; поруч із верхньою виїмкою - червоний кружок, що відкривається при постановці прапорця в положення «вогонь» і закривається прапорцем при включенні запобіжника; по обидва боки - насічки для зручності відведення затвора рукою; на задньому кінці затвора - паз для проходу курка.
Всередині затвор має: канал для розміщення ствола зі зворотною пружиною; поздовжні виступи для напрямку руху затвора по рамці; зуб для постановки затвора на затворну затримку; гребінь; паз для відбивача; паз для роз'єднувального виступу важеля взводу; чашечку для розміщення дна гільзи; досилач для дослання патрона з магазина в патронник; виступ для роз'єднання важеля взводу із шепталом; виїмка для розміщення роз'єднувального виступу важеля взводу при натиснутому спусковому гачку; на правій стороні гребеня затвора є виїмка, призначена для роз'єднання шептала з важелем взводу при знятті затвора із затворної затримки при натиснутому спусковому гачку; канал для розміщення ударника.
Ударник служить для розбиття капсуля. Він має: у передній частині - бойок, у задній частині - зріз для запобіжника, що втримує ударник у каналі затвора. Ударник виготовлюється тригранним з метою зменшення його маси й зменшення тертьових поверхонь
Викидач служить для утримання гільзи (патрона) у чашечці затвора до зустрічі з відбивачем. Він має зачіп, який заскакує в кільцеву проточку і утримує гільзу (патрон) у чашечці затвора і пяточку для запобіжника ля з'єднання із затвором; у задній частині пяточки викидача зроблений уступ для розміщення головки гнетка. У задній частині викидача розміщена виїмка для зручності утоплювання гнітка виступом протирки при відділенні викидача від затвора. Викидач розміщується в пазі затвора.
Викидач.
1 — зачіп; 2 — пяточка для з'єднання із затвором; 3 — гніток; 4— пружина
Гніток у головній частині потовщений. У потовщену частину впирається передній кінець пружини викидача, одягнутої на задню частину гнітка (меншого діаметра).
Гніток із пружиною викидача розміщується в гнізді в затворі. Під дією пружини зачіп викидача увесь час нахилений до чашечки затвора.
Запобіжник служить для забезпечення безпеки користування пістолетом. Він має: прапорець для переведення запобіжника з положення «вогонь» у положення «запобігання» і назад; фіксатор для утримання запобіжника в заданому йому положенні; вісь, на якій зроблений уступ з поличкою для повороту шептала й звільнення курка від бойового взводу при переведенні запобіжника в положення «запобігання»; ребро для запирання затвора з рамкою при постановці запобіжника в положення «запобігання»; зачіп для запирання курка в положенні «запобігання»; виступ для приняття удару курка при включенні запобіжника.
Запобіжник вставляється в гніздо затвора.
Цілик разом з мушкою служить для прицілювання. Своєю основою він вставляється в поперечний паз затвора.
Зворотна пружина служить для повернення затвора в переднє положення після пострілу. Крайній виток одного з кінців пружини має менший діаметр у порівнянні з іншими витками. Цим витком пружина при збиранні надівається на ствол, щоб забезпечити її надійне утримання на стволі при розбиранні пістолета. Пружина, одягнута на ствол, розміщується разом з ним у каналі затвора.
Ударно-спусковий механізм складається з курка, шептала із пружиною, спускової тяги з важелем взводу, спускового гачка, бойової пружини і засувки бойової пружини.
Курок служить для нанесення удару по ударнику. Він має: зверху - головку з насічкою для взведення курка рукою; на передній площині - виріз для забезпечення вільного ходу курка при спуску його з бойового взводу; виїмку для зачепа запобіжника; у основі курка - два уступи: верхній — запобіжний взвод, нижній — бойовий взвод; з боків — цапфи, на яких обертається курок у цапфових гніздах рамки і дугоподібні виточки для зменшення маси; праворуч — зуб самовзводу для взведення курка важелем взводу; курка важелем взводу; ліворуч – виступ для запирання курка запобіжником; знизу - поглиблення для широкого пера бойової пружини; праворуч у нижній частині основи курка - кільцева виїмка для розміщення пяточки важеля взводу. Цапфи курка мають лиски для вільного відділення курка від рамки.
Шептало служить для утримання курка на бойовому і запобіжному взводі. Воно має: носик для зчеплення з уступами курка; цапфи, на яких обертається шептало у цапфових гніздах рамки; ліворуч - зуб для підйому шептала поличкою уступу запобіжника при переведенні запобіжника в положення «запобігання»; праворуч – виступ на який діє важіль взводу при спускові курка. На лівій цапфі шептала одіта пружина. З'єднання пружини шептала з шепталом зроблено розбірним - кінець пружини входить у спеціальний отвір у стійці шептала. Вільний кінець пружини зігнутий у вигляді гачка для з'єднання із затворної затримкою. Пружина притискає носик шептала до курка. Цапфи шептала мають лиски для вільного відділення шептала від рамки.
Спускова тяга з важелем взводу служить для спуска курка з бойового взводу і взведення курка при натисканні на хвіст спускового гачка.Спускова тяга має на кінцях цапфи. Передньою цапфою вона з'єднується зі спусковим гачком, а задньою - з важелем взводу.
Спускова тяга з важелем взводу:
Важіль взводу має: роз'єднувальний виступ, за допомогою якого він розчіплюється із шепталом при русі затвора назад; виріз для виступу шептала; виступ самовзводу, що зводить курок при натиску на хвіст спускового гачка; пяточку, на яку опирається вузьке перо бойової пружини. Пяточка важеля взводу міститься в кільцевій виїмці курка.
Спусковий гачок служить для спуску курка з бойового взводу і взведення курка при стрільбі самовзводом. Він має: цапфи, які розміщаються в цапфових гніздах рамки; отвір для з'єднання зі спусковою тягою й хвіст. Спусковий гачок своєю головкою вставляется у вікно стійки рамки.
Бойова пружина служить для приведення в дію курка, важеля взводу і спускової тяги.
Вона має: широке перо для дії на курок; вузьке перо для дії на важіль взводу й спускову тягу; у середній частині — отвір для одягання пружини на прилив з різьбовим отвором основи рукоятки. Нижній кінець бойової пружини є защіпкою магазина. Кінець широкого пера бойової пружини зігнутий для забезпечення «відбою» курка, тобто для постановки курка на запобіжний взвод у спущеному положенні. Бойова пружина кріпиться на основі рукоятки засувкою.
Рукоятка з гвинтом прикриває бічні вікна й задню стінку основи рукоятки й служить для зручності тримання пістолета в руці. Вона має: отвір для гвинта, що кріпить рукоятку до основи рукоятки; антабку для пристібання пістолетного ремінця; пази для вільного насування рукоятки на основу рукоятки; у задній стінці - виїмка для засувки магазина. В отворі для гвинта розташована металева втулка, що призначена для стопоріння головки гвинта від довільного відгвинчування. Рукоятка виготовлена із пластмаси.
Гвинт рукоятки служить для кріплення рукоятки й засувки на основі рукоятки. Він має головку і нарізну частину.
Затворна затримка утримує затвор у заднім положенні по використанню патронів з магазину. Вона має: в передній частині – виступ для утримання затвора в задньому положенні; кнопку з насічкою для звільнення затвора натисканням руки; у задній частині - отвір для з'єднання з лівою цапфою шептала; в верхній частині - відбивач для відбиття назовні гільз (патронів) через вікно в затворі.
Затворна затримка передньою частиною уставляється у виріз у лівій стінці рамки.
Магазин с лужить для розміщення восьми патронів. Він складається: з корпуса, подавача, пружини подавача і кришки.
Корпус магазину з’єднує всі частини магазину.Верхні краї бокових стінок корпусу загнуті всередину для утримання патронів і подавача, а також для направлення патронів при подачі в потронник затвором. Він має; в бокових стінках – вікна для зменшення маси магазину і для визначення кількості патронів, які знаходяться в магазині; внизу – загнуті ребра для кришки магазина, виступ для защіпки магазина, виріз для вільного проходу лівої стінки кришки магазину, жолоб для проходу зуба подавача.
Магазин вставляється в основу рукоятки через нижнє вікно.
Подавач служить для подачі патронів. Він має два відігнутих кінці, які направляють рух його в корпусі магазина. На одному з відігнутих кінців подавача з лівої сторони є зуб для включення затворної затримки по використанню всіх патронів із магазина.
Пружина подавача служить для подачі нагору подавача з патронами при стрільбі.
Нижній кінець пружини відігнутий для запирання кришки магазина.
Кришка магазина має отвір для відігнутого (нижнього) кінця пружини подавача і пази, якими вона надівається на загнуті ребра корпуса магазина.