Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Аналіз уроку №8 студента-практикантаХусаиновой І.Р




Дата: 2 грудня 2009 р.

Місце проходження практики: Ліцей № 81 «>Калкан».

Клас: 1.1 (9 «А»).

Тема: «Початок революції».

Тип уроку: комбінований.

Вигляд уроку: лекція із елементами бесіди й обговорення.

>Триединая мета уроку: сформувати у учнів ставлення до подіях кривавого воскресіння, наростання хвилі народне обурення, сприяти вихованню почуття відповідальності за долю країни й вмінню здобувати помилках минулого.

Література, використана на тему:

1. Данилов А. А.,Косулина Л. Р. Історія Росії, XX століття:Учеб. посібник для 9 кл.общеобразоват. установ. – 4-те вид.,дораб. – М.: Просвітництво, 1998. – 368 з.: карт.

Устаткування: у >чебник, робочі зошити, наочність: ілюстрації Миколи II, ГеоргіяГапона, таблиця «Події революції» класна дошка, крейда, указівка.

Вигляд дошки на уроці:

Дата: число, місяць Тема Будинок. Завдання План Ілюстрації Таблиця «Хід революційних подій»

Основні поняття:

Кривава воскресіння, усеросійська політична страйк, московське повстання.

 

Основні дати:

9Января 1905 – Кривава воскресіння.

Жовтень 1905 – Всеросійська політична страйк.

17 жовтня 1905 – Маніфест проголосивши волі народів і наміри створити до представницького органу.

6 – 17 грудня 1905 – Московське повстання.

Основні персоналії: Георгій Гапон, П. Д. Святополк-Мирський.

План уроку:

1. «Новий курс»Святополк-Мирского.

2. Гапонівщина.

3. «Кривава воскресіння».

4. Наростання революції. Всеросійська політична страйк.

5. Маніфест 17 жовтня 1905 р.

6. Московське повстання.

Домашнє завдання: §5 прочитати і відповісти на стосовно питань.

Аналіз:

Урок розпочався з взаємного вітання вчителя і учнів одне одним, загалом організаційний момент пройшов складно, коротко як повинно бути.Кадети дружно налаштувалися працювати у п'ятому класі. Була зроблено зв'язку з темами, пройденими під час уроків історії раніше, зокрема ув'язканазревавшего революційної кризи із враженнями і втратами вРусско-Японской війні. Потім було зроблено опитування домашнє завдання фронтальним методом саме з темі причин поразки у війні та її наслідки для внутрішньополітичного розвитку подій у Російської імперії. За активність учні отримали хороші й чудові позначки журнал – усе це підтримує їх звернути увагу тож до предмета. Освітня мета було озвучено й пояснений план роботи з урок учням. ІндіраРиналовна застосовувала на уроці спеціальні жетони, які видавалися за доповнення під час уроків і відповідях стосовно питань – усе це дозволило активізувати клас, зацікавити і захопити предметом.Набранние плюси пожетонам у кількості п'яти потім моглиобменятся наприкінці уроку оцінку п'ять до наукового журналу. Особливо їм подобатися отримувати п'ятірки у щоденнику, також заслужать похвалу батьків. Учні відкрили робочі зошити, записали число і тему уроку. Під запис пояснили причини, що спонукалиП.Д.Святополк-Мирского проводити політику «Нового курсу», розглянули амбіційну особистість ГеоргіяГапона і чого привела його ідея організувати мирне хід працівників з петицією царю, і безрозсудний розстріл робочих царськими військами, напруга пристрастей досягла апогею восени 1905 року під час всеросійського політичного страйку, і кульмінаційний момент московське повстання. Основним етапом вважатимуться вивчення нового матеріалу і етап закріплення знань, у якомупроговаривалось висновки з темі. Висновок також занотовували у зошит: «Жорстокий розстріл беззбройних робочих 9 січня спричинився до стихійних виступів народу в усіх регіонах імперії, змушуючи царя вдатися до поступки і підписати Маніфест 17 Жовтня». У перебігу уроку послідовно організовано ІндіраРиналовна повністю розкривала тему, що відповідали заявленим цілям уроку. Перед дзвінком практикант пояснив методику виконання домашнє завдання. Отже, урок була витримана в регламентних рамках, пройшов успішно, і з дзвінком учасники процесу попрощалися до наступного уроку.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-09-03; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 482 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наглость – это ругаться с преподавателем по поводу четверки, хотя перед экзаменом уверен, что не знаешь даже на два. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2675 - | 2239 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.