Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Практичні завдання. нещасних випадків для себе, чоловіка і дитину віком 13 років
1.Громадянка Ісакова А.А. уклала договір добровільного страхування від

нещасних випадків для себе, чоловіка і дитину віком 13 років. На кожну застраховану особу встановлено страхову суму по 2500 грн., а страхові тарифи диференційовані залежно від віку і виду професійної діяльності для дорослих: для дітей віком від 10 до 18 років 4 % від страхової суми, дорослих – 2 %. Страхові виплати залежать від ступеня втрати здоров’я. У разі смерті застрахованої особи від нещасного випадку страхова компанія забезпечує 100 %, набуття інвалідності 1 групи – 90 %, 2 групи – 80 %, 3 – групи 60 % від страхової суми. Якщо застрахована особа втрачає працездатність, то страхова виплата становить 0,5 % від страхової суми щоденно, але в цілому не більше її половини. Необхідно визначити страховий платіж, страхову виплату на кожну застраховану особу за умови, що в результаті випадкового гострого отруєння харчовими продуктами чоловік став інвалідом 3 групи, а дитина хворіли 35 днів. Додатково перелічіть види нещасних випадків, які покривають страхові компанії у добровільних індивідуальних і колективних договорах страхування.

2. Розрахувати страховий внесок виробничого підприємства за договором

колективного страхування від нещасних випадків на основі таких даних: очікувана кількість застрахованих осіб – 3500 чол.; термін страхування – 1 рік; очікувана кількість страхових випадків на 1000 чол. – 343, з них може тимчасово втратити працездатність 280 осіб, набути інвалідності 3 групи – 40 осіб, 2 групи – 14 осіб, 1 групи – 5 осіб, померти внаслідок нещасного випадку – 2 особи. Договором передбачено, що страхова компанія зобов’язується у разі смерті застрахованої особи виплатити 10000 грн, інвалідності 1 групи – 8000 грн., 2 групи – 7000 грн., 3 групи – 5000 грн., тимчасової втрати працездатності по 0,5% від страхової суми щоденно, але в

цілому не більше половини страхової суми.

3. За березень місяць поточного року через касу автовокзалу було подано квитків на суму 500 тис.грн., з них 20 % на маршрути приміського сполучення, 40 % на маршрути міжміського в межах області і 40 % на маршрути міжобласного сполучення. Визначити, який розмір страхових платежів мак перерахувати підприємство страховій компанії за договором обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

4. В автотранспортному підприємстві працює 150 водіїв, 100 кондукторів і 10

контролерів – ревізорів. Необхідно визначити: а). суму страхових платежів за

обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті за цей персонал, використавши діючу ставку внеску з одиниці страхової суми; б) суму страхових виплат за кожним із нижченаведених випадків: смерть водія в дорожньо-транспортній пригоді, під час інших аварій один кондуктор набув інвалідності третьої групи, а два водія тимчасово втратили працездатність і лікувались 30 днів.

5. Громадянка Іваненко О.І. уклала індивідуальний договір страхування від

нещасних випадків терміном на один рік на суму 5000 грн. Через три місяці після укладання договору страхувальник під час сильної ожеледиці зламала ногу і перебувала на лікарняному протягом 45 днів. Ще через три місяці Іваненко О.І. випадково отруїлась парами фарби і лікувалась амбулаторно 25 днів. Розрахувати розмір страхової виплати за страховими випадками за умови, що за кожну добу тимчасової непрацездатності страхова компанія виплачує по 0,5 % від страхової суми щоденно, але в цілому не більше від її половини. Умовна франшиза за договором становить 7 днів тимчасової непрацездатності.


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 844 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.