Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


ПІ. Послідовність виконання курсової роботи




Виконання курсової роботи має проводитись за наступними етапами:

1. Вибір теми і об'єкта дослідження.

2. Розробка завдання на курсову роботу, складання календарного плану виконання.

3. Опрацювання нормативної та рекомендованої літератури, розробка змісту роботи і погодження із керівником.

4. Дослідження об'єкту за завданням роботи, вивчення передового досвіду у сфері діяльності індустрії гостинності.

5. Систематизація та обробка інформації за темою дослідження.

6. Розробка наукових висновків та конкретних пропозицій щодо вдосконалення організації послуг готельного господарства.

7. Оформлення курсової роботи у відповідності до визначених вимог.

8. Подання роботи на відділення.

9. Захист роботи (презентація).

 

Тематика курсових робіт визначається змістом навчального курсу; розробляється і затверджується цикловою комісією.

Тема курсової роботи має становити інтерес для студента, бути пов'язаною з діяльністю об'єкту дослідження та сприяти максимальному використанню здобутих знань і практичного досвіду. Слід зауважити, що студент має право запропонувати свою тему курсової роботи, але таку, що відповідає змісту курсу дисципліни "Організація і технологія обслуговування в готелях". При цьому студент повинен обґрунтувати викладачу доцільність її розробки, написати заяву на ім'я завідувача відділенням з проханням дозволити йому написання курсової роботи на запропоновану і узгоджену з викладачем тему і додати до заяви її план, за зразком, що наведений у додатку 7. Обрана тема закріплюється підписом студента в відомості.

Керівник курсової роботи видає заповнений бланк завдання до курсової роботи, в якому вказується тема та об'єкт дослідження, нормативна і рекомендована література, графік виконання (додаток 3).

Керівник визначає календарний графік виконання роботи, що наведений у завданні до курсової роботи (додаток 3). Чітке дотримання термінів виконання роботи дозволить своєчасно завершити виконання курсової роботи, врахувати зауваження керівника, усунути недоліки, здати її на кафедру та вийти на захист.

Наступний етап - добір та опрацювання літературних джерел. Для написання якісної курсової роботи потрібен ретельний і обміркований добір літературних джерел, складання загальної бібліографії. Ознайомлення з літературою здійснюється під час вивчення теми у ході навчального процесу Далі, під час написання курсової роботи, проводиться систематизація джерел.

До складу бібліографії мають бути віднесені вітчизняні та міжнародні інструктивні матеріали, підручники, навчальні посібники, довідники, збірники, словники, енциклопедії, монографії, матеріали наукових конференцій, журнальні та газетні статті, атласи, карти, картосхеми, звіти підприємств і організацій тощо. Слід починати із загальної (підручники, довідники, видання енциклопедичного характеру, теоретичні розробки) та переходити до спеціальної літератури (інструктивні та нормативні документи, монографії, статті специфічні для даної проблеми, періодичні видання, картографічний матеріал, статистичні дані тощо).

Вивчення літератури та дослідження проблеми повинні проводитись в історичному аспекті - від історії питання, його теоретичних засад, до сучасного стану, практичної реалізації, перспектив розвитку. Це дозволяє вивчити явище чи проблему в динаміці, виявити тенденції розвитку, науково спрогнозувати її. Після підбору літератури слід розпочинати її вивчення, систематизацію, конспектування.

Виконуючи курсову роботу, необхідно пам'ятати, що вивчення - це не лише механічне засвоєння інформації, а й активний творчий процес, спрямований на вирішення поставлених завдань. Працюючи над тією чи іншою монографією чи статтею, слід конспектувати основні положення, точки зору, висновки та їх обґрунтування. Кожну виписку рекомендується робити на окремих аркушах з вказівкою всіх вихідних даних видання, що дасть змогу зробити правильне посилання на літературу. Під час роботи над теоретичною літературою студент повинен зуміти дати аналіз прочитаного, критично розібрати концепції автора, відзначивши їх сильні та слабкі сторони.

Особливу увагу слід звернути на питання, що не знайшли висвітлення у сучасній літературі чи були лише поставленими в працях дослідників. Якщо з даної проблеми існує декілька точок зору, то автор курсової роботи повинен коротко викласти кожну з них, дати їм критичну оцінку й обґрунтувати, чому він дотримується тієї чи іншої концепції, чи висунути та довести власну точку зору.

Слід пам'ятати, що якісне написання курсової роботи забезпечується використанням (вивченням) не одного джерела, а декількох, як рекомендованих, так і вибраних самостійно.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 302 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наука — это организованные знания, мудрость — это организованная жизнь. © Иммануил Кант
==> читать все изречения...

2242 - | 2051 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.