Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Опис технологічної схеми з виробництва консервів «Томати неочищені в томатному соці»




Виробництво консервів «Томати неочищені в томатному соці» здійснюється аналогічно виробництву консервів «Томати неочищені в томатному соці з зеленню та кислотою», тільки без додавання зелені, солі та оцтової кислоти 80%.

 

Опис технологічної схеми виробництва консервів «Томати бурі, молочні, зелені мариновані».

 

Такі операції як:

- підготовка томатів;

- підготовка зелені;

- підготовка цукру і солі;

- підготовка оцтової кислоти 80%;

Є ідентичними для обох технологічних ліній і проводиться на однаковому обладнанні, детальний опис цих операцій знаходиться в описі технологічної схеми виробництва консервів «Томати неочищені в томатному соці з зеленню та оцтовою кислотою». Опис схеми виробництва консервів «Томати бурі, молочні, зелені мариновані» починаємо з процесу підготовки прянощів.

5) Підготовка прянощів. Перець чорний гіркий і перець духмяний – в зернах інспектують, видаляючи сторонні домішки, зіпсовані зерна, і пропускають через магнітні уловлювачі, обов’язково стерилізують в автоклаві в сухому вигляді в герметично закупореній банках.

Лавровий лист – заливають не менш 5-6-кратною кількістю холодної води і в такому стані залишають при кімнатній температурі на 30-40 хв. Потім воду зливають і заливають повторно такою ж кількістю води на 5-10 хв., після чого воду зливають, лист інспектують, миють, ополіскують.

Коріандр – просіюють через сито для видалення сторонніх домішок.

Кориця – просіюють через сито з діаметром отворів 0,95 мм, пропускають через магнітні уловлювачі і зберігають в щільно закритій тарі.

6) Підготовка заливи. Підготовлені сіль і цукор згідно рецептури загружають у збірник із нержавіючої сталі, і додають необхідну кількість води, після чого кип’ятять 5-10 хв., а потім фільтрують через полотняний фільтр. До відфільтрованого розчину додають водну витяжку із прянощів, оцтову кислоту 80% і воду в кількості, необхідної для доведення заливи до початкового об’єму.

7) Приготування витяжки на воді. Суміш прянощів в співвідношені передбаченому у рецептурі: кориця, гвоздика, перець духм’яний, перець чорний гіркий і лавровий лист загружають в котелі з нержавіючого металу, додають воду з розрахунку на 1 кг прянощів 8-10 кг води, доводять до кипіння і охолоджують, після чого розчин витримують 12-24 години в герметично закритій тарі. Потім суміш знов нагрівають до кипіння і охолоджують, після чого фільтрують через фільтр.

8) Дозування та змішування. Підготовлену витяжку з прянощів, сіль, цукор та оцтову кислоту 80% дозують, згідно рецептурі, змішують і подають на фасування.

9) Фасування. У банку типу III-82-1000 укладають зелень і лавровий лист, потім щільно укладають підготовлені томати. Готову заливу подають насосом на фасування в наповнювач заливи.

Потім банки герметично закупорюють на паровакуум-закаточній машині.

Далі наповнені банки надходять на пастеризацію в автоклаві, яку здійснюють за режимом 25-8-25

100°C

 

Після пастеризації і охолодження банки надходять на контроль герметичності, що контролює герметичність закупорених склобанок по прогині центральної частини кришки щодо вихідного стану, потім на миття і сушіння, потім на етикетування і нарешті на лінію упакування в термоусаджуючу плівку.

 

Опис технологічної схеми виробництва консервів соуси томатні

Апетитний» і «Молдова».

Томатну пасту насосом подають в фінішор з діаметром отворі 0,4 мм, потім томатну пасту збираємо у мірний збірник, звідки за рахунок вакуума подаємо у вакуум-випарний апарат. До томатної пасти додають рецептурну кількість цукру, солі, прянощів, ретельно перемішують і уварюють. Наприкінці варіння, після припинення кип'ятіння маси додають оцтову кислоту, ретельно перемішують і подають на фасування. Далі наповнені банки закупорюють на паро-вакуумній машині і стерилізують в автоклавах А9-КСО за режимом: 20-30-20

100°C

 

Далі проводять операції по оформленню готової продукції.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 486 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наглость – это ругаться с преподавателем по поводу четверки, хотя перед экзаменом уверен, что не знаешь даже на два. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2610 - | 2184 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.