Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Д.фарм.н., проф. О.П.Гудзенко




 

 

«Затверджую»

в.о.декану фармацевтичного факультету

Доц.. ______________ Є.О. Передерій

«______» _____________ 201 р.

Календарно-тематичний план

самостійної роботи з клінічної фармації для студентів

фармацевтичного факультету (фармація) на весняний семестр 2009 – 2010 навч. р.

Тема Питання, які належить вивчити Години
1. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для лікування захворювань органів дихання Основні клінічні синдроми в пульмонології. Етіопатогенез та діагностичні критерії захворювань органів дихання (бронхоектатична хвороба, плеврити, бронхіти, пневмонії, альвеоліти). Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в терапії захворювань органів дихання.  
2. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для лікування гострої та хронічної серцевої недостатності Етіопатогенез та діагностичні критерії гострої та хронічної серцевої недостатності. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в терапії серцевої недостатності.    
  Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для лікування порушень ритму серця Класифікація порушень серцевого ритму. Етіопатогенез та діагностичні критерії фібриляцій та миготіння шлуночків та передсердь. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в терапії порушень серцевого ритму.  
3. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту Етіопатогенез та діагностичні критерії езофагітів, гастритів, дуоденітів, виразкової хвороби, ентероколітів, панкреатитів, гепатитів. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються при терапії захворювань системи травлення.  
4. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для лікування захворювань органів сечовиділення Основні клінічні синдроми в нефрології. Етіопатогенез та діагностичні критерії циститів, простатитів, уретритів. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в нефрології.  
5. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для лікування захворювань системи крові Етіопатогенез та діагностичні критерії геморагічних захворювань, спадкових коагулопатій, тромбоемболій, тромбофлебітів та метгемоглобінемій. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в терапії захворювань системи крові.  
6. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів для лікування захворювань залоз внутрішньої секреції Гіпотиреоз, гіперпаратиреоз, ожиріння, безпліддя ендокринного генезу: етіопатогенез та діагностичні критерії. Клінічна фармакологія засобів, що використовуються для лікування ендокринної патології.  
7. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору протизапальних лікарських засобів Етіопатогенез та діагностичні критерії подагри, дерматоміозиту, вузликової ерітеми. Клінічна фармакологія основних лікарських засобів, що застосовуються в ревматології.  
8. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору протимікробних, противірусних, протигрибкових лікарських засобів Етіопатогенез та діагностичні критерії бактеріальних інфекцій. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в терапії бактеріальних захворювань органів дихання, кровообігу, гепатобіліарної системи, системи сечовиділення, туберкульозу.  
9. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору протимікробних, противірусних, протигрибкових лікарських засобів (продовження). Етіопатогенез та діагностичні критерії вірусних та грибкових інфекцій. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в терапії вырусних та грибкових інфекцій (грипу, СНІДу, мікозів).  
10. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до вибору лікарських засобів, що застосовуються в акушерстві (що впливають на міометрій) та урології. Етіопатогенез та діагностичні критерії захворювань чоловічих та жіночих статевих органів. Ендометріоз. Клінічна фармакологія лікарських засобів, що застосовуються в акушерсько-гінекологічній та урологічній практиці.  
11. Клінічна фармакологія вітамінів, препаратів метаболічного типу дії. Гіполіпідемічні засоби. Етіопатогенез та діагностичні критерії гіпо- та гіпервітамінозів, порушень обміну речовин, атеросклерозу. Клінічна фармакологія вітамінних препаратів, препаратів метаболічного типу дії, гіполіпідемічних засобів.  
12. Принципи клініко-фармацевтичного підходу до лікування гострих отруєнь лікарськими засобами Методи детоксикації організму. Клінічні прояви гострих отруєнь лікарськими засобами різних груп. Антидотна терапія у кожному окремому випадку гострого отруєння лікарськими засобами.  
13. Взаємодія лікарських засобів Взаємодія лікарських засобів при комбінованому застосуванні: типи взаємодії (фармацевтичне, фармакокінетичне, фармакодинамічне) та характер прояву взаємодії (адитивне, сенситивне, антагоністичне та ін.). Клінічні прояви негативної взаємодії лікарських засобів.  




Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-11-05; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 342 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Настоящая ответственность бывает только личной. © Фазиль Искандер
==> читать все изречения...

2312 - | 2039 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.