Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Ревізійна комісія (ревізор), їх повноваження. Порядок формування ревізійної комісії




 

1. Для здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю правління об'єднання з числа співвласників об'єднання на загальних зборах об'єднання обирається ревізійна комісія (ревізор) або приймається рішення про залучення аудитора.

2. Ревізійна комісія зі свого складу обирає голову ревізійної комісії.

3. Порядок діяльності ревізійної комісії (ревізора, аудитора) та їх кількісний склад затверджуються загальними зборами.

4. В своїй діяльності ревiзiйна комісія (ревізор, аудитор) керується діючим законодавством України, цим статутом, внутрішніми нормативними актами об'єднання та piшеннями органів упpавлiння об'єднання, прийнятими в межах їх компетенції.

5. Ревiзiйна комісія (ревізор, аудитор) здійснює свою діяльність шляхом проведення перевірок (ревізій), а також службових pозслiдувань за фактами виявлених порушень.

Перевірки фінансово-господарської діяльності об'єднання проводяться ревізійною комiсiєю (ревізором, аудитором) за дорученням загальних збоpiв співвласників, рішенням правління або за їх власною ініціативою відповідно до цього статуту.

Ревiзiйнiй комісії (ревізору, аудитору) об'єднання повинні бути подані всі матеріали, бухгалтерські або інші документи i особисті пояснення посадових осіб на її вимогу.

6. Ревiзiйна комісія (ревізор, аудитор) доповідає (в письмовому вигляді) про результати проведених ними (ним) перевірок загальним зборам співвласників та голові правління об’єднання.

7. Ревiзiйна комісія (ревізор, аудитор) складає висновки за piчними звітами i балансами. Без висновків ревiзiйної комісії (ревізора, аудитора) загальні збори об’єднання не мають права затверджувати річний баланс.

9. Ревiзiйна комісія вирішує питання, вiднесенi до її компетенції на своїх засіданнях, ревізор і аудитор - одноосібно. Засідання ревізійної комісії проводяться по мірі необхідності, але не рідше одного разу на півріччя.

10. У випадку обрання ревізійної комісії, голова ревізійної комісії визначає місце та час засідання i в письмовій фоpмi повідомляє про це членів ревізійної комісії не менше ніж за тиждень до дати скликання. В повiдомленнi обов'язково вказується порядок денний засідання.

11. Засідання ревізійної комісії вважається правомочним, якщо в ньому приймали участь не менш двох членів ревізійної комісії.

Рішення ревізійної комісії приймаються простою більшістю голосів від загальної кількості її членів.

Кожний член ревізійної комісії при голосуванні має один голос та не має права передоручати своє право голосу іншим особам. При рівності голосів прийнятим вважається рішення, за яке проголосував голова ревізійної комісії. У випадку незгоди з рішенням ревізійної комісії будь-який її член може повідомити про свою окрему думку загальні збори співвласників та голову правління.

12. Ревізійна комісія (ревізор) обирається строком на _____ років, якщо інший строк не визначено загальними зборами. Загальні збори своїм рішенням вправі в будь-який час припинити повноваження ревізійної комісії (ревізора) чи окремих членів ревізійної комісії.

У разі відчуження членом ревізійної комісії всіх належних йому в будинку квартир і нежитлових приміщень, а також у разі смерті члена ревізійної комісії, визнання його померлим, безвісно відсутнім або недієздатним, а також набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього, повноваження такого члена ревізійної комісії припиняються.

13. Рішення ревiзiйної комісії (ревізора, аудитора) оформлюється протоколом. Протокол роботи ревiзiйної комісії (ревізора, аудитора) підписується членами ревiзiйної комісії (ревізором, аудитором) i не пізніше як через три робочих дні після проведення перевірки передається під розпис голові правління об’єднання.

14. Членами ревiзiйної комісії (ревізором, аудитором) не можуть бути члени правління об'єднання та інші посадові особи органів упpавлiння об'єднання, а також близькі родичі членів правління об'єднання і особи, що проживають з ними на одній житловій площі.

15. Ревізійна комісія (ревізор, аудитор) має право:

· відповідно до періодичності, встановленої загальними зборами, але не рідше одного разу на рік отримувати від правління та працівників об’єднання первинні та аналітичні документи бухгалтерського і податкового обліку, фінансової, статистичної та податкової звітності об’єднання за будь-який період діяльності об’єднання, ознайомлюватися із зазначеними документами, робити із них виписки та копії;

· відповідно до періодичності, встановленої загальними зборами, але не рідше одного разу на рік отримувати від правління та працівників об’єднання письмові пояснення щодо діяльності об’єднання за будь-який період діяльності об’єднання;

· перевіряти та надавати загальним зборам висновки щодо підготовлених правлінням проектів кошторисів, балансу, річного звіту об’єднання;

· за рішенням загальних зборів здійснювати інші дії щодо контролю за фінансово-господарською діяльністю правління об’єднання.

Загальні збори можуть визначити інший перелік прав ревізійної комісії (ревізора) або аудитора.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-07-29; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 490 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Велико ли, мало ли дело, его надо делать. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2460 - | 2139 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.