Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ѕрограми п≥д час проведенн€ вибор≥в ≥ референдум≥в у ¬еликобритан≥њ
–ешта цього розд≥лу застосовуЇтьс€ лише п≥д час фактичного проведенн€ вибор≥в чи референдуму, визначеного нижче.

 

«наченн€ терм≥на "вибори":

” цьому розд≥л≥ маютьс€ на уваз≥ загальн≥ парламентськ≥ вибори, довибори до парламенту, вибори м≥сцевих орган≥в управл≥нн€, вибори в асамблењ ѕ≥вн≥чноњ ≤рланд≥њ ≥ Ћондона та вибори в ™вропейський парламент.

 

«наченн€ терм≥на "референдум":

” цьому розд≥л≥ терм≥н ДреферендумФ (щодо €кого застосовуЇтьс€ «акон про пол≥тичн≥ парт≥њ, вибори ≥ референдуми 2000 р.) включаЇ референдуми ¬еликобритан≥њ, нац≥ональний та рег≥ональний референдуми, але не поширюЇтьс€ на м≥сцев≥ референдуми.

 

6.2 ” пер≥од проведенн€ вибор≥в сл≥д надавати належноњ ваги висв≥тленню головних парт≥й. ћовники мають також розгл€нути забезпеченн€ в≥дпов≥дного висв≥тленн€ ≥нших парт≥й ≥ незалежних кандидат≥в з важливими погл€дами ≥ перспективами.

 

«наченн€ терм≥на "головна парт≥€":

Ќараз≥ у ¬еликобритан≥њ головними парт≥€ми Ї  онсервативна парт≥€, Ћейбористська парт≥€ та л≥беральн≥ демократи. ќкр≥м того, головними парт≥€ми в Ўотланд≥њ та ”ельс≥ в≥дпов≥дно Ї Ўотландська нац≥ональна парт≥€ ≥ "ѕлайд  амр≥". √оловними парт≥€ми у ѕ≥вн≥чн≥й ≤рланд≥њ Ї ƒемократична юн≥он≥стська парт≥€, "Ўин ‘ейн", —оц≥ал-демократична ≥ лейбористська парт≥€, а також ён≥он≥стська парт≥€ ќльстеру.

 

«наченн€ терм≥на "пер≥од проведенн€ вибор≥в":

ƒл€ загальних парламентських вибор≥в цей пер≥од починаЇтьс€ з оголошенн€ про розпуск парламенту. ƒл€ довибор≥в до парламенту Ц з виданн€ корол≥вського наказу або з б≥льш ранньоњ дати, котра оголошуЇтьс€ у виданн≥ "Ћондонська газета". ƒл€ вибор≥в у шотландський парламент цей пер≥од починаЇтьс€ з розпуску шотландського парламенту або, у раз≥ довибор≥в, в≥д дати по€ви ваканс≥њ. ƒл€ Ќац≥ональноњ асамблењ ”ельсу, асамблењ ѕ≥вн≥чноњ ≤рланд≥њ, Ћондонськоњ асамблењ ≥ вибор≥в до орган≥в м≥сцевого самовр€дуванн€ це Ц останн€ дата дл€ публ≥кац≥њ оголошенн€ про вибори, тобто за 25 дн≥в до вибор≥в. ¬ ус≥х випадках цей пер≥од зак≥нчуЇтьс€ завершенн€м голосуванн€.

 

«наченн€ терм≥на "кандидат":

" андидат" маЇ значенн€, наведене в розд≥л≥ 93 «акону про народне представництво 1983 р. (з наступними доповненн€ми та зм≥нами), ≥ означаЇ кандидата, висунутого дл€ участ≥ у виборах, або внесеного до списку кандидат≥в, €кий подаЇтьс€ у звТ€зку з цим.

 

6.3 ѕ≥д час висв≥тленн€ пер≥оду референдуму сл≥д надавати належну вагу визначеним орган≥зац≥€м. ћовники повинн≥ також розгл€дати питанн€ в≥дпов≥дного висв≥тленн€ ≥нших допущених учасник≥в, €к≥ мають важлив≥ погл€ди ≥ перспективи.

 

«наченн€ терм≥н≥в "визначена орган≥зац≥€" та "допущен≥ учасники":

¬изначен≥ орган≥зац≥њ ≥ допущен≥ учасники Ц це т≥, хто визначений ¬иборчою ком≥с≥Їю.

 

«наченн€ терм≥на "пер≥од референдуму":

ƒл€ референдум≥в можуть застосовуватис€ р≥зн≥ пер≥оди. –еферендум, що проводитьс€ зг≥дно з «аконом ѕ≥вн≥чноњ ≤рланд≥њ 1998 р. (з наступними доповненн€ми ≥ зм≥нами), починаЇтьс€ з моменту поданн€ проекту ”казу в парламент дл€ затвердженн€ кожною палатою. ” тому раз≥, €кщо референдум проводитьс€ в≥дпов≥дно до ≥нших закон≥в, час початку пер≥оду референдуму наводитьс€ в окремих законах. ” раз≥ затвердженн€ парламентом ”казу ц€ дата наводитьс€ в ”каз≥. ¬ ус≥х випадках цей пер≥од зак≥нчуЇтьс€ завершенн€м голосуванн€.

 

6.4 ќбговоренн€ та анал≥з питань, повТ€заних з виборами ≥ референдумом, мають завершуватис€ до моменту початку голосуванн€. (÷е стосуЇтьс€ часу в≥дкритт€ виборчих д≥льниць. ƒане правило не застосовуЇтьс€ до голосуванн€, €ке повн≥стю проводитьс€ поштою).

 

6.5 ћовники не можуть оприлюднювати результати будь-€кого опитуванн€ громадськоњ думки в день вибор≥в до завершенн€ проведенн€ референдуму чи голосуванн€. (ƒл€ вибор≥в у ™вропейський парламент це правило чинне до часу завершенн€ голосуванн€ в ус≥й ™вроп≥).

 

6.6  андидати на виборах у ¬еликобритан≥њ ≥ представники допущених учасник≥в референдум≥в у ¬еликобритан≥њ не повинн≥ д≥€ти €к ведуч≥ випуск≥в новин, ≥нтервТюери чи ведуч≥ будь-€коњ програми упродовж пер≥оду вибор≥в.

 

6.7 ¬иступи кандидат≥в (на виборах у ¬еликобритан≥њ) чи представник≥в (допущених учасник≥в референдум≥в у ¬еликобритан≥њ) у непол≥тичних програмах, котр≥ були запланован≥ чи внесен≥ в розклад до пер≥оду вибор≥в чи референдуму, можуть бути продовжен≥, але упродовж цього пер≥оду не повинн≥ орган≥зовуватис€ ≥ транслюватис€ жодн≥ нов≥ виступи.

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-10-01; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 395 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ќачинать всегда стоит с того, что сеет сомнени€. © Ѕорис —тругацкий
==> читать все изречени€...

1294 - | 1114 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.012 с.