Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Порядок неповного розбирання кулемета.




1. Встановити кулемет на сошку. Притримуючи правою рукою кулемет за сошку у вертикальному положенні, великим пальцем лівої руки звільнити ноги сошки від пружинної застібки, відвести ноги від ствола у фіксоване положення. Встановити кулемет на сошку дуловою частиною вліво або вперед. Кулемет ПКТ положити на стіл (підстилку) дуловою частиною вперед.

2. Відділити коробку зі стрічкою від кулемета та перевірити, чи немає патрона в патроннику. Лівою рукою при підняти приклад кулемета, великим пальцем правої руки відвести защіпку коробки вправо і відділити коробку зі стрічкою від кулемета. Утримуючи кулемет правою рукою за шийку приклада (кулемет ПКТ – знизу за електроспуск), великим пальцем втопити защіпку і відкрити кришку ствольної коробки; підняти основу приймача і повернути запобіжник в положення “Вогонь”. За рукоятку перезаряджання відвести затворну раму в заднє положення і перевірити, чи немає патрона в патроннику. Після цього затворну раму, притримуючи за рукоятку, плавно спустити з бойового взводу.

 

3. Вийняти пенал з приладдям. Вказівним пальцем правої руки утопити кришку гнізда прикладу так, щоб пенал під дією пружини вийшов з гнізда; розкрити пенал і вийняти з нього протирку, йоржика, викрутку та виколотку.

У кулемета ПКТ вийняти приладдя і шомпол із сумки.

4. Відділити шомпол від ноги сошки. Відвести пересувний хомутик вверх та відділити ланки шомпола від ноги сошки

5. Відділити направляючий стержень зі зворотно-бойовою пружиною. Утримуючи кулемет лівою рукою за пістолетну рукоятку (кулемет ПКТ – за електороспуск), правою подати вперед направляючий стержень до виходу його виступу з отвору колодки прикладу; підняти задній кінець направляючого стержня і вийняти його зі зворотно-бойовою пружиною із ствольної коробки; зняти зворотньо-бойову пружину з направляючого стержня.

6. Відділити затворну раму з затвором. Утримуючи кулемет лівою рукою за пістолетну рукоятку (кулемет ПКТ – за електроспуск), правою рукою за виймач відвести затворну раму назад до відмови; припіднімаючи затворну раму, вийняти її разом з затвором із ствольної коробки.

7. Відділити затвор від затворної рами. Взяти затворну раму у ліву руку затвором догори, правою рукою відвести затвор назад і повернути його вправо так, щоб ведучий виступ вийшов із фігурного вирізу затворної рами, після цього просунути затвор вперед і, повертаючи вправо, відділити його від затворної рами.

 

8. Відділити ударник від затвору. Взяти затвор у ліву руку каналом донизу; зсунути ударник назад до відмови та пальцями правої руки переміщуючи його вперед за виступ видалити його з каналу затвора.

 

9. У кулемета ПКТ відділити електроспуск. Втопити фіксатор виколоткою, зсунути електроспуск вверх до виходу направляючих виступів із вертикальних пазів ствольної коробки.

10. Відділити ствол. Зсунути замикач ствола вліво до відмови; лівою рукою повертаючи рукоятку кулемета вперед, відділити ствол. Якщо замикач ствола зусиллям руки не зсувається або кулемет перегрітий, то у ствольну коробку вставляється затворна рама, палець подачі притискується великим пальцем лівої руки до замикача, після чого затворна рама відводиться у заднє положення, а палець подачі зсуває при цьому замикач ствола; потім виймається затворна рама.

Не дозволяється ставити ствол на кільцевий виступ.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 533 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Велико ли, мало ли дело, его надо делать. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2455 - | 2137 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.