Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


”годи про доступ ≥ згоду
„имало орган≥зац≥й Ц в≥д пол≥ц≥њ до шк≥л Ц вимагають в≥д Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ укладенн€ письмових угод в обм≥н на забезпеченн€ доступу до њхн≥х прим≥щень чи персоналу. “акий шл€х може ви€витис€ корисним дл€ формал≥зац≥њ умов, на €ких даЇтьс€ згода на доступ чи ≥ншу участь.

 

Ќам не сл≥д п≥дписувати угоди про допуск, що передбачають в≥дмову в≥д редакц≥йного контролю Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ або ≥ншим чином шкод€ть наш≥й редакц≥йн≥й чесност≥. –едакц≥йний контроль вимагаЇ в≥д Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ або незалежних продюсер≥в, що сп≥впрацюють з нею, збереженн€ права на максимально в≥льний запис матер≥алу, а також на точне, безстороннЇ ≥ справедливе редагуванн€.

 

” раз≥ навТ€зуванн€ неприйн€тних умов нам сл≥д залишити проект. –екомендац≥њ надаютьс€ п≥дрозд≥лом з редакц≥йноњ пол≥тики. якщо угода про допуск охоплюЇ ≥нш≥ сфери, включаючи права, плату за повторне використанн€ ≥ вид≥ленн€ кредитноњ л≥н≥њ, сл≥д проконсультуватис€ з п≥дрозд≥лом з юридичних ≥ д≥лових питань. ƒив. –озд≥л 6"Ќедоторканн≥сть приватного житт€ Ц «апити на переданий матер≥ал".

‘ќ–ћ» «¬≤Ћ№Ќ≈ЌЌя ¬≤ƒ ¬≤ƒѕќ¬≤ƒјЋ№Ќќ—“≤

‘орми зв≥льненн€ в≥д в≥дпов≥дальност≥ €вл€ють собою юридичн≥ угоди, на п≥дстав≥ €ких орган≥зац≥€, €ка надаЇ Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ забезпеченн€, розТ€снюЇ в≥дпов≥дальн≥сть у тому раз≥, коли щось п≥де неналежним чином Ц п≥д час запису або внасл≥док трансл€ц≥њ. ÷е можуть бути окрем≥ документи або пункт про зв≥льненн€ в≥д в≥дпов≥дальност≥ в рамках ширшоњ ”годи про допуск. ѕеред згодою на п≥дписанн€ пункту про зв≥льненн€ в≥д в≥дпов≥дальност≥ сл≥д проконсультуватис€ з в≥дд≥лом редакц≥йноњ пол≥тики та/або в≥дд≥лом юридичних консультац≥й з програм.

 

Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ узгодила стандартну форму зв≥льненн€ в≥д в≥дпов≥дальност≥ з јсоц≥ац≥Їю ч≥льних службовц≥в пол≥ц≥њ.  оп≥њ можна одержати в електронному вигл€д≥ на веб-сайт≥ –едакц≥йних настанов Ѕ≥-Ѕ≥-—≥. ѕродюсери ≥нформац≥йних матер≥ал≥в, €к≥ отримують форми зв≥льненн€ в≥д в≥дпов≥дальност≥ в≥д пол≥ц≥њ в јнгл≥њ та ”ельс≥, можуть п≥дписувати њх лише в тому раз≥, €кщо њхн≥й текст точно в≥дпов≥даЇ стандартн≥й форм≥. ƒив. –озд≥л 6 "Ќедоторканн≥сть приватного житт€ Ц —упров≥дн≥ рейди".

 

Ѕ≈«ѕ≈ ј ”„ј—Ќ» ≤¬

ћи не можемо просити учасник≥в наражати себе на значний ризик дл€ здоровТ€ ≥ безпеки п≥д час участ≥ у п≥дготовц≥ наших програм, доки не заповнимо форму Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ з оц≥нки ризику ≥ не зд≥йснимо ретельноњ перев≥рки ф≥зичного ≥ психолог≥чного стану учасник≥в.

 

ћи повинн≥ забезпечити такий п≥дх≥д, щоби наш≥ учасники визнавали ≥ приймали вс≥ ви€влен≥ ризики письмово.

 

Ќам сл≥д забезпечувати, щоби не спонукати наших учасник≥в наражати себе на ризик п≥д час використанн€ записувального обладнанн€, включаючи невелик≥ камери ≥ в≥деотелефони, дл€ збиранн€ матер≥алу.

 

якщо €кий-небудь матер≥ал з≥брано нашими учасниками з нехтуванн€м правилами безпеки або св≥домим нараженн€м когось на небезпеку, Ѕ≥-Ѕ≥-—≥ може ухвалити р≥шенн€ не транслювати його ≥ вжити дисципл≥нарних заход≥в. ќсоби, в≥дпов≥дальн≥ за це, також можуть бути п≥ддан≥ судовому пересл≥дуванню.

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-10-01; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 386 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ќадо любить жизнь больше, чем смысл жизни. © ‘едор ƒостоевский
==> читать все изречени€...

1284 - | 1043 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.