Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Створення списку ілюстрацій




Документ може мати певну кількість встановлених об'єктів (формули, схеми, таблиці тощо). Кожен такий об'єкт, як правило, має назву. З метою ефективного користування документом доцільно створити окремий список таких назв — список ілюстрацій.

Список ілюстраційперелік, елементами якого є назви, розмі­щені під рисунком, таблицею, формулою або іншими об'єктами документа.

Для автоматичного створення списку ілюстрацій у документі мають бути визначені назви цих об'єктів. Щоб їх створити, активізують команду Вставить назва­ние групи Названия вкладки Ссылки.

У вікні, що з'являється на екрані дисплея (рис. 4.59), відкривають перелік подпись (1), обирають потрібну назву (рисунок, таблица, формула), активізують кнопку ОК. Аналогічно створюють назви під іншими об'єктами. Усі створені назви мають стиль Название объекта.

Рис. 4.59. Створення назви об'єкта

Активізуючи кнопку Создать (3), можна створити власну назву об'єктів, натиснувши на кнопку Нумера­ция (2) — визначити параметри назви об'єкта, яку ство­рюють.

Після визначення потрібних назв установлюють курсор у потрібне місце документа й на вкладці Ссылки у групі Названия активізують команду Список иллюстраций. У вікні, що з'являється на екрані дисплея (рис. 4.60), вибирають вид списку, із переліку Назва­ние (2) — тип об'єктів, визначають інші необхідні пара­метри списку (наявність номерів сторінок, повна назва) й натискають на кнопку ОК.

Рис. 4.60. Визначення параметрів для списку ілюстрацій

Параметр Гиперссылки вместо номеров страниц (1)

дає змогу користуватися списком ілюстрацій, активі­зуючи потрібну частину документа, в якій вміщена вибрана назва.


Список ілюстрацій можна створити лише з однотип­них назв, наприклад Рисунок. Якщо документ має інші типи назв, для кожного створюють окремий список, як показано на рис. 4.61.

 

Рис. 4.61. Списки ілюстрацій документа з двох типів назв

 

 

У документах широко використовують цитування або посилання на інші документи. MS Word 2007 дає змогу створювати переліки цитування або посилання (список літератури) автоматично.

Список літературиперелік у документі першоджерел, на які вміщено посилання або за якими відбувається цитування.

Відомості про літературне джерело зберігається в окремому файлі, який доступний для всіх докумен­тів. Щоб створити список літератури, виконують такі дії:

1) встановлюють курсор укінці слова або речення, після якого необхідно додати посилання;

2) на вкладці Ссылки у групі Ссылки и списки лите­ратуры активізують команду Вставить ссылку;

3) обирають існуюче в переліку літературне джерело або активізують команду Добавить новый источник;

4) у вікні Создать источник (рис. 4.62) вносять
необхідну інформацію та натискають на кнопку ОК;

Рис. 4.62. Створення нового пункту літературного джерела

5) у документі додають посилання на першодже­рело. Якщо натиснути на кнопку Параметры ссы­лки, що розташована праворуч від посилання, з'яв­ляється меню команд, зображене на рис. 4.63, за допомогою яких можна внести зміни до введеної інформації;

6) після створення кількох посилань на літературні джерела створюють список літератури. Для цього встановлюють курсор у потрібному місці документа й на вкладці Ссылки у групі Ссылки и списки литературы активізують команду Список литературы;

Рис. 4.63. Зміна параметрів посилання

7) у будь-якому місці документа додають посилан­ня на першоджерело за командою Вставить ссылку (рис. 4.64).

Рис. 4.64. Список літератури в документі

Існує можливість змінити зміст списку літератури в головному (доступному для всіх документів на комп'ю­тері) або поточному списку. Для цього на вкладці Ссылки у групі Ссылки и списки литературы активізу­ють команду Управление источниками. На екрані дис­плея з'являється вікно, зображене на рис. 4.65.

За допомогою кнопок Копировать, Удалить, Изме­нить, Создать проводять роботу з наявними списками. Тут можна виконати сортування та пошук елементів списку літератури.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-07-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 767 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

В моем словаре нет слова «невозможно». © Наполеон Бонапарт
==> читать все изречения...

2217 - | 2180 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.