Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Мертві тяги в стилі сумо




Стоячи обличчям до грифа. Ноги поставити значно ширше плечей. Шкарпетки нарізно:
- Зігнути ноги в колінах і присісти так, щоб стегна виявилися в горизонтальному положенні до підлоги;
- Взяти гриф штанги прямими руками трохи ширше плечей різним хватом (одна долоня в положенні пронації, інша - в положенні супінації), не дозволяє грифу провертатися, що дає можливість утримувати дуже великі вагові навантаження;
- Зробити вдих, затримати дихання і, напружуючи м'язи живота і вигнувши злегка спину, випрямляючи ноги і тулуб, встати зі штангою;
- В кінці руху відвести плечі назад;
- По закінченні руху зробити видих.
На відміну від звичайного класичного підйому штанги від підлоги, в цій вправі більш інтенсивно працюють чотириглавий м'яз стегна і призводить м'яз стегна і меншою мірою - м'яз спини, яка на початку вправи недостатньо прогинається.
Примітка: на самому початку руху дуже важливо вести штангу уздовж великогомілкових м'язів. Багаторазові повторення (максимум десять разів) з легким вагою в цій вправі чудово зміцнюють поперековий відділ, розробляючи не тільки м'язи стегон, а й сідничні м'язи.
Проте, щоб уникнути травми стегнового суглоба, м'язів стегна, а також активно задіяною зони крижово-поперекового зчленування хребта цю вправу слід виконувати надзвичайно обережно.
Підйом штанги в стилі сумо є одним з трьох рухів у змаганнях з силового триборства.

Шраги зі штангою

Стоячи обличчям до штанги, розташованої на підлозі або на підставці. Ноги нарізно. Гриф тримати на прямих руках трохи ширше плечей хватом зверху:
- Зробити вдих, напружити м'язи живота і впевнено підняти плечі вгору, як би ховаючи в них голову. Потім обережно опустити плечі;
- По закінченні руху зробити видих.
Ця вправа розвиває верхню частину трапецієподібного м'яза, головним чином її потилично-ключично пучки, а також лопаткову.
Примітка: якщо ви тренуєтеся з важкою вагою, то тримайте штангу разнохватом (зустрічним хватом), радимо міняти при кожному новому підході хват, щоб зрівняти роботу трапецієподібних м'язів.
Спочатку тримайте праву долоню в положенні пронації, а ліву в положенні супінації, а потім навпаки: праву долоню в положенні супінації, а ліву - в положенні пронації.

 

 

   
Шраги з гантелями  
Стоячи. Ноги нарізно. Голову злегка нахилити вперед. Гантелі з боків на опущених руках; - Зробити вдих, підняти плечі, потім плавно відвести їх назад, обережно опустивши; - По закінченні руху зробити видих. Це вправа призначена для розробки верхніх, або ключичних, частин трапецієподібних м'язів, м'язів, що піднімають лопатку, середніх частин трапецієподібних м'язів і ромбоподібних м'язів, якщо доповнити піднімання плечей змиканням лопаток. Примітка: при використанні важкої ваги обертання плечима стають важко.  

 

Шраги на тренажері

Стоячи обличчям до тренажера. Взяти хватом зверху важелі тренажера на відстані трохи ширше плечей:
- Зробити вдих, напружити м'язи живота і впевнено підняти плечі вгору, ховаючи в них голову. Потім обережно опустити плечі;
- По закінченні руху зробити видих.
Ця вправа при систематичному використанні чудово підходить для розвитку верхніх частин трапецієподібних м'язів і м'язів, що іднімають. лопатки.

 

Тяги нижнього блока(гребля)

Сидячи особою до тренажера. Ноги злегка зігнути. Ступні поставити на опори, взявши рукоятки блоку:
- Зробити вдих і потягнути рукоятки нижнього блоку до себе, поки вони не торкнуться нижньої частини грудної клітки, просувати лікті максимально назад, вигинаючи спину;
- По закінченні руху зробити видих, повільно повертаючись у вихідне положення.
Ця вправа чудово формує товщину спини, задіюючи найширший м'яз спини, велику круглу м'яз, задні частини дельтовідних м'язів, біцепси, плечелучевой і в кінці руху, при зведенні лопаток один з одним "трапецієподібні й ромбовидні м'язи. В момент випрямлення тулуба залучаються також м'язи - розгиначі хребта. В момент нахилу під силою ваги розтягуються всі м'язи спини.
Увага:
щоб уникнути можливих травм спини, виробляючи тягу нижнього блоку з важкою вагою, ніколи надмірно її не округляйте.
ВАРІАНТ З ШИРОКИМ ГРИФОМ ЯК РУКОЯТКИ:
1. Хват знизу акцентує навантаження на трапецієподібні м'язи (нижні частини), ромбоподібні м'язи і біцепси.
2. Хват зверху акцентує навантаження на задні частини дельтовідних м'язів і середні частини трапецієподібних м'язів.

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 754 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Студент всегда отчаянный романтик! Хоть может сдать на двойку романтизм. © Эдуард А. Асадов
==> читать все изречения...

2395 - | 2152 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.013 с.