Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


ДОВІДКАпро результатипроведеної бесіди з піднаглядним




1. Кругляк Віктор Володимирович.

2. Рік і місце народження: 1970 р., м.Львів.

3. Місце проживання: м.Львів, вул.Кульпарківська, 40, кв. 2.

4. Сімейний стан: неодружений.

5. Відомості про судимості: за ст. 229-6 ч. 1 до одного року позбав­лення волі, звільнений з Львівської ВТК 11 квітня 1996 року.

6. Місце роботи, професія: магазин "Продукти" (вул.Княгині Ольги, 59), вантажник.

7. Дані про осіб, з якими піднаглядний підтримує близькі стосун­ки: гр. Рогуля П.Р., 1974 р.н., раніше не судимий, майстер ВО "Іск­ра", проживає: вул.Підвальна, 21, кв. 2.

38


Н, Відомості про допущені правопорушення і порушення правил
Ц.... бмежень адміністративного нагляду: немає.

підіте піднаглядного (Ж.08.2001 р.

9, Зміст бесіди з піднаглядним: під час бесіди громадянинові Круї іяку Вікторові Володимировичу було роз'яснено, що у разі Продовження правомірної поведінки з нього будуть зняті встановлені Обмеження.

ДІМ Залізничного РВВС

у м.Львові лейтенант міліції

Сидір М.А.

II її |>;і її а 4. Визначте та доведіть, з якого документа наведені уривки.

I. Форс-мажорні застереження.

5.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчас­ні', повне або часткове невиконання зобов'язань, якщо це вико­пними є наслідком обставин надзвичайного характеру: стихій­ного лиха, військового конфлікту, страйку, прийняттям Урядом ііііммх законів чи нормативних актів, які роблять неможливим Виконання взятих на себе зобов'язань.

5.2. Форс-мажор автоматично продовжує термін виконання Юбов'язань договору.

II. Відповідно до вимог ст. 217 КПК України повідомляю,

мі....... шереднє розслідування у кримінальній справі № 1006 в

пґішшуваченні Григоренка В.П. у вчиненні злочину, передбаче­ного ч. 2 ст. 81 КК України, провадженням закінчено 12 серп-юі 1993 року.

Як бачимо, для кожного документа характерний поділ на Гри частини: вступна (вступ), описова (основна), резолютивна (висновок). Вступ уводить у ситуацію; описова частина знайо­мить з обставинами справи, з доказами; у висновках зафіксова­ні' псине рішення.

Суттєве значення розчленування документа на смислові фрагменти має абзац, тобто компонент зв'язного тексту, який складається із одного чи кількох речень і характеризується ідністю та відносною закінченістю думки. Абзац є показником переходу від одної думки до іншої.

Кожна частина тексту має свої кліше.

У вступній частині процесуальних актів кліше вводить у ситуацію, називає документ, особу, яка його склала, тих, хто брав участь у процесуальних діях, обставини, процесуальні дії, і.к характеристику злочину.

В описовій частині кліше обґрунтовує складання документа, дає юридичну кваліфікацію дій, визначає позицію обвинувачено-ю, містить матеріал, що доводить винність, указує на обставини.

39


У резолютивній частині міститься висновок, до якого при­йшов слідчий чи суд.

Законотворчість

Законотворчістьце особлива інтелектуальна дія­льність людини, що вимагає особливих знань і вмінь, пов'яза­них зі створенням, зміною чинних у державі правових норм.

За результатами правотворчої роботи — якістю законів та інших нормативних актів — роблять висновок про державу в цілому, ступінь її демократичності, цивілізованості і культури. Людське суспільство завжди потерпало від браку точних і довер­шених рішень.

Підвищувати досконалість правових рішень, і саме з точки зору точності передачі думки правника та адекватності її сприйняття, — постійне завдання законодавців і законотвор-ців. Цим і пояснюється теоретичне та практичне значення ви­вчення проблем, пов'язаних із процесом творення норм життя. Будь-яка неточність, навіть правописний огріх, призводить до численних матеріальних затрат, порушення інтересів громадян.

Проте знання правотворчості і законотворчості — це не пре­рогатива депутатів парламенту, членів уряду. Створення пра­вових норм — це обов'язок державних органів усіх рівнів — від вищих до місцевих. А тому випускники юридичних навчальних закладів повинні добре знати всі аспекти правотвор­чої і законотворчої роботи на рівні теорії і практики.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-10-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 453 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Большинство людей упускают появившуюся возможность, потому что она бывает одета в комбинезон и с виду напоминает работу © Томас Эдисон
==> читать все изречения...

2552 - | 2215 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.