Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Голова Організації, виконання обов’язків Голови Організації




В період його відсутності або непрацездатності

4.16. Голова Організації очолює Раду та представляє Організацію. Голова обирається Конференцією терміном на 3(три) роки.

4.16.1. Кандидатури на посаду Голови висуваються Радою Організації, місцевими осередками або шляхом самовисунення.

4.17. В межах своєї компетенції Голова Організації:

4.17.1. забезпечує загальне керівництво діяльністю Організації та Ради щодо реалізації статутної мети та завдань Організації;

4.17.2. представляє Організацію у відносинах з органами центральної та місцевої влади, іншими державними та недержавними українськими, закордонними та міжнародними організаціями, підприємствами, приватними особами, діє від імені Організації без довіреності та вчиняє від імені Організації юридично значущі дії;

4.17.3. головує на Конференції та засіданнях Ради;

4.17.4. має право скликати позачергові засідання Ради;

4.17.5. має право скликати позачергову Конференцію;

4.17.6 має право підписувати (будь-які) треба офіційну та фінансову документацію (документи), що стосуються діяльності Організації;

4.17.6. підписує затверджений Конференцією Статут Організації, зміни та доповнення до нього;

4.17.7. скликує позачергову Конференцію на вимогу Ради Організації, або на вимогу не менше половини місцевих осередків Організації у місячний термін з моменту надходження такої вимоги;

4.17.8. звертається до Ревізійної комісії із пропозицією розглянути скаргу члена (членів) Організації, викладає Ревізійній комісії свою думку з цього приводу;

4.17.9. забезпечує координацію діяльності відокремлених підрозділів та інших структурних підрозділів Організації;

4.17.10. може створювати консультативно-дорадчий орган для визначення стратегії розвитку Організації;

4.17.11. має право вимагати від голови місцевого осередку прозвітувати про стан проведеної роботи;

4.17.12. виконує інші функції, що випливають з цього Статуту та чинного законодавства України.

4.18. Виконуючий обов’язки Голови Організації виконує повноваження Голови у випадку неможливості виконання ним своїх повноважень у випадку відсутності або непрацездатності на строк, що виявиться необхідним у зв’язку з такою неможливістю, або до обрання нового Голови. Виконуючий обов’язки Голови Організації призначається Головою Організації на підставі розпорядження (указу).

Президія Ради Організації

4.19. Президія Ради Організації утворюється у складі Голови Ради, скарбника, секретаря та представників місцевих осередків у складі не менше 5 осіб.

4.20. До компетенції Президії Ради відноситься:

4.20.1. оперативне вирішення питань, що виникають в діяльності Організації в перiод мiж засiданнями Ради з наступним інформуванням членів Ради Організації;

4.20.2. підготовка питань до розгляду Радою Організації і формування порядку денного засідання Ради Організації.

4.21. Скликає Президію Ради і головування на ній здійснює Голова Організації.

 

РОБОЧА ГРУПА -?

 

Ревізійна комісія

4.22. Ревізійна комісія здійснює контроль за дотриманням вимог Статуту, внутрішніх актів Головою, Радою Організації, а також членами Організації, і перевіряє фінансово - господарську діяльність Ради Організації, стан та облік матеріальних цінностей Організації. Ревізійна комісія на власний розсуд, але не рідше одного разу на три роки проводить перевірку фінансово-господарської діяльності Організації і звітує перед Конференцією.

4.23. Ревізійна комісія у складі 3 (трьох) осіб обирається Конференцією із кандидатур, рекомендованих місцевими осередками рейтинговим голосуванням терміном на 3 (три) роки.

4.24. Голова Ревізійної комісії обирається Ревізійною комісією на строк її повноважень. Головою або членом Ревізійної комісії не може бути член Ради, скарбник та секретар.

4.25. Ревізійна комісія:

4.25.1. Контролює виконання бюджету Організації;

4.25.2. Контролює використання коштів та майна Організації;

4.25.3. Розглядає скарги на рішення місцевих осередків про відмову у прийнятті до Організації;

4.25.4. Готує подання до Ради Організації про виключення із членів Організації.

4.26. Ревізійна комісія діє на підставі Положення про Ревізійну комісію, яке розглядається Радою і затверджується Конференцією.

4.27. Звіт про планові і позапланові перевірки фінансової діяльності структурних, керівних органів Організації надаються Раді Організації і оприлюднюються на інтернет-сторінці Організації.

4.27.1. Будь-яка посадова особа Організації на запит Ревізійної комісії зобов’язана надати на вимогу Ревізійної комісії всі необхідні документи та запитувану інформацію.

4.28. У випадку виявлення зловживань посадових осіб Організації, створених нею підприємств чи організацій, що завдає, або може завдати суттєвої шкоди Організації, Ревізійна комісія інформує Раду Організації з вимогою розгляду цього питання на найближчому засіданні Ради Організації.

4.29. Ревізійна комісія Організації у своїй діяльності підзвітна Конференції і координує свою діяльність з Радою Організації.

4.30. Чергові засідання Ревізійної комісії скликаються не менш як раз на один рік, а позачергові – за ініціативою Голови Ревізійної комісії Організації. Засідання Ревізійної комісії скликається Головою Ревізійної комісії і є правомірним за участі у ньому більше половини членів Ревізійної комісії. Рішення приймаються більшістю голосів присутніх членів Ревізійної комісії.

4.31. Ревізійна комісія Організації веде протоколи своїх засідань, а також забезпечує їх належне зберігання.

4.32. Рішення, дії, бездіяльність Ради Спілки, може бути оскаржене будь-яким членом Організації шляхом подання скарги до Ревізійної комісії. Ревізійна комісія за результатами розгляду скарги приймає одне з таких рішень: відхиляє скаргу як необґрунтовану або передає матеріали скарги на розгляд Конференції Організації. Строк розгляду скарги не може перевищувати сорока п’яти днів.

4.33. Рішення, дії, бездіяльність Голови та Ревізійної комісії можуть бути оскаржені будь-яким членом Організації шляхом подання скарги на розгляд Конференції Організації. За результатами розгляду скарги Конференція приймає одне з таких рішень: відхиляє скаргу, як необґрунтовану чи задовольняє частково або повністю. Строк розгляду такої скарги обмежується проведенням чергової Конференції.

Структура Організації

4.34. Структуру Організації складають: обласний осередок Організації, місцеві осередки Організації, спілки пасічників підприємств, установ чи організацій, також структурні підрозділи, створені за рішенням Ради Організації. Створення декількох тотожних місцевих осередків одного рівня в межах однієї адміністративної одиниці району, міста, району у місті області не допускається.

4.35. Місцеві осередки Організації проводять свої конференції (збори) регулярно, але не менше одного разу на рік.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-05; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 340 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Так просто быть добрым - нужно только представить себя на месте другого человека прежде, чем начать его судить. © Марлен Дитрих
==> читать все изречения...

2499 - | 2248 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.