Лекции.Орг

Поиск:
Загальні відомості. Флотацією називають процес збагачення дрібних класів вугілля, заснований на різноманітній змочуваності водою поверхні вугілля і відходів
Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Флотацією називають процес збагачення дрібних класів вугілля, заснований на різноманітній змочуваності водою поверхні вугілля і відходів.

Флотацію здійснюють у флотаційних машинах, що подають собою ванна або ряд послідовно сполучених камер, безупинно що заповнюються пульпою, у котрі також безупинно подають повітря і реагенти для посилення незмочуваності вугільних часток водою.

Розрізняють пінну, масляну і плівкову флотацію. Масляна і плівкова флотація через низкою продуктивності апаратів і нестійкості процесу має обмежене застосування. Найбільше поширення одержала пінна флотація.

Пінна флотація полягає в тому, що у флотаційній машині частки вугілля, погано що змочуються водою, при зустрічі з бульками повітря прилипають до них і спливають на поверхню пульпи. Бульки повітря, що спливли, із частками вугілля утворять піну (пінний концентрат), що віддаляється з машини. Частки породи, які добре змочуються водою, до бульок повітря не прилипають і залишаються в пульпі.

У результаті флотації одержують флотаційний концентрат із найбільшим утриманням горючої маси й відходи з найбільшим утриманням мінеральних домішок.

Пінна флотація - найбільше ефективний процес збагачення тонких класів вугілля. Недоліки процесу флотації - велика питома витрата електроенергії і високої вартості.

Флотацію застосовують для збагачення шламів крупністю 0-0,5 мм коксівного і енергетичного вугілля і регенерації оборотної води. У сполученні з іншими операціями флотацію можна застосовувати для одержання надчистих концентратів ( ) для спеціальних цілей.


Дата добавления: 2015-01-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 450 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Поиск на сайте:© 2015-2022 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.003 с.
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7