Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Порядок оформлення щоденника практики




Щоденник практики - обов’язковий документ практичної підготовки за встановленою формою. Він оформлюється як викладачем, так і студентом-практикантом. Викладач заповнює всі реквізити і розділи, крім розділу «Робочі записи під час практики», який заповнює студент. Щоденник проходження практики відображає щоденну хронологію виконаних дій, які студент самостійно виконує під час стажування. Щоденник студент отримує під час проведення установчої конференції перед початком практики і надає керівнику наступного дня після завершення практики (у перший день навчання). Форма щоденнику додається.

9.2 Порядок складання й оформлення звіту про проходження стажування

Звіт про проходження практики - обов’язковий документ практичної підготовки за встановленою кафедрою формою. Він повинен мати такі структурні елементи:

1.Титульний аркуш.

2. Зміст.

3. Вступ.

4. Індивідуальне завдання.

5. Висновки.

6. Список використаних джерел та літератури.

7. Список додатків

8. Додатки.

У Звіті студент повинен стисло і конкретно описати свою роботу в установі (організації), її результати, особистий досвід. Загальний обсяг Звіту має становити 30-35 сторінок машинописного тексту (враховуючи додатки), 1,5 інтервалу.

Зразок титульного аркуша (Додаток 6)

2. Зразок Змісту (Додаток 7)

3. Вступ (не більше 2 сторінок).

Необхідно визначити строки, мету, задачі та зміст практики. Назвати базове підприємство, на якому проходить практика, надати його юридичну адресу, характер діяльності, коротку історичну довідку. Дані про керівника підприємства. Стислу характеристику структурного підрозділу, в якому проходила практика (назва, керівник, склад працівників).

4. Індивідуальне завдання.

В даному розділі студент-практикант характеризує виконану роботу відповідно до отриманого індивідуального завдання поденно. Кожний день стажування необхідно починати так:

23 лютого 2014 р. – Нормативно-правове регулювання діяльності адвоката. Внутрішні документи підрозділу. Було проаналізовано……проведено……

Аналіз виду роботи підтверджується додатками.

 

5. Висновок(не більше 2 сторінок).

Студент має подати висновки в цілому по проведеній роботі. Стисло, лаконічно перелічити всі види робіт, які були виконані під час практики. Вказати на найбільш вдалі, на думку студента, результати, а також на види діяльності, над якими слід студенту «попрацювати». За бажанням висловити своє враження, почуття, що сподобалось, а що ні.

6. Список використаних джерел та літератури.

При виконанні будь-якої роботи, студент повинен користуватись як нормативно-правовими актами, так і навчальною літературою. Використані при роботі джерела слід навести у даному розділі. Оформлення списку джерел та літератури обов’язково робиться за правилами Вищої атестаційної комісії (ВАК). Приклад оформлення бібліографічного описання джерел (Додаток 8).

 

7. Список додатків

На окремому аркуші подається список додатків у вигляді:

Список додатків:

1. Посадова інструкція методиста кафедри в 1 прим., на 2 арк.

2. Копія протоколу засідання кафедри в 1прим., на 3 арк.

Додатки.

Додатки-це копії документів, документи, матеріали, використані студентом під час виконання завдань.

Студент може інформацію представити у вигляді таблиць, схем та діаграм, які можуть ілюструвати індивідуальне завдання.

Додатки мають наскрізну нумерацію аркушів на верхньому березі посередині арабськими цифрами, перша сторінка додатку не нумерується. Крім того у верхньому правому кутку першої сторінки додатку слід вказати номер додатку відповідно до вищенаведеного Списку додатків (Додаток 1 Додаток 2).

На копіях документів обов’язково проставляється слово «Копія» вище слова «Додаток 1».

9.3 Правила оформлення Звіту на комп’ютері.

Звіт з практики обов’язково має бути зброшурований і містити наскрізну нумерацію сторінок. Номер сторінки проставляється на верхньому березі посередині арабськими цифрами. Номер сторінки на титульному не проставляється. Загальна нумерація починається з титульного листка, але порядковий номер на ньому не ставиться. Додатки мають свою нумерацію.

Текст друкується шрифтом Тіmes New Roman через 1,5 інтервали 14 кеглем на одній сторінці стандартного аркуша А4.

На аркуші робляться поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм. Абзацні відступи дорівнюють 1,25 см.

Текст повинен бути вирівняний по ширині.

Кожний розділ звіту починається з нової сторінки. Назва розділу друкується великими літерами, «напівжирним» шрифтом, розміщується зверху аркуша, посередині, без розділових знаків, наприклад:

ВИСНОВКИ

Назва підрозділу друкують з нового рядка, вирівнювання по лівому краю, «звичайними» літерами, «напівжирний» шрифт.

Абзацні відступи між заголовком, підзаголовком і текстом не ставляться.

Великі за об’ємом додатки дозволяється друкувати через 1 інтервал, 10 шрифтом при дотриманні всіх інших правил друкування.

Таблиці, діаграми, ілюстрації, комп’ютерні диски.

У звіті для відтворення матеріалу, може бути застосованітаблиці, діаграми, ілюстрації. Відео проведених дій може бути записано на комп’ютерних дисках.

Таблиці, діаграми, ілюстрації слід подавати в роботі безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Їх необхідно називати і нумерувати, наприклад:

Таблиця 2.

Штатний розклад фірми «Консул».

При перенесенні таблиці на інший аркуш (сторінку) слово “Таблиця” і номер її вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова “Продовження табл.” і вказують номер таблиці, наприклад: “Продовження табл. 1.2”.

Кількість ілюстрацій, які наводяться у звіті, визначається їх змістом і повинна бути достатньою для того, щоб надати тексту звіту ясності та конкретності. Всі ілюстрації (фотографії, схеми, діаграми тощо) називають малюнками. Підпис під ілюстрацією завжди починається з початкової літери. Точку наприкінці підпису не ставлять. Всі ілюстративні матеріали розміщують одразу ж після посилання на них.

Ілюстрації позначають словом “Рис.” і нумерують послідовно в межах розділу за винятком ілюстрацій, поданих у додатках. Номер ілюстрації складається з номера розділу і порядкового номеру ілюстрації, між якими ставиться крапка. Наприклад: “Рис. 1.2” (другий рисунок першого розділу). Номер ілюстрації, її назва і пояснювальні підписи розміщують послідовно під ілюстрацією. Якщо в звіті подано одну ілюстрацію, то її нумерують за загальними правилами.

Комп’ютерні диски подаються в окремих паперових конвертах, на яких, як і на самих дисках вказують назву представленого матеріалу за допомогою спеціального маркеру. Конверт вміщують у окремий файл, який разом з аркушами буде зброшурований.

Останнім етапом підготовки звіту є брошурування (скріплення аркушів) та нумерація аркушів. Нумерація здійснюється за загальними правилами діловодства: простим олівцем, у верхньому правому куті, арабськими цифрами. Загальна кількість аркушів вказується на титульному аркуші.

9.4 Порядок захисту матеріалів практики.

Звіт захищається студентами на засіданні випускової кафедри. Засідання повинно бути проведено не пізніше 10 днів після завершення стажування.

При підготовці для захисту студент повинен детально вивчити матеріалу звіту і підготувати тези доповіді по тексту звіту та додатків.

Під час захисту звіту студент має охарактеризувати особисто виконану роботу під час практики. Регламент виступу –7-10 хвилин.

Після доповіді студента, слово надається керівнику практики, який стисло характеризує проведену студентом роботу і називає рекомендовану оцінку.

Присутні на засіданні висловлюють свою точку зору. Останнім підводить підсумок і ставить питання на голосування завідувач кафедри.

Студент, який не захистив стажування, оцінку не отримує. Якщо він був відсутній на захисті з поважних причин, йому дається можливість повторного захисту на найближчому засіданні кафедри. Якщо відсутність була не з поважних причин, студент проходить практику повторно.

Підсумки практики обговорюються на засіданні кафедри, а згодом і на Вченій раді університету. Під час обговорення з’ясовуються якісні показники практики, позитивний досвід та шляхи удосконалення її організації.

 

10. ЗВІТ КЕРІВНИКА ПРАКТИКИ

Керівник практики зобов’язаний представляти завідуючому кафедри письмовий звіт про проходження практики не пізніше семи днів після закінчення її терміну.

В ньому мають бути наступні ключові моменти:

- назва виду практики;

- номер групи;

- кількість студентів у групі за списком;

- кількість студентів, що пройшли практику;

- кількість студентів, що захистили звіт з практики;

- бази практик;

- теми індивідуальних завдань;

- забезпечення методичними рекомендаціями;

- дати проведення установчої конференції та практичного семінару;

- дата проведення підсумкової конференції та її підсумки;

- основні позитивні та негативні моменти проходження практики (по групі в цілому, а в разі необхідності - по кожній базі практики, чи конкретному студенту-практиканту);

- дата складання звіту;

- прізвище викладача - керівника по практиці та його підпис.

Бази практик, теми індивідуальних завдань та результати захисту рекомендується наводити у вигляді таблиці:

 

П.І.П.студента База практики Індивідуальне завдання Результати захисту
  Іванова О.В. Прокуратура міста   Добре
         

 

Звіт друкується на одній стороні стандартного аркуша, підписується керівником з практики та подається завідуючому кафедри.

 


11. ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ

1. Угода між навчальним закладом і базовим підприємством

2. Направлення на практику, яке оформлює навчальний заклад

3. Щоденник практики, який оформлює студент під час проходження практики

4. Повідомлення, яке надсилається базовим підприємством після прибуття студента на практику.

5. Письмовий звіт студента про проходження практики, включаючи додатки.

6. Характеристика студента-практиканта, яку оформлює і підписує керівник практики від базового підприємства.

7. Звіт керівника практики від навчального закладу, який подається на розгляд завідуючому випускової кафедри і підлягає затвердженню на засіданні кафедри.

 

12. СПИСОК ДОДАТКІВ

1. Направлення на практику

2. Бланк щоденника

3. Бланк повідомлення

4. Бланк характеристика студента – практиканта

5. Бланк угоди.

6. Зразок титульного аркуша.

7. Приклад оформлення змісту звіту

8. Приклад оформлення бібліографічного описання джерел

 

Додаток 1

 

Місце кутового штампа

вищого навчального закладу

 

КЕРІВНИКУ

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

 

 

НАПРАВЛЕННЯ НА ПРАКТИКУ

/є підставою для зарахування на практику/

Згідно з угодою від „___” ________________________ 20___ року № ___, яку укладено з ________________________

________________________

(повне найменування підприємства, організації, установи)

направляємо на практику студентів ____ курсу, які навчаються за напрямом підготовки (спеціальністю) ________________________

________________________

Назва практики ___________________________________________________________________

Строки практики з „___” ________________________________________ 20___ року

по „___” ________________________________________ 20 ___ року

 

Керівник практики від кафедри, циклової комісії___________________________________

________________________

(посада, прізвище, ім’я, по батькові)

 

 

Прізвища, імЕНА та по батькові СТУДЕНТІВ

 

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

 

 

М.П. Керівник виробничої практики ВНЗ ____________________ _______________________.

(підпис) (прізвище та ініціали)

 

Додаток 2

 

 

______________

(повне найменування вищого навчального закладу)

 

ЩОДЕННИК ПРАКТИКИ

____________________________

(вид і назва практики)

студента ____________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

Інститут, факультет, відділення_________________________________________________________________

 

Кафедра, циклова комісія _____

 

освітньо-кваліфікаційний рівень_______________________________________________________________

 

напрям підготовки ___________

 

спеціальність________________

(назва)

_________ курс, група _______________

 

 

Студент______________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

 

прибув на підприємство, організацію, установу

 

Печатка

підприємства, організації, установи „___” ____________________ 20___ року

 

____________ ________________________________________________

(підпис) (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)

 

 

Вибув з підприємства, організації, установи

 

Печатка

Підприємства, організації, установи “___” ____________________ 20___ року

 

_____________ ________________________________________________

(підпис) (посада, прізвище та ініціали відповідальної особи)

 

Календарний графік проходження практики

№ з/п Назви робіт Тижні проходження практики Відмітки про виконання
         
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

Керівники практики:

від вищого навчального закладу ______ _____________

(підпис) (прізвище та ініціали)

 

від підприємства, організації, установи ______ _____________

(підпис) (прізвище та ініціали

 

Робочі записи під час практики

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

Відгук і оцінка роботи студента на практиці

_______________________________________________________

(назва підприємства, організації, установи)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Керівник практики від підприємства, організації, установи ___________

______________ _____________________

(підпис) (прізвище та ініціали)

Печатка

«______» __________________ 20 __ року

 

 

Відгук осіб, які перевіряли проходження практики

 

           
           
           
           
           
           
         
           
           
           
           
           
           
           
           
Висновок керівника практики від вищого навчального закладу про проходження практики  
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
                   

Дата складання заліку „____”_______________20____року

Оцінка:

за національною шкалою____________________

(словами)

кількість балів _________________________________

(цифрами і словами)

за шкалою ECTS __________________________

Керівник практики від вищого навчального закладу

____________ ______________________

(підпис) (прізвище та ініціали)

 

Додаток 3

 

Кутовий штамп

(підприємства,

організації, установи)

 

 

Надсилається у вищий навчальний заклад

не пізніше як через три дні після прибуття

студента на підприємство (організацію, установу)

/початку практики/

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

студент ________________________________________________

(повне найменування вищого навчального закладу)

_______________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

_______________________________________________________

(курс, інститут, факультет (відділення), напрям підготовки (спеціальність))

прибув „___” __________ 20___ року до ______________________________

(назва підприємства, організації, установи)

і приступив до практики. Наказом по підприємству (організації, установі) від „__” ___________20____ року № _____ студент _________________________ зарахований на посаду

_______________________________________________________

(штатну, дублером, штатну роботу, практикантом)

_______________________________________________________

(штатні посади назвати конкретно)

Керівником практики від підприємства (організації, установи) призначено

_______________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я, по батькові)

 

Керівник підприємства (організації, установи)

_____________ ______________________________

(підпис) (посада, прізвище, ім’я, по батькові)

Печатка (підприємства, “____”____________ 20_____року

організації, установи)

 

Керівник практики від вищого навчального закладу _________________________________________________________

(назва кафедри, циклової комісії)

________________ _________________________________________

(підпис) (посада, прізвище, ім’я, по батькові) “____”___________20____року

 

Додаток 4

Зразок характеристика студента – практиканта

 

ХАРАКТЕРИСТИКА СТУДЕНТА – ПРАКТИКАНТА

 

 

(призвіще, ім’я, по-батькові)

 

Проходив (ла) практику________________________________________

 

З __________ 200 р. по _______________ 200 р.

1.Назвати види робіт, в яких брав участь практикант (основний розділ характеристики) ____________________________________________________________________________

2. Теоретична підготовка, навички та вміння застосовувати на практиці знання.

______________________________________________________________________

1. Зауваження щодо виконання програми практики та організаторських здібностей практиканта, дисципліна

__________________________________________________________________________

2. Пропонується оцінка за підсумком практики (словами: «відмінно», «добре», «задовільно», «незадовільно»)

_________________________________________________________________

 

«_____» ____________ 200 р.

 

 

Посада особистий підпис П.І.П

М.П

Додаток 5

УГОДА №___________

на проведення практики студентів вищих навчальних закладів

місто ______________________________ “______” _________________20___ р.

Ми, що нижче підписалися, з однієї сторони _________________________________________

________________

(повне найменування навчального закладу)

(далі - вищий навчальний заклад), в особі ___________________________________________

_______________,

(посада, прізвище та ініціали)

що діє на підставі_______________________________________________________________,

(статут або доручення)

і, з другої сторони,________________________________________________________________

(назва підприємства, організації, установи)

(далі – база практики), в особі ______________________________________________________

(посада,

________________________________________________________________, що діє на підставі

прізвище та ініціали)

________________

(статут підприємства, розпорядження, доручення)

уклали між собою цю угоду на проведення практики студентів:

 

1. База практики зобов‘язується:

1.1. Прийняти студентів на практику згідно з календарним планом:

 

№ з/п Шифр і назва напряму підготовки, спеціальності Курс Вид практики Кількість студентів Строки практики
початок закінчення
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

1.2. Надіслати до вищого навчального закладу повідомлення встановленого зразка про прибуття на практику студента (ів).

1.3. Призначити наказом кваліфікованих спеціалістів для безпосереднього керівництва практикою.

1.4. Створити необхідні умови для використання студентами програм практики, не допускати використання їх на посадах та роботах, що не відповідають програмі практики та майбутній спеціальності.

1.5. Забезпечити студентам умови безпечної роботи на кожному робочому місці. Проводити обов‘язкові інструктажі з охорони праці: ввідний та на робочому місці. У разі потреби навчати студентів-практикантів безпечних методів праці. Забезпечити спецодягом, запобіжними засобами, лікувально-профілактичним обслуговуванням за нормами, встановленими для штатних працівників.

1.6. Надати студентам-практикантам і керівникам практики від навчального закладу можливість користуватись лабораторіями, кабінетами, майстернями, бібліотеками, технічною та іншою документацією, необхідною для виконання програми практики.

1.7. Забезпечити облік виходу на роботу студентів-практикантів. Про всі порушення трудової дисципліни, внутрішнього розпорядку та про інші порушення повідомляти вищий навчальний заклад.

1.8. Після закінчення практики дати характеристику на кожного студента-практиканта, в котрій відобразити якості підготовленого ним звіту.

1.9. Додаткові умови __________________________________________________________

_____________

2. Вищий навчальний заклад зобов‘язується:

2.1. За два місяці до початку практики надати базі практики для погодження програму практики, а не пізніше ніж за тиждень – список студентів, які направляються на практику.

2.2. Призначити керівниками практики кваліфікованих викладачів.

2.3. Забезпечити додержання студентами трудової дисципліни і правил внутрішнього розпорядку. Брати участь у розслідуванні комісією бази практики нещасних випадків, якщо вони сталися з студентами під час проходження практики.

3. Відповідальність сторін за невиконання угоди.

3.1. Сторони відповідають за невиконання покладених на них обов‘язків щодо організації і проведення практики згідно з законодавством про працю України.

3.2. Всі суперечки, що виникають між сторонами за цією угодою, вирішуються у встановленому порядку.

3.3. Угода набуває сили після її підписання сторонами і діє до кінця практики згідно з календарним планом.

3.4. Угода складена у двох примірниках: по одному - базі практики і вищому навчальному закладу.

4. Місцезнаходження сторін і розрахункові рахунки:

Навчального закладу __________________________________________________________

_____________

Бази практики ________________________________________________________________

 

Підписи та печатки:

 

Вищий навчальний заклад: ___________ ______________ (підпис) (прізвище та ініціали)   М.П. “_____” _____________ 20___ року База практики: _________ ________________ (підпис) (прізвище та ініціали)   М.П. “_____” _____________ 20___ року

 

Додаток 6

ЗРАЗОК ТИТУЛЬНОГО ЛИСТА

 

БЕРДЯНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ І БІЗНЕСУ

Кафедра господарського, адміністративного та цивільного права

 

ЗВІТ

ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

 

 

Студентки 41 групи

Юридичного факультету

денної форми навчання

ПЕТРОВОЇ К.М.

Напрям підготовки 6.03040101 „Правознавство”

Керівник від університету Керівник від установи (організації)

______________________________ ________________________

„_____” _________________ 200 р. „_____”_________________ 200 р.

 

М.П. М.П.

Загальна кількість аркушів звіту________

М. Бердянськ 20 р.

 

 

Додаток 7.

 

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ ЗМІСТУ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ.

 

 

ЗМІСТ

 

Вступ  
Індивідуальне завдання  
Висновки  
Список використаних джерел та літератури  
Список додатків  
Додатки  

 

Додаток 8

 

Приклад оформлення бібліографічного описання джерел

Характеристика джерела Приклад оформлення
Книги:   Один автор 1. Василій Великий. Гомілії / Василій Великий; [пер. з давньогрец. Л. Звонська]. — Львів: Свічадо, 2006. — 307 с. — (Джерела християнського Сходу. Золотий вік патристики ІV—V ст.; № 14). 2. Матюх Н. Д. Що дорожче срібла-золота / Наталія Дмитрівна Матюх. — К.: Асамблея діл. кіл: Ін-т соц. іміджмейкінгу, 2006. — 311 с. — (Ювеліри України; т. 1).  
Два автори 1. Матяш І. Б. Діяльність Надзвичайної дипломатичної місії УНР в Угорщині: історія, спогади, арх. док. / І. Матяш, Ю. Мушка. — К.: Києво-Могилян. акад., 2005. — 397, [1] с.— (Бібліотека наукового щорічника "Україна дипломатична"; вип. 1). 2. Ромовська З. В. Сімейне законодавство України / З. В. Ромовська, Ю. В. Черняк. — К.: Прецедент, 2006. — 93 с. — (Юридична бібліотека. Бібліотека адвоката) (Матеріали до складання кваліфікаційних іспитів для отримання Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю; вип. 11). 3. Суберляк О. В. Технологія переробки полімерних та композиційних матеріалів: підруч. [для студ. вищ. навч. закл.] / О. В. Суберляк, П. І. Баштанник. — Львів: Растр-7, 2007. — 375 с.
Три автори 1. Акофф Р. Л. Идеализированное проектирование: как предотвратить завтрашний кризис сегодня. Создание будущего организации / Акофф Р. Л., Магидсон Д., Эддисон Г. Д.; пер. с англ. Ф. П. Тарасенко. — Днепропетровск: Баланс Бизнес Букс, 2007. — XLIII, 265 с.  
Чотири автори 1. Методика нормування ресурсів для виробництва продукції рослинництва / [ Вітвіцький В. В., Кисляченко М. Ф., Лобастов І. В., Нечипорук А. А.]. — К.: НДІ "Украгропромпродуктивність", 2006. — 106 с. — (Бібліотека спеціаліста АПК. Економічні нормативи). 2. Механізація переробної галузі агропромислового комплексу: [підруч. для учнів проф.-техн. навч. закл.] / О. В. Гвоздєв, Ф. Ю. Ялпачик, Ю. П. Рогач, М. М. Сердюк. — К.: Вища освіта, 2006. — 478, [1] с. — (ПТО: Професійно-технічна освіта).
П’ять і більше авторів   1. Психология менеджмента / [ Власов П. К., Липницкий А. В., Лущихина И. М. и др.]; под ред. Г. С. Никифорова. — [3-е изд.]. — Х.: Гуманитар. центр, 2007. — 510 с.  
Без автора 1. Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря / [авт. тексту В. Клос]. — К.: Грані-Т, 2007. — 119 с. (Грані світу). 2. Воскресіння мертвих: українська барокова драма: антологія / [упорядкув., ст., пер. і прим. В. О. Шевчук]. — К.: Грамота, 2007. — 638, [1] с. 3. Проблеми типологічної та квантитативної лексикології: [зб.наук.праць / наук. ред. Каліущенко В. та ін.]. — Чернівці: Рута, 2007. — 310 с.
Багатотомний документ 6. Історія Національної академії наук України, 1941—1945 / [упоряд. Л. М. Яременко та ін.]. — К.: Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського, 2007—.— (Джерела з історії науки в Україні). Ч. 2: Додатки — 2007. — 573, [1] c. 7. Бондаренко В. Г. Теорія ймовірностей і математична статистика. Ч.1 / В. Г. Бондаренко, І. Ю. Канівська, С. М. Парамонова. — К.: НТУУ "КПІ", 2006. — 125 с.  
Матеріали конференцій, з’їздів   1. Економіка, менеджмент, освіта в системі реформування агропромислового комплексу: матеріали Всеукр. конф. молодих учених-аграрників ["Молодь України і аграрна реформа"], (Харків, 11—13 жовт. 2000 р.) / М-во аграр. політики, Харк. держ. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. — Х.: Харк. держ. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва, 2000. — 167 с. 2. Ризикологія в економіці та підприємництві: зб. наук. праць за матеріалами міжнар. наук.-практ. конф., 27-28 берез. 2001 р. / М-во освіти і науки України, Держ податк. адмін. України [та ін.]. К.: КНЕУ: Акад. ДПС України, 2001. — 452 с.
Депоновані наукові праці 1. Социологическое исследование малых групп населения / В. И. Иванов [и др.]; М-во образования Рос. Федерации, Финансовая академия. – М., 2002. – 110 с. – Деп. в ВИНИТИ 13.06.02, № 145432. 2. Разумовский, В. А. Управление маркетинговыми исследованиями в регионе / В. А. Разумовский, Д. А. Андреев. – М., 2002. – 210 с. – Деп. в ИНИОН Рос. акад. наук 15.02.02, № 139876.
Словники 1. Географія: словник-довідник / [авт.-уклад. Ципін В. Л.]. — Х.: Халімон, 2006. — 175, [1] с. 2. Тимошенко З. І. Болонський процес в дії: словник-довідник основ. термінів і понять з орг. навч. процесу у вищ. навч. закл. / З. І. Тимошенко, О. І. Тимошенко. — К.: Європ. ун-т, 2007. — 57 с.  
Законодавчі та нормативні документи - Кримінально-процесуальний кодекс України: за станом на 1 груд. 2005 р. / Верховна Рада України. — Офіц. вид. — К.: Парлам. вид-во, 2006. — 207 с. — (Бібліотека офіційних видань). - Медична статистика статистика: зб. нормат. док. / упоряд. та голов. ред. В. М. Заболотько. — К.: МНІАЦ мед. статистики: Медінформ, 2006. — 459 с. — (Нормативні директивні правові документи). - Про зайнятість населення [Текст]: Закон України від 1 березня 1991 р. № 803 –XІІ // ВВР. – 1991 р. – № 14. – Ст. 170.  
Стандарти 1. Якість води. Словник термінів: ДСТУ ISO 6107-1:2004 — ДСТУ ISO 6107-9:2004. — [Чинний від 2005-04-01]. — К.: Держспоживстандарт України, 2006. — 181 с. — (Національні стандарти України).  
Бібліографічні показчики 1. Куц О. С. Бібліографічний покажчик та анотації кандидатських дисертацій, захищених у спеціалізованій вченій раді Львівського державного університету фізичної культури у 2006 році / О. Куц, О. Вацеба. — Львів: Укр. технології, 2007. — 74 с.
Дисертації 1. Петров П.П. Активність молодих зірок сонячної маси: дис.... доктора фіз.-мат. наук: 01.03.02 / Петров Петро Петрович. – К., 2005. – 276 с.
Частина книги, періодичного, продовжуваного видання 1. Козіна Ж. Л. Теоретичні основи і результати практичного застосування системного аналізу в наукових дослідженнях в області спортивних ігор / Ж. Л. Козіна // Теорія та методика фізичного виховання. — 2007. — № 6. — С. 15—18, 35—38. 2. Гранчак Т. Інформаційно-аналітичні структури бібліотек в умовах демократичних перетворень / Тетяна Гранчак, Валерій Горовий // Бібліотечний вісник. — 2006. — № 6. — С. 14—17. 3. Регіональні особливості смертності населення України / Л. А. Чепелевська, Р. О. Моісеєнко, Г. І. Баторшина [та ін.] // Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України. — 2007. — № 1. — С. 25—29. 4. Третьяк В. В. Возможности использования баз знаний для проектирования технологии взрывной штамповки / В. В. Третьяк, С. А. Стадник, Н. В. Калайтан // Современное состояние использования импульсных источников энергии в промышленности: междунар. науч.-техн. конф., 3-5 окт. 2007 г.: тезисы докл. — Х., 2007. — С. 33.
Електронні ресурси Богомольний Б. Р. Медицина екстремальних ситуацій [Електронний ресурс]: навч. посіб. для студ. мед. вузів III—IV рівнів акредитації / Б. Р. Богомольний, В. В. Кононенко, П. М. Чуєв. — 80 Min / 700 MB. — Одеса: Одес. мед. ун-т, 2003. — (Бібліотека студента-медика) — 1 електрон. опт. диск (CD-ROM); 12 см. — Систем. вимоги: Pentium; 32 Mb RAM; Windows 95, 98, 2000, XP; MS Word 97-2000.— Назва з контейнера. Розподіл населення найбільш численних національностей за статтю та віком, шлюбним станом, мовними ознаками та рівнем освіти [Електронний ресурс]: за даними Всеукр. перепису населення 2001 р. / Держ. ком. статистики України; ред. О. Г. Осауленко. — К.: CD-вид-во "Інфодиск", 2004. — 1 електрон. опт. диск (CD-ROM): кольор.; 12 см. — (Всеукр. перепис населення, 2001). — Систем. вимоги: Pentium-266; 32 Mb RAM; CD-ROM Windows 98/2000/NT/XP. — Назва з титул. Екрану. Бібліотека і доступність інформації у сучасному світі: електронні ресурси в науці, культурі та освіті: (підсумки 10-ї Міжнар. конф. „Крим-2003”) [Електронний ресурс] / Л. Й. Костенко, А. О. Чекмарьов, А. Г. Бровкін, І. А. Павлуша // Бібліотечний вісник — 2003. — № 4. — С. 43. — Режим доступу до журн.: http://www.nbuv.gov.ua/articles/2003/03klinko.htm. Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення [Текст]: Закон України від 25.12.2008 р., №799 - VI [Електронний ресурс]: Верховна Рада України. – Законодавство України. – Режим доступу: http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=799-17  

 

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-19; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 1448 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Так просто быть добрым - нужно только представить себя на месте другого человека прежде, чем начать его судить. © Марлен Дитрих
==> читать все изречения...

2465 - | 2219 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.013 с.