Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


З бетону, - з насипу грунту




5) Визначаємо невідомі коефіцієнти захисту перекриття із бетону Кпер і насипу грунту Кгр. Для цього на масштабній лінії Н, см помічаємо значення товщини перекриття із бетону (Нбет = 40 см) і товщини насипаного грунту (Нгр=60 см), з цих місць проводимо вертикалі до перетину з відповідними кривими, і потім, з точок перетину в сторону масштабної лінії Кзах продимо горизонталі. Точки перетину горизонталей з лінією Кзах відповідають значенням, відповідно Кпер і Кгр. У нашому варіанті Кпер = 150, а Кгр = 175

(р и с. 9).

Рис. 9. Щодо визначення коефіцієнта захисту перекриття із бетону товщиною Нбет = 40 см та з насипу грунту Нгр = 60 см

2.4. Результат розрахунків.

Таким чином, значення рівня радіації у сховищі, при якому робітники можуть його (сховище) залишати, переходити до цеху і перебувати там на протязі робочої зміни складає:

Варіанти вихідних даних

№№ варіанту Допустима доза опромінення, Ддоп, Р Тривалість робочої зміни, Т, год Коефіцієнт захисту будівлі цеху, К б Товщина перекриття сховища (бетон), см Шар насипу грунту на перекриття, см
      2,0    
      2,5    
      3,0    
      3,5    
      4,0    
      4,5    
      5,0    
      5,5    
      6,0    
      6,5    
      7,0    
      2,0    
      2,5    
      3,0    
      3,5    
      4,0    
      4,5    
      5,0    
      5,5    
      6,0    
      6,5    
      7,0    
      7,5    
      2,0    
      2,5    
      3,0    
      3,5    
      4,0    
      4,5    
      5,0    
      5,5    
      6,0    
      6,5    
      7,0    
      7,5    

Розділ 5

Оцінка обстановки під час аварій на гідротехнічних спорудах

Основні поняття

Гідротехнічні споруди - дамби, будівлі гідроелектростанцій, водоскидні, водоспускові і водовипускні споруди, тунелі, канали, насосні станції, судноплавні шлюзи, суднопідіймачі; споруди, призначені для захисту від повеней і руйнувань берегів водосховищ, берегів і дна русел річок; споруди (греблі), що захищають сховища рідких відходів промислових і сільськогосподарських організацій; пристрої від розмивів на каналах, а також інші споруди, призначені для використання водних ресурсів і запобігання шкідливій дії вод і рідких відходів.

Надзвичайна ситуація при аваріях на гідротехнічних спорудах - обстановка на певній території, що склалася в результаті аварії гідротехнічної споруди, яка може спричинити або спричинила людські жертви, збиток здоров'ю людей або збиток навколишньому природному середовищу, значні матеріальні втрати і порушення умов життєдіяльності людей.

Безпека гідротехнічних споруд - властивість гідротехнічних споруд, що дозволяє забезпечувати захист життя, здоров'я і законних інтересів людей, навколишнього середовища і господарських об'єктів.

Критерії безпеки гідротехнічної споруди - граничні значення кількісних і якісних показників стану гідротехнічної споруди і умов її експлуатації, відповідні допустимі рівні ризику аварії гідротехнічної споруди.

Допустимий рівень ризику аварії гідротехнічної споруди - значення ризику аварії гідротехнічної споруди, встановлене нормативними документами.

Забезпечення безпеки гідротехнічної споруди - розробка і здійснення заходів з попередження аварій гідротехнічної споруди.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-02-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 252 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Вы никогда не пересечете океан, если не наберетесь мужества потерять берег из виду. © Христофор Колумб
==> читать все изречения...

2279 - | 2102 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.