Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Види підключення до мережі Internet




Способи підключення до мережі розрізняються можливостями використання ресурсів мережі, які вони надають.

Пряме безпосереднє підключення до мережі припускає постійне включення комп'ютера або локальної мережі в Internet. Для визначення такого підключення використовується також термін присутність у мережі. У цьому випадку стає можливим використання всіх ресурсів Internet на високих швидкостях. Однак таке підключення вимагає подолання чималих організаційних труднощів і значних фінансових витрат. Таке підключення до мережі використовується провайдерами (постачальниками) послуг Internet (Internet Service Provider) або великими організаціями, що активно використовують мережа. Зв'язок з Internet у цьому випадку здійснюється по виділених фізичних лініях, оптоволокняних лініях, організацією радіотракту, або із застосуванням супутникового каналу. Комп'ютери й мережі, підключені таким способом, утворюють вузли або Хости Internet - це основа фізичного існування мережі.

Найбільший інтерес для звичайних користувачів мережі представляє тимчасове підключення по телефонній лінії до комп'ютера провайдеру. Таке підключення, у свою чергу, підрозділяється на два види. Перший за часом своєї появи й розвитку надавав так званий термінальний доступ. Комп'ютер, що підключається по такому з'єднанню, не мав своєї адреси в мережі Internet і використовував для роботи в мережі не свої ресурси, а ресурси іншого комп'ютера, постійно підключеного до мережі. Комп'ютер користувача виступав лише в ролі термінала керування ресурсами, включаючи дискову й оперативну пам'ять іншого комп'ютера. При такому підключенні користувач міг використовувати тільки ті засоби роботи в мережі, які були встановлені на вилученому комп'ютері. Пройшло всього 3 - 4 роки з тих пор, як такий вид підключення почав втрачати свої позиції перед іншим сучасним видом підключення з виділенням IP-адреси, але різниця в пропонованих можливостях і рівні доступних ресурсів величезна. Хоча при термінальному підключенні більша частина ресурсів, таких як прийом і передача файлів, пошук ресурсів, людей, організацій, прийом і передача електронної пошти, одержання новин цілком можливі, однак залишається недоступної більша частина сучасних ресурсів мережі. Такий вид підключення з'явився в епоху переваги більших ЕОМ, типу ЕОМ ЄС 1040 - 1060 у СРСР, доступ до яких звичайним користувачам надавався тільки в термінальному режимі. У цей час він застосовується лише в тих регіонах, де слабко розвинена інфраструктура Internet.

При підключенні з виділенням IP-адреси комп'ютер на період підключення одержує свою IP-адресу, утворюючи на цей час Хост, що дозволяє йому управляти ресурсами Internet майже так само, як у випадку постійного підключення. Цей вид підключення зараз і пропонується провайдерами послуг Internet. Зрозуміло, при такому підключенні доступні ті ж ресурси, що й для термінального способу підключення.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 593 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Своим успехом я обязана тому, что никогда не оправдывалась и не принимала оправданий от других. © Флоренс Найтингейл
==> читать все изречения...

2396 - | 2210 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.