Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Розгинання тулуба на тренажері




Стоячи на тренажері. Тулуб нахилити вперед. Валик тренажера помістити на рівні лопаток:
- Зробити вдих і максимально випрямити тулуб, потім повільно повернутися у вихідне положення;
- По закінченні руху зробити видих.
Ця вправа розробляє м'язи, що випрямляють хребет, локализуя навантаження в нижній частині спини, насамперед - на крижово-поперекової групі остистих м'язів.
Ця вправа чудово підходить початківцям і виконується по 10-20 разів, що дозволяє розвинути силу м'язів необхідну для виконання більш складних вправ.
Цю вправу можна ускладнити, додавши вагу і зменшивши число повторень. На тренажері можна зручно регулювати амплітуду руху і навантаження, причому під час одного і того ж підходу.
Приклад: виконати два підходи з п'ятнадцятьма повтореннями з помірним навантаженням і повною амплітудою руху, після чого йдуть два підходи з сімома повтореннями з більш важкої навантаженням і короткою амплітудою.

 

 

Поперекові прогинання

Розташуватися на спеціальній лаві. Кісточки закріпити. Лобок знаходиться за межами лави. Місце згину тіла знаходиться на рівні кульшового суглоба. Тулуб розслаблено і опущено вертикально вниз:
- Зробити вдих і на затримці дихання підняти тулуб вгору, прогинаючи поперековий відділ, поки він не опиниться в горизонтальному положенні. Потім плавно повернутися у вихідне положення;
- По закінченні руху зробити видих.
Ця вправа розвиває головним чином м'язи, що розгинають хребет (клубово-реберні, довжелезні і остисті м'язи спини, ремінну і напівостисті м'язи голови), квадратну м'яз попереку і в меншій мірі великі сідничні м'язи і сіднично-великогомілкової м'язи, за винятком короткої головки біцепса стегна. Більше того, повне згинання тулуба чудово сприяє наданню гнучкості крижово-поперековим м'язам.
При зсуві лінії згину вперед навантаження локалізується виключно на крижово-поперекових м'язах, але не надто інтенсивно через обмежену амплітуди руху та великої потужності важеля.
Для кращої концентрації навантаження можна у верхній фазі руху утримувати тулуб у горизонтальному положенні протягом декількох секунд.
Існує інша лава зі спеціальним похилим положенням, що дозволяє більш комфортно робити цей рух. Але на ній необхідно обережно використовувати верхню фазу руху.
Варіанти:
- Прогинаючи тулуб, поклавши гриф на плечі, ви робите малорухомої верхню частину спини, локализуя тим самим навантаження на нижні м'язи спини, що випрямляють хребет;
- Для більшого посилення навантаження можна виконувати вправу з диском від штанги невеликої ваги, який слід тримати за головою, але краще притиснути до грудей.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 963 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наука — это организованные знания, мудрость — это организованная жизнь. © Иммануил Кант
==> читать все изречения...

2242 - | 2052 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.