Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Підведення підсумків практики




За підсумками практики студенти подають такі звітні документи:

1. Направлення, що видане завідувачем педагогічної практики університету, з характеристикою роботи студента-практиканта та орієнтовною оцінкою його роботи, завіреною печаткою закладу й підписану директором табору та старшим методистом (зразок направлення.

2. План-сітку загону, виконану на ватмані та завірену печаткою та підписом директора табору чи старшого методиста.

3. Конспект залікового виховного заходу, справи, де зазначається: табір; загін, вік учасників; назва, мета та завдання заходу; форма проведення (збір, пізнавальна гра, вікторина,...); місце дії; короткий план проведення; попередня підготовка справи вожатим; підготовка справи власне вихованцями (школярами); необхідне обладнання (технічні, наочні засоби); необхідне оформлення (плакати, стіннівки, стенди); його повний зміст; джерела, що були використані при підготовці конспекту заходу. Сам конспект завіряється старшим методистом (старшим вожатим), скріплюється печаткою закладу з обов’язковою оцінкою результатів його проведення.

4. «Щоденник вожатого» чи «Щоденник психолого-педагогічних спостережень», який, як правило, має такі розділи:

- назва, девіз, примовка та пісня загону, його емблема;

- мета виховної роботи на зміну;

- список дітей з певними вихідними даними. Орієнтовна схема: номер по порядку; прізвище, ім’я, по батькові школяра; школа і клас; рік і день народження; домашня адреса; додаткова інформація (чи вперше в таборі; коло інтересів; особливості здоров’я) тощо; відомості про батьків (прізвище, ім’я, по батькові; місце роботи і, по можливості, телефон);

- робоча модель плану-сітки загону;

- путівка кожного дня з його самоаналізом;

- характеристика на учня;

- характеристика на колектив.

Результати соціально-педагогічної практики оцінюються за вимогами кредитно-модульної системи.


Завдання для студентів 4 курсів на педагогічну практику

освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»

(педагогічний модуль)

Головна мета виконання завдання з педагогіки: оволодіння студентами основними функціями педагогічної діяльності класного керівника і формування професійних якостей педагога; навчити студентів цілеспрямовано здійснювати навчально-виховну роботу в закріпленому класі; ввести студента в коло реальних проблем професійної діяльності класного керівника, ознайомити із багатогранним змістом та обсягом його роботи.

 

Зміст провідного завдання з педагогіки: студенти IV курсу виконують обов’язки помічника класного керівника в одному з класів школи, де проходять педагогічну практику.

Завдання1. Ознайомлення з психолого-педагогічними особливостями школи, педагогічного колективу, колективу закріпленого класу, діяльності класного керівника;

Завдання 2. На основі діагностування та аналізу виховного процесу та рівня вихованості учнів в закріпленому класі скласти власний індивідуальний план виховної роботи на період педагогічної практики.

Завдання 3. Окреслення не менше трьох проблемних педагогічних ситуацій, їх аналіз та формулювання і розв’язання педагогічних задач.

Завдання 4. Брати активну участь у конструюванні, здійсненні, діагностуванні виховного процесу в закріпленому класі; постійно аналізувати педагогічну діяльність, брати участь у роботі семінарів, методичних об’єднань, збирати матеріал з теми науково-дослідної роботи (курсової роботи).

Підготувати та провести один заліковий захід. Як правило, заліковим для студентів IV курсу є підготовка і проведення виховного заходу у формі години спілкування (етичної бесіди).

Завдання 5. Підготувати звітну документацію щодо виконання завдань з педагогіки.

Перелік звітної документації:

· Індивідуальний план навчально-виховної роботи студента.

· Конспект залікового виховного заходу з самоаналізом.

· Звіт про виховну роботу.

 






Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 343 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Есть только один способ избежать критики: ничего не делайте, ничего не говорите и будьте никем. © Аристотель
==> читать все изречения...

2188 - | 2139 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.