Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Типовий конспект уроку з іноземної мови




Конспект уроку у 5-му класі

1. Тема уроку: “Моя сім’я”

Урок №_____із____________за вказаною темою

2. Мета уроку:

Практична: 1. Навчити учнів розповідати про свою сім’ю (обсяг 5-6 фраз);

2. Навчити учнів обмінюватися репліками про членів своєї сім’ї.

3.Навчити читати та розуміти текст “_______” (підручник, сторінка)

{Необхідно вказувати тему, обсяг та джерело.}

Освітня: 1. Вчити учнів осмислювати одержану на уроці інформацію та висловлювати своє ставлення до неї (при розповіді про сім’ю);

2.Розширювати філологічний світогляд учнів (якщо вводяться нові слова).

Розвиваюча: 1. Розвивати мовленнєву реакцію (у процесі обміну репліками), фонематичний слух, увагу, мислення та ін..

Виховна: 1. Виховувати почуття поваги до своєї родини (у процесі постановки питання “Чи любиш ти своїх батьків?” та ін.);

(Необхідно вказати, на якому етапі, матеріалі, при виконанні якого прийому буде реалізовано ту чи іншу мету.)

3. Методичне обладнання уроку:

1. Малюнки (_________) – для розвитку мовлення;

2. Фотокартки сім’ї – для розвитку мовлення;

3. Карти зі словосполученнями – для розвитку діалогічного мовлення;

4. Підручник – для_______________.

(Необхідно вказати вид обладнання та його призначення)

Схематичний план уроку

1) Початок уроку. 3 хв.
2) Фонетична зарядка. 5 хв.
3) Розвиток умінь аудіювання і мовлення на матеріалі розповіді вчителя про свою сім’ю. 12 хв.
4) Розвиток навичок техніки читання слів за темою. 3 хв.
5) Фізпауза 2 хв.
6) Робота з активізації МФ у формі питань. 4 хв.
7) Розвиток мовлення за темою «Моя сім’я». 6 хв.
8) Подача домашнього завдання. 5 хв.
9) Підведення підсумків роботи 5 хв.

[ При написанні конспекту уроку рекомендується вказати етап уроку, його мету, основні прийоми роботи, послідовність дій вчителя (у лівій колонці) Звертання до учнів, матеріал, який адресується учням (у правій колонці). ]

Хід уроку

Початок уроку

1) Організація класу 2) Бесіда з черговими 3) Повідомлення плану уроку  

Фонетична зарядка

Мета: удосконалення навичок вимови звуків__, інтонації__ на матеріалі вірша_.

Прийом: повторення вірша за вчителем.

а) Установка. б) Читання вчителем. в) Читання хором. г) Читання учнем. д) Підсумок.  

Розвиток умінь аудіювання і мовлення на матеріалі розповіді вчителя про свою сім’ю.

Мета: розвиток умінь аудіювання, розвиток мовної догадки про нові ЛО.

Прийом 1-й: опора на фотокартки при розповіді вчителя.

а) Установка. б) Робота з новими словами. - пред’явлення фонем, - семантизація - вживання в МФ в) Читання вчителем текстів. г) Контроль розуміння.  

Прийом 2-й: відповіді учнів на запитання вчителя

а) Установка. б) Запитання.  

Прийом 3-й: завершення речень, які пропонує вчитель

а) Пояснення. б) Пред’явлення речень.  

Прийом 4-й: гра на опрацювання ЛО

а) Установка б) Називання професій членів сім’ї вчителя  

Прийом 5-й: робота по складанню розповіді «Моя сім’я».

Розвиток навичок техніки читання слів за темою

Прийом: опора на картки

а) Установка. б) Читання слів вчителем, повторення учнями. в) Читання слів учнями, надання необхідних пояснень. г) Підсумок.  

Фізпауза

Мета: дати учням можливість відпочити

Прийом:виконання пісні, яка супроводжується рухами.

а) Установка. Б) Проведення самої гри. в) Підсумок.  

Робота щодо активізації МФ в формі питань

Мета: підготовка до розвитку діалогічного мовлення на основі структури «Чим займаються твої батьки, рідні?»

Прийом: відповіді учнів на запитання вчителя (з опорою на картки).

а) Установка. б) Постановка запитань вчителем з опорою на картки (зображення людей різних професій) в) Постановка запитань учнями. г) Постановка питань вчителя про професії батьків учнів. д) Робота учнів парами за ситуацією «Познайомився з сім’єю твого друга»  

7. Розвиток мовлення за темою «Моя сім’я»

Мета: формування вміння розповісти про сім’ю в обсязі 6 речень.

Прийом: конкурс на кращу розповідь (з опорою на фотокартки членів своєї сім’ї або логіко-структурну схему).

а) Установка. б) Розповіді учнів. в) Підведення підсумків.  




Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-02-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 510 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Свобода ничего не стоит, если она не включает в себя свободу ошибаться. © Махатма Ганди
==> читать все изречения...

4441 - | 4134 -


© 2015-2026 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.014 с.