Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ќбовС€зки прац≥вник≥в щодо виконанн€ вимог охорони прац≥
«абезпеченн€ безпечних ≥ здорових умов прац≥ на виробництв≥ неможливе без знанн€ ≥ виконанн€ прац≥вниками вс≥х вимог нормативних акт≥в про охорону прац≥, що стосуютьс€ њхньоњ роботи, правил поводженн€ з машинами, механ≥змами, устаткуванн€м, використанн€ засоб≥в ≥ндив≥дуального та колективного захисту, додержанн€ правил внутр≥шнього трудового розпор€дку п≥дприЇмства, сп≥вроб≥тництва з роботодавцем у справ≥ охорони прац≥.

ќбовТ€зком прац≥вника насамперед Ї старанне ставленн€ до ус≥х вид≥в навчанн€ (≥нструктажу), €к≥ проводить роботодавець по вивченню вимог нормативних акт≥в з охорони прац≥, правил поводженн€ з машинами, механ≥змами, устаткуванн€м та ≥ншими засобами виробництва.  ожен прац≥вник повинен знати, що «акон Уѕро охорону прац≥Ф заборон€Ї допуск до роботи ос≥б, €к≥ не пройшли навчанн€, ≥нструктаж та перев≥рку знань з питань охорони прац≥. якщо роботодавець не дотримуЇтьс€ строк≥в проведенн€ чергового навчанн€ (≥нструктажу), то прац≥вник вправ≥ про це нагадати в≥дпов≥дному кер≥вников≥, а на проханн€ прац≥вника проводитьс€ додатковий ≥нструктаж з питань охорони прац≥. ѕ≥сл€ навчанн€ (≥нструктажу) прац≥вник повинен отримати ≥нструкц≥ю з охорони прац≥ за його профес≥Їю.

ƒо  одексу ”крањни про адм≥н≥стративн≥ правопорушенн€ внесен≥ доповненн€ про накладенн€ штрафу на прац≥вник≥в за порушенн€ вимог законодавчих та ≥нших нормативних акт≥в про охорону прац≥ або невиконанн€ законних вимог службових ociб орган≥в ƒержнагл€дохоронпрац≥ щодо усуненн€ порушень законодавства про охорону прац≥.

ѕ≥д час роботи прац≥вники повинн≥ користуватис€ в≥дпов≥дним спецод€гом. спецвзутт€м i запоб≥жними пристосуванн€ми. –оботодавець зобов'€заний не допускати до роботи прац≥вник≥в, €к≥ в≥дмовл€ютьс€ користуватис€ необх≥дними засобами ≥ндив≥дуального чи колективного захисту.

”ci працююч≥, а також щойно прийн€т≥ на п≥дприЇмство прац≥вники повинн≥ бути ознайомлен≥ з колективним договором. ” колективному договор≥, €к правило, м≥ст€тьс€ зобов'€занн€ прац≥вник≥в ретельно вивчати вимоги нормативно-правових акт≥в з охорони прац≥, виконувати встановлений пор€док безпечного виконанн€ роб≥т в≥дпов≥дно до конкретних обов'€зк≥в та профес≥й, а також правила повед≥нки на територ≥њ п≥дприЇмства у виробничих прим≥щенн€х, на буд≥вельних майданчиках i робочих м≥сц€х; брати активну участь i про€вл€ти ≥н≥ц≥ативу у здiйcнeннi заход≥в щодо п≥двищенн€ р≥вн€ охорони прац≥, вносити рац≥онал≥заторськ≥ та ≥нш≥ пропозиц≥њ з цих питань тощо.

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-02-12; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 637 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

ƒва самых важных дн€ в твоей жизни: день, когда ты по€вилс€ на свет, и день, когда пон€л, зачем. © ћарк “вен
==> читать все изречени€...

1892 - | 1701 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.008 с.