Оформлення курсової роботи
Студент повинен врахувати сформульовані науковим керівником конкретні зауваження. Залежно від характеру та змісту зауважень він виправляє юридичні, стилістичні та орфографічні помилки, доповнює курсову роботу новими положеннями, уточнює чи змінює свою позицію щодо спірних проблем тощо. Після цього за погодженням з керівником студент може передати йому для ознайомлення другий (повторний) варіант своєї курсової роботи або лише тих її частин (фрагментів), до яких були зроблені найбільш істотні зауваження.
Результатом цієї роботи має бути остаточний варіант курсової роботи, погоджений з керівником і оформлений відповідно до встановлених вимог. Разом з відгуком керівника він подається на кафедру і реєструється в журналі.
Захист курсової роботи
Захист курсової роботи відбувається до початку заліково-екзаменаційної сесії на кафедрі в присутності комісії, студентів групи, наукового керівника і проходить за певною процедурою, яка передбачає:
- виступ студента (до 5 - 7 хвилин), у якому доповідаються основні здобутки курсової роботи та вказуються труднощі чи проблеми, з якими зіткнувся студент під час написання курсової роботи;
- відповіді на запитання наукового керівника або рецензента та присутніх;
- виступ рецензента;
- оцінку курсової роботи з урахуванням процедури її захисту.
Відповіді студента мають бути конкретними, змістовними, лаконічними та науково обґрунтованими.
Результати захисту курсової роботи оцінюються за модульно-рейтинговою системою.
Оцінка заноситься до залікової книжки студента.
Студенти, які не виконали або не захистили курсову роботу, не допускаються до екзаменаційної сесії.
Додаток 1
Зразок оформлення змісту курсової роботи
(ця сторінка розміщується після титульної)
План
Вступ с.Х-Х
Розділ 1.Історія виникнення англосаксонської системи права
і основні етапи її розвитку с.Х-Х
Розділ 2. Поняття та сутність англосаксонської системи права,
її основні елементи і особливості сХ-Х
Розділ 3. Характеристика основних рис і особливостей
англосаксонської системи права с.Х-Х
Висновки с.Х-Х
Список використаних джерел і літератури с.Х-Х
Додаток 2
Технічні вимоги щодо розміщення
тексту курсової роботи
Текст курсової роботи друкується через півтора інтервали на стандартних аркушах паперу А4. При цьому ліве поле повинно бути 2 см, верхнє та нижнє – не менше 1,5 см, праве – не менше 1,5 см. Текст друкується з одного боку листа.
Додаток 3
Правила оформлення посилань
Посилання на інші джерела (зноски) – робляться в тексті у квадратних дужках. Перша цифра або число означає порядковий номер джерела, на яке автор посилається. Далі ставиться кома і потім зазначається стаття, якщо посилання робиться на нормативний акт або номер сторінки, якщо посилання робиться на літературу. Наприклад, [ 1, ст. 1 ] – посилання на Конституцію України, стаття 1.
Використання в тексті курсової роботи тексту нормативного документу, наукової літератури оформлюється за правилами оформлення цитат в тексті. Після використання цитати обов’язково оформлюється посилання на джерело. Наприклад, «Право має загальнообов’язковий характер, що забезпечується примусом [ 13, с. 71]». Перше число відповідає порядковому номеру джерела в списку використаних джерел та літератури, а друге номеру сторінки, з якої запозичена цитата.
Додаток 4
Європейський університет
Юридичний факультет
Кафедра історії та теорії держави і права
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
“Сутність та соціальне призначення держави”
Варіант - 7
Студента (ки) І курсу група 411
Петренка Ігоря Олександровича
№ залікової книги
Науковий керівник -
Максименко Григорій Петрович,
д.ю.н., проф.
Київ - 2012