Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Хід заняття. 1. Привітання частинами тіла




1. Привітання частинами тіла.

Мета: розвиток дружніх взаємин, зняття м’язевої напруги

2. Вправа „Бабуся складає у валізу…”. Ведучий починає розповідь: ”Бабуся складає у валізу… гребінець”, а наступна дитина має повторити вже сказане, додавши свій предмет. Гра триває доти, доки ряд зможуть відтворити діти.

Мета: розвиток механічної слухової пам’яті.

3. Вправа „Забавна мозаїка”

Мета: розвиток довільної уваги.

Дитині необхідно скласти розрізані картинки, щоб утворився малюнок.

4. Вправа „Лабіринт”

Мета: розвиток довільної уваги та дрібної моторики руки.

5. Гра „Зайвий стілець”

Мета: розвиток швидкості реакцій та уваги.

Необхідно зробити коло зі стільців, кількість яких на один менше від кількості дітей. Доки звучить музика діти бігають, коли ж вона перестає їм необхідно зайняти вільний стілець.

6. Гра „Хто літає?”

Мета: розвиток моторно-рухової уваги.

Діти визначають хто може літати. Наприклад, метелик – може літати, діти імітують його рухи; якщо диван – діти стоять на місці.

7.Підсумок заняття „Коло подяки”.


Заняття 3

Тема: Ігрова мозаїка

Мета: розвивати довільну увагу, логічне мислення, обсяг зорової пам’яті, швидкість рухів; сприяти зняттю м’язевої напруги, переключення уваги. Виховувати самоповагу, дружелюбність.

Обладнання: список речень, розрізні картинки, іграшки, обручі.

Хід заняття

1.Привітання „Давайте привітаємося”.

Мета: зняття м’язевої напруги, переключення уваги

Діти рухаються по кімнаті, здороваються один з одним. Але якщо ведучий плеснув в долоні один раз – здороватись треба за руку, якщо два – щічками, якщо три – спиною.

2.Вправа „Плутанина”.

Мета: розвиток слухової уваги та словесно-логічного мислення.

3.Вправа „Забавна мозаїка”.

Мета: розвиток довільної уваги.

4.Гра „Яка іграшка заховалась?”.

Мета: розвиток зорової пам’яті та довільної уваги.

Перед дітьми викладаються іграшки. Ведучий забирає 1-2 іграшки, а дитина повинна назвати яка зникла.

5.Гра „На нове місце”.

Мета: розвиток моторно-рухової уваги.

Кожна дитина стає в коло – будинок. Дорослий запрошує дітей погуляти (звучить музика). Коли ж він каже на нове місце (музика переривається) – діти повинні знайти ”новий будинок”.

6.Підсумок заняття. „Естафета дружби”

Діти передають усмішку по колу.


Заняття 4

Тема: Умілі пальчики

Мета: розвивати наочно-образне мислення, уміння узагальнювати і класифікувати, уяву, сприйняття, зорову пам'ять; сприяти зниженню м’язевої напруги, створити гарний настрій, виховувати приязність.

Обладнання: предмети картинки, папір, олівці.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-05-08; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 512 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наука — это организованные знания, мудрость — это организованная жизнь. © Иммануил Кант
==> читать все изречения...

2340 - | 2137 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.