Лекции.Орг


Поиск:
Технологічні схеми збагачення вугілля у важких середовищах і регенерації магнетитових суспензій
Процес збагачення вугілля у магнетитової суспензії включає такі технологічні операції:

1) класифікацію й знешламлювання вугілля перед збагаченням; поділ вихідного вугілля по щільності і видалення отриманих продуктів збагачення зі збагачувального апарата;

2) відділення суспензії від продуктів, збагачення і повернення її в процес;

3) відділення прилиплих часток обважнювача від поверхні продуктів збагачення шляхом промивання їхніми струменями води, під час якої відокремлюється не тільки обважнювач, але і глина і вугільний шлам.

Технологічні схеми збагачення вугілля в одну стадію з поділом на два продукти застосовують на збагачувальних установках механізованої породовідбірки і на збагачувальних фабриках для збагачення енергетичних вугіль, антрацитів і коксівних вугіль, що легко збагачуються при поділі по щільності від 1600 до 2100 кг/м³.

Схеми збагачення вугілля у дві стадії з поділом на три продукти в двох сепараторах застосовують для збагачення вугілля важкого і середнього збагачення при одержанні концентрату для коксування і спеціальних цілей.

При збагаченні вугілля з поділом на три продукти в одному сепараторі застосовують трьохпродуктовий сепаратор типу СТТ. При цьому точність поділу повинна бути не нижче, чим при збагаченні в двопродуктовому сепараторі по двостадійній схемі.

Збагачення дрібного вугілля в гідроциклонах із магнетитовою суспензією здійснюють в основному по трьом схемах:

1) у двопродуктових гідроциклонах;

2) виділення трьох продуктів у двох послідовно встановлених двопродуктових гідроциклонах;

3) виділення трьох продуктів в одному трьохпродуктовому гідроциклоні.

У залежності від прийнятої технології збагачення вугілля можуть бути застосовані різноманітні схеми регенерації магнетитової суспензії.

Регенерацію суспензії в одну стадію використовують при збагаченні значних класів вугілля, якщо забезпечене його ефективне обезшламлювання, відсутність розмокаємих порід, а суспензія, що спрямовується на регенерацію, містить не більш 300 кг/м³ твердих часток.

Регенерацію суспензії в дві стадії застосовують при збагаченні дрібного кам'яного вугілля і бурих вугіль, а також при збагаченні значного вугілля, що містить розмокаємі породи, і незабезпеченості ефективного обезшламлювання. Регенерацію проводять у двох послідовно встановлених електромагнітних сепараторах.

Комбіновану схему регенерації суспензії використовують при збагаченні значних класів вугілля по високих щільностях поділу й утриманні в регенеруючій суспензії шламу і глинистих часток більш 150 г/л. При цьому сепаратори розташовують каскадно.

Схема роздільної регенерації суспензії передбачає роздільну подачу насосами розведеної суспензії з грохотів через індивідуальні збірники в окремі магнітні сепаратори. Схему застосовують тільки при збагаченні дрібних класів вугілля у важкосередовищних гідроциклонах.

Схему повної регенерації робочої суспензії використовують при збагаченні значного вугілля в трьохпродуктових сепараторах або при збагаченні значного вугілля без обезшламлювання.

 

 

Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-01-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 637 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Лучшая месть – огромный успех. © Фрэнк Синатра
==> читать все изречения...

602 - | 562 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.