Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ƒокументи на бронюванн€. ¬ласник готелю маЇ право зажадати або повну, або часткову попередню плату. якщо в≥н не ставить таких умов, то зобов'€заний прийн€ти ваучер турагента.
¬аучер Ч документ, турагентом, що випускаЇтьс€, по €кому тур-агент переймаЇ на себе зобов'€занн€ сплатити власников≥ готелю послуги, надан≥ останн≥м кл≥Їнтов≥ турагента. ” ваучер≥ мають бути вказан≥ види послуг ≥ њх максимальна ц≥на.

“урагент визнаЇ ваучер €к гарант≥йний документ, п≥дтверджуючий, що оплата буде зд≥йснена в≥дпов≥дно до умов ≥ терм≥н≥в, передбачених  онвенц≥Їю.

ѕростий ваучер. ” простий ваучер разом з ≥ншими даними мають бути включен≥ дати прибутт€ ≥ в≥д'њзду кл≥Їнта, готельн≥ послуги (номер ≥ живленн€).

¬аучер Ђповний кредитї. ¬ипуск такого типу ваучера обумовлюЇтьс€ спец≥альною угодою м≥ж власником готелю ≥ турагентом. ” такому ваучер≥ окр≥м Ђчистої готельних (номер ≥ живленн€) допускаЇтьс€ перел≥к ≥нших послуг.

Ќеобх≥дно в≥дзначити, що, зг≥дно ст. 13 ћ≥жнародноњ готельноњ конвенц≥њ, ц≥ни, встановлен≥ власником готел≥ дл€ турагента за послуги, передбачен≥ контрактом, н≥ за €ких обставин не мають бути вище за ц≥ни, вказан≥ в готельних тарифах дл€ безпосередн≥х кл≥Їнт≥в, незалежно в≥д того, хто оплачуЇ рахунки за послуги Ч кл≥Їнт або турагент.

якщо власник готелю обумовлюЇ в контракт≥ спец≥альн≥ ц≥ни, в≥н не маЇ права зажадати оплати в розм≥р≥ б≥льшому, н≥ж той, €кий вказаний в контракт≥.

¬ласник готелю зобов'€заний дотримуватис€ ц≥н, передбачених контрактом. ” раз≥ зм≥ни ц≥н нов≥ ц≥ни можуть бути застосован≥ т≥льки п≥сл€ зак≥нченн€ 30 дн≥в з моменту њх зм≥ни. ѕроте зм≥на не повинна стосуватис€ ц≥н за послуги, на наданн€ €ких власник готелю дав п≥дтвердженн€.

“урагент, що уклав готельний контракт, переймаЇ на себе зобов'€занн€ по оплат≥ рахунку за надан≥ послуги, за вин€тком тих випадк≥в, коли спец≥ально обумовлено, що рахунок оплачуЇтьс€ кл≥Їнтом. –ахунок маЇ бути сплачений в терм≥ни, передбачен≥ контрактом, а у раз≥ њх в≥дсутност≥ Ч прот€гом 30 дн≥в з дн€ пред'€вленн€ (отриманн€) рахунку.

“урагент не маЇ права встановлювати дл€ своњх кл≥Їнт≥в ц≥ни вище за тих, €к≥ встановлен≥ за договором ком≥с≥њ, проте рахунок за бронюванн€ може бути пред'€влений кл≥Їнтов≥ окремо в≥д рахунку за обслуговуванн€ в готел≥.

 ом≥с≥€. якщо контрактом передбачено, що оплата послуг, заброньованих турагентом, проводитьс€ кл≥Їнтом, власник готелю повинен гарантувати турагенту виплату ком≥с≥њ. ¬ цьому випадку власник готелю залишаЇ за собою право не приймати кредитн≥ картки на сплату за надан≥ послуги.

–озм≥р ком≥с≥њ встановлюЇтьс€ з обоп≥льноњ згоди стор≥н договору. “ака ком≥с≥€ зазвичай складаЇ 10 % ном≥нальноњ ц≥ни, €ка не включаЇ податки ≥ плату за окрем≥ готельн≥ послуги.

 ом≥с≥€ виплачуЇтьс€ також в тому випадку, €кщо кл≥Їнт продовжуЇ своЇ перебуванн€ в готел≥ або турагент направл€Ї в≥дпов≥дний запит на продовженн€ перебуванн€ свого кл≥Їнта в готел≥.

ѕодальше використанн€ кл≥Їнтом готельного прим≥щенн€ прот€гом одн≥Їњ ≥ т≥Їњ ж подорож≥ розгл€даЇтьс€ €к продовженн€ мешканн€, €кщо розривши м≥ж пер≥одами мешканн€ не перевищуЇ 30 дн≥в. ѕроте €кщо мешканн€ кл≥Їнта перевищуЇ 60 дн≥в, включаючи будь-€ке продовженн€, то ком≥с≥€ (за пер≥од понад 60 дн≥в) ф≥рм≥ не виплачуЇтьс€.

 ом≥с≥йна винагорода турагенту виплачуЇтьс€ власником готелю прот€гом 30 дн≥в п≥сл€ в≥д'њзду кл≥Їнта. ” раз≥ анул€ц≥њ замовленн€ в терм≥ни, передбачен≥ контрактом або  онвенц≥Їю, сума, отримана власником готелю €к попередн€ оплата, маЇ бути повернена турагенту прот€гом 30 дн≥в з моменту анул€ц≥њ.

јнул€ц≥њ. ¬с≥ анул€ц≥њ замовлень повинн≥ проводитис€ у письмов≥й форм≥ з вказ≥вкою дати анул€ц≥њ (у вигл€д≥ зареЇстрованого листа, телексу, достов≥рн≥сть €кого засв≥дчена, ≥ так дал≥).

Ѕудь-€ка анул€ц≥€, зроблена турагентом усно, особисто або по телефону, маЇ бути п≥дтверджена письмово. якщо анул€ц≥€ замовленн€ маЇ бути зд≥йснена з дн€, коли було дано усне пов≥домленн€, то письмове п≥дтвердженн€ повинне м≥стити ту ж дату анул€ц≥њ. ”мови ≥ терм≥ни повною або частковою анну-

л€ции готельного контракту, а також розм≥р компенсац≥њ за анул€ц≥ю в п≥зн≥ терм≥ни регулюютьс€ спец≥альними правилами, передбаченими дл€ кожного виду контракт≥в.

якщо ≥нше не обумовлене в контракт≥, м≥н≥мальними терм≥нами анул€ц≥њ, €к≥ повинен дотримувати турагент, Ї:

у м≥сцевост€х, де Ї значн≥ потреби в розм≥щенн≥, терм≥ни аналог≥чн≥ тим, €к≥ встановлен≥ дл€ безпосередн≥х кл≥Їнт≥в готелю, але не п≥зн≥ше за день, передуванн€ прибуттю;

у готел€х, призначених дл€ турист≥в: за 30 дн≥в до дати прибутт€ в сезон спис≥в або за 14 дн≥в до дати прибутт€ в несезон.

јнул€ц≥€, подана п≥сл€ зазначених вище терм≥н≥в, даЇ право на компенсац≥ю в розм≥р≥:

за анул€ц≥ю обслуговуванн€ на терм≥н не менше 3 д≥б Ч добовоњ вартост≥ вс≥х замовлених послуг;

за анул€ц≥ю обслуговуванн€ на терм≥н в≥д 3 д≥б ≥ б≥льш в несезон Ч добов≥й вартост≥ вс≥х замовлених готельних послуг;

за анул€ц≥ю обслуговуванн€ в≥д 3 д≥б ≥ б≥льш в сезон спис≥в Ч тридобов≥й вартост≥ вс≥х замовлених готельних послуг.

«обов'€занн€. “урагент зобов'€зуЇтьс€ представити повну ≥ детальну ≥нформац≥ю щодо послуг, що замовл€ютьс€.

ѕослуги, готел≥, що надаютьс€ власником, кл≥Їнтов≥ тур-агент в≥дпов≥дно до контракту, мають бути т≥Їњ ж €кост≥, що ≥ послуги, що надаютьс€ безпосередньо кл≥Їнтам готелю.

¬ласник готелю зв≥льн€Ї в≥д кл≥Їнт≥в заброньоване прим≥щенн€ з 2 ч дн€ в день прибутт€ ≥ збер≥гаЇ його до полудн€ в день в≥д'њзду.

¬ласник готелю зобов'€заний поважати зобов'€занн€, вит≥каюч≥ з п≥дписаного ним контракту за поданн€м послуг, замовлених ≥ п≥дтверджених у встановлен≥ терм≥ни. якщо власник готелю не в змоз≥ виконати своњ зобов'€занн€, в≥н зобов'€заний компенсувати фактичний збиток, запод≥€ний турагенту. ” вин€ткових випадках, €кщо така можлив≥сть була передбачена в пер≥од п≥дтвердженн€ бронюванн€, а також було передбачено, що турагент спов≥щений про це за три тижн≥, власник готелю може розм≥стити кл≥Їнт≥в в найближчому аналог≥чному готел≥ або готел≥ вищого класу. ¬ цьому випадку турагент не маЇ права на компенсац≥ю в результат≥ такоњ зам≥ни. –≥зниц€ в ц≥н≥ оплачуЇтьс€ власником готелю.

” випадку, €кщо турагент або власник готелю ви€вл€Ї, що зобов'€занн€ за контрактом не можуть бути њм виконан≥ по форс-мажорних обставинах або по ≥нших причинах, сторона контракту, €ка не може виконати зобов'€занн€, винна негайно ≥ будь-€кими на€вними в њњ розпор€дженн≥ засобами поставити про це в попул€рн≥сть ≥ншу сторону, з тим щоб зменшити збиток, €кий може бути причинний таким невиконанн€м зобов'€зань.

якщо у одн≥Їњ ≥з стор≥н виникають форс-мажорн≥ обставини, непередбачен≥, нев≥дворотн≥ ≥ неконтрольован≥, в результат≥ €ких не можуть бути виконан≥ зобов'€занн€, вит≥каюч≥ з контракту, ц€ сторона зв≥льн€Їтьс€ в≥д в≥дпов≥дальност≥ за зобов'€занн€ без компенсац≥њ збитку, запод≥€ного ≥нш≥й сторон≥.

” раз≥ виникненн€ розб≥жностей, пов'€заних з на€вн≥стю форс-мажорних обставин, сторони контракту повинн≥ докласти вс≥ можлив≥ зусилл€ до того, щоб дос€гти взаЇмоприйн€тноњ угоди. якщо така угода не буде дос€гнута, сторони мають право звернутис€ в арб≥траж.

¬ласник готелю маЇ право вимагати в≥д турагента компенсац≥њ фактичних збитк≥в, понесених в результат≥ передчасного в≥д'њзду кл≥Їнта або невикористанн€ ним замовлених готельних послуг, за вин€тком тих випадк≥в, коли ц≥ обставини виникли з вини власника готелю, €кий не надав так≥ послуги.

” раз≥ неприбутт€ кл≥Їнта, бронюванн€ послуг дл€ €кого не було анулюване нав≥ть в п≥зн≥ш≥ терм≥ни, ≥ в≥дсутн≥сть €коњ-небудь ≥нформац≥њ про нього, зокрема про його п≥знЇ прибутт€, турагент зобов'€заний компенсувати реальний збиток, запод≥€ний власников≥ готелю. ќстанн≥й зобов'€заний негайно пов≥домити турагента про неприбутт€ кл≥Їнта.

 онтракти з продажу готельних послуг груп≥ кл≥Їнт≥в

√рупою кл≥Їнт≥в визнаЇтьс€ група ос≥б, мандр≥вних сп≥льно ≥ даних турагентом ≥ вла-

справою готелю €к щось Їдине, €ким власник готелю надаЇ спец≥альне обслуговуванн€ по ц≥нах, встановлених в догов≥рному пор€дку.

ѕерел≥к послуг маЇ бути заф≥ксований в одному запит≥ тур-агент на обслуговуванн€ вс≥Їњ групи в ц≥лому ≥ п≥дтверджений власником готелю.

як запит, так ≥ п≥дтвердженн€ повинн≥ м≥стити ≥дентичн≥ перел≥ки послуг, що надаютьс€ дл€ кожного кл≥Їнта, з виставл€нн€м Їдиного рахунку за обслуговуванн€ вс≥Їњ групи.

“урагент зобов'€заний направл€ти власников≥ готелю за 2 тижн≥ до прибутт€ групи список њњ член≥в на розм≥щенн€; в≥н несе повну в≥дпов≥дальн≥сть за т≥ утрудненн€, €к≥ можуть виникнути при невиконанн≥ цього зобов'€занн€. ” свою чергу власник готелю зобов'€заний ≥нформувати турагента у випадку, €кщо список групи на розм≥щенн€ не був њм отриманий за 2 тижн≥ до прибутт€ групи.

”мови оплати, ц≥ни, число учасник≥в групи, на€вн≥сть в≥дпов≥дального за групу або учасника групи, промовц€ в рол≥ такого в≥дпов≥дального, на€вн≥сть спец≥ального представника з числа м≥сцевих турагентов, що в≥дпов≥даЇ за групу, зазвичай обмовл€ютьс€ в приватному контракт≥. «а в≥дсутност≥ угоди в контракт≥ передбачаютьс€ наступн≥ умови оплати:

50 % суми виплачуЇтьс€ за 30 дн≥в до прибутт€ групи;

остаточний розрахунок проводитьс€ до в≥д'њзду групи.

¬ласников≥ готелю рекомендуЇтьс€ надавати безкоштовне обслуговуванн€ одному представников≥ турагента (супроводжуючому, г≥дов≥, шоферов≥, кер≥вников≥ групи ≥ так дал≥), супроводжуючому групу не менше чим з 15 чолов≥к. ¬ласник готелю може надавати безкоштовне обслуговуванн€ другому супроводжуючому за кожну додаткову групу в 20 чолов≥к.

Ќ≥ турагент, н≥ власник готелю не повинн≥ розкривати ц≥ну, €ка обумовлена в контракт≥.

јнул€ц≥€. ” випадку, €кщо угодою не передбачене ≥нше, м≥н≥мальними терм≥нами, коли турагент зобов'€заний ≥нформувати власника готелю про анул€ц≥ю, Ї:

при анул€ц≥њ прибутт€ б≥льше 50 % учасник≥в Ч за 21 день до
приезда групи;

|при анул€ц≥њ прибутт€ менше 50 % учасник≥в Ч за 14 дн≥в до прињзду групи.

јнул€ц≥€, проведена в п≥зн≥ш≥ терм≥ни, даЇ право на компенсац≥ю, €ка визначаЇтьс€ в догов≥рному пор€дку по кожному кл≥Їнтов≥, бронюванн€ послуг дл€ €кого було анулюване:

у сум≥, розм≥р €коњ встановлений заздалег≥дь;

у розм≥р≥ 2/3 вартост≥ анулюваного замовленн€ (за в≥дсутност≥ такоњ угоди) в≥дпов≥дно до умов ≥ спец≥альних ц≥н, заф≥ксованих в контракт≥.

” раз≥ неприбутт€ групи застосовуютьс€ правила, аналог≥чн≥ правилам дл€ ≥ндив≥дуальних кл≥Їнт≥в.

≈тика. ћ≥жнародна готельна конвенц≥€ вимагаЇ дотриманн€ принцип≥в профес≥йноњ етики. «окрема:

¬ласник готелю зобов'€заний утримуватис€ в≥д €ких-небудь д≥й, нац≥лених на те, щоб зробити кл≥Їнта турагента своњм безпосередн≥м кл≥Їнтом.

“урагент при поводженн≥ ≥з запитами щодо бронюванн€ до дек≥лькох власник≥в готел≥в повинен утримуватис€ в≥д висновку дек≥лькох контракт≥в щодо розм≥щенн€ одного ≥ того ж кл≥Їнта (групи) в одн≥ ≥ т≥ ж терм≥ни.

¬ласник готелю зобов'€заний давати точну ≥нформац≥ю щодо категор≥њ ≥ розташуванн€ готелю, а також €кост≥ послуг, що надаютьс€ в готел≥.

¬ласник готелю ≥ турагент при сп≥лкуванн≥ з≥ своњми кл≥Їнтами повинн≥ утримуватис€ в≥д будь-€ких вислов≥в, €к≥ можуть поставити п≥д сумн≥в €к≥сть послуг, що надаютьс€ догов≥рною стороною, або можуть завдати збитку њњ профес≥йноњ репутац≥њ.


ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2016-11-18; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 695 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ќеосмысленна€ жизнь не стоит того, чтобы жить. © —ократ
==> читать все изречени€...

2081 - | 1827 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.017 с.