Основні драйвери розробки та реалізації стратегії постачання
Лекции.Орг

Поиск:


Основні драйвери розробки та реалізації стратегії постачання
 

Стратегічний сорсинг — пошук і встановлення раціональних джерел поставок. Він є ключем до правильного фокусування логістики постачання для забезпечення рентабельності та росту бізнесу. У цей час стратегічний сорсинг у плані роботи зі стратегічними джерелами постачання вважається ключовим фактором для підприємств при формуванні як загальнокорпоративної стратегії, так і стратегії постачання. В основі стратегічного сорсинга лежить концепція ТСО на постачання/закупівлі.

У концептуальному плані стратегічний сорсинг — це сукупність процесів, на основі яких ухвалюються рішення про стратегічні джерела поставок/закупівель, у результаті чого організація отримує необхідні їй цінності.

 

До питання 3. Система VMI в управлінні закупівлями.

Спільне планування, прогнозування й поповнення (CPFR).CPFR (Collaborative Planning, Forecasting and Replenishment), є стандартом, спрямованим на поліпшення, допомогу та підтримку інтеграції ланцюга поставок. CPFR надає кращі практики по спільному управлінню запасами, товарним поповненням і прогнозуванням. Інформація ділиться між постачальниками й дозволяє задовольнити попит покупця за рахунок безперервного процесу поповнення товарного запасу, враховуючи всі потреби і особливості ланцюгів поставок. Ефективність досягається за рахунок скорочення витрат на збут, товарний аудит, транспортні витрати всіх залучених партнерів. CPFR активно застосовується в процесі впровадження VMI.

Дата добавления: 2015-05-05; просмотров: 330 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.