Комбінований спосіб розкриття
Лекции.Орг

Поиск:


Устал с поисками информации? Мы тебе поможем!

Комбінований спосіб розкриття
Спосіб розкриття, за якого як головні розкриваючі виробки використовуються вертикальні та похилі стволи або штольні, має назву комбінованого.

Найпоширеніший спосіб комбінованого розкриття похилих пластів зображений на рис. 6-18, де похилий ствол проводиться по нижньому пласту та обладнується стрічковим конвеєром для видачі корисних копалин на поверхню. Вертикальні стволи призначені для спуску-підйому людей, матеріалів і обладнання, подачі повітря до шахти та виводу його на поверхню, можливі і інші комбінації розкриття. Комбінованому способу властиві всі переваги і недостатки способів розкриття, що в входять до нього.

При розкритті глибоких та потужних шахт з розмірами шахтного поля по простяганню більш як 8 км застосовується схема розкриття з розділенням шахтного поля на блоки (рис. 5-2).

Суттєвість цієї схеми розкриття в тому, що шахтне поле ділиться по простяганню на блоки. кожний блок має секційне провітрювання, для чого в кожному із них проводять не менше двох вертикальних стволів. Один із них застосовується для подачі свіжого повітря з поверхні, а другий – для виводу на поверхню.

Підйом вугілля із шахти проводиться по головному вертикальному скіповому стволу, розміщеному по середині шахтного поля.

Рис. 6‑18 – Комбіноване розкриття вертикальним і похилим стволами

 


Дата добавления: 2015-01-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 443 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Поиск на сайте:

Рекомендуемый контект:

© 2015-2021 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.