Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Обмеження щодо приймання до перевезення речей як зареєстрованого багажу та ручної поклажі




13.7.1. Речі, які заборонено перевозити у якості багажу:
товари, предмети, рідкі та інші речовини, здатні створити ризик для здоров'я пасажирів, безпеки польоту чи власності авіакомпанії або інших пасажирів під час перевезення, зокрема стиснуті гази – горючі чи негорючі або отруйні, побутовий газ, бутан, пропан, кисень, заряджені балони для дайвінгу; їдкі речовини – кислоти, луги, акумуляторні батареї, ртуть та апарати, які містять в собі ртуть; вибухові речовини – боєприпаси, піротехнічні засоби, сигнальні ракети, освітлювальні патрони; легкозаймисті рідини та тверді речовини – рідини для запальничок та нагрівання; радіоактивні матеріали; портфелі і кейси з вмонтованим сигнальним пристроєм; окиснювачі – відбілювачі, перекиси; отрути – миш’як, ціанисті речовини, інсектициди, гербіциди; інфекційні матеріали – бактерії, вірусні культури; інші небезпечні предмети та речовини – намагнічені матеріали, агресивні та подразнювальні речовини з сильним стійким запахом, а також будь-які інші предмети та речовини, що визначені в «Технических инструкциях по безопасной перевозке опасных грузов по воздуху», ICAO, Doc 9284-AN/905, як такі, що заборонені для перевезення на пасажирських повітряних суднах;
товари, предмети та лікарські препарати, перевезення яких заборонено чи обмежено чинним законодавством будь-якої країни, з території якої, на територію якої або через територію якої здійснюватиметься рейс;
товари, які є не придатними для перевезення за їх характером, вагою, розміром, формою або запахом.
Газові балончики, патрони до газових пістолетів та револьверів для перевезення пасажирськими рейсами не приймаються.

13.7.2. Заборонено перевозити живих та мертвих тварин і птахів, крім випадків, передбачених цими Правилами.

13.7.3. Перевізник не несе відповідальності за ламкі, крихкі речі та речі, які б'ються або швидко псуються, електронне обладнання (фото- та відеотехніка, комп’ютерна техніка, носії інформації), програмне забезпечення, гроші, ключі, коштовності (дорогоцінні та напівдорогоцінні метали і каміння), окуляри, антикваріат, витвори мистецтва, фотографії, вироби з хутра, технічну документацію, ділові документи, цінні папери, медикаменти, необхідні пасажиру на час подорожі, медичну документацію, паспорти та інші ідентифікуючі документи, зразки, унікальні чи незамінні речі, інші цінні предмети.
Зазначені речі повинні перевозитися під відповідальністю пасажира у ручній поклажі, або на розсуд пасажира у зареєстрованому багажі чи вантажі.
Електронні цигарки, літієво-іонні акумулятори, літієві елементи, медичні препарати (у кількості необхідної для подорожі) перевозяться в ручній поклажі.

13.7.4. За попереднім погодженням з авіакомпанією (не пізніше ніж за 24 години до відправки рейсу) може бути дозволено перевезення у якості вантажу або зареєстрованого багажу в обмеженій кількості та за певних умов вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, сухого льоду з дотриманням міжнародних правил ІАТА та України з перевезення небезпечних вантажів.
Всі види спорядження(військове, мисливське, туристичне, спортивне та інше), амуніція та інша зброя, у тому числі антикварна вогнепальна та холодна зброя, ріжучі та колючі предмети перевозяться у зареєстрованому багажі або вантажі.
Кількість боєприпасів та пороху для перевезення фізичними особами у якості вантажу не повинна перевищувати вагу:
набоїв до вогнепальної зброї всіх калібрів 5 кг;
бездимного пороху і виробів з нього 5 кг;
димного пороху 5 кг;
вироби з димного пороху 5 кг;
капсулів 5 кг.
Такі речі мають бути перевірені уповноваженими компетентними особами, належним чином упаковані та мають перевозитися з оформленням відповідних документів, що надають право їх вивезення/ввезення та транзиту до країни прямування.
Відповідальність за наслідки неналежного виконання зазначених процедур покладається на пасажира.

13.7.5. Пасажир має право включати до зареєстрованого багажу:
свої побутові речі, алкогольні напої, продукти харчування, нерадіоактивні речі медичного призначення та речі для туалету і першої потреби, у тому числі ємності з аерозолями медичного призначення й інші речі та речовини, що дозволені для перевезення відповідними контролюючими органами у встановлених розмірах та кількості на одну особу згідно до положень «Технических инструкций по безопасной перевозке опасных грузов по воздуху» (ICAO, Doc 9284-AN/905).

13.7.6. Авіакомпанія може, за бажанням пасажира, перевезти речі (предмети), що визначені в пунктах 13.7.1, 13.7.5 цього розділу у якості несупроводжуваного багажу (вантажу), з урахуванням вимог пункту 13.7 цих Правил.

13.7.7. Авіакомпанія може дозволити перевезення медикаментів у необхідній кількості у ручній поклажі, у разі підтвердження необхідності прийому ліків під час польоту.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-05; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 360 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Надо любить жизнь больше, чем смысл жизни. © Федор Достоевский
==> читать все изречения...

2355 - | 2037 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.