Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Українська Євангельська релігійно-церковна преса




Між двома світовими війнами органами Укр. Євангельської Реформованої Церкви були місячники: «Віра і Наука» (1925 — 39, Станиславів, Коломия), «Українська Реформація» (1928-32, Л., Коломия), «Євангелист» (1929-32, Львів) «Сіяч» (1932−33, Коломия). Укр. Євангельсько-Лютеранська Церква видавала місячник «Стяг» (1932 — 39), «Новий світ» (для молоді) і «Прозри» (з 1931) — усі у Станиславові. Місійно-Бібілійне Об'єднання Євангельсько-Баптистських Церков видавало місячник «Післанець Правди» (1927-39, Рава-Руська, Л.). На Центр. і Сх. Землях у Харкові виходив місячник «Баптист Украины» (1924–1928) рос. і частково українською мовами. П'ятидесятники у Крем'янці на Волині видавали місячники «Будівничий Церкви Божої». (1935 — 39) і «Євангельський Голос» (1936–1939). З 1945 євангельських християн-баптистів в Україні обслуговує видаваний у Москві рос. мовою двомісячник «Братский Вестник».

На еміграції, у США першим органом Укр. Пресвітерської Церкви був тижневик «Союз» (1908-21, Нью-Йорк, Пітсбурґ). У 1947 відновлено ж. «Післанець Правди», як орган Місійного і Біблійного Об'єднання Євангельсько-Баптистських Церков у США. Крім того, у 1970-71 у США виходило ще вісім часописів і листків різних євангельських деномінацій. У Канаді найстарішим євангельським часописом є «Євангельський Ранок» (заснований 1905 під назвою «Ранок»), у 1920 — 61 виходив під назвою «Канадійський Ранок», тепер орган Укр. Євангельського Об'єднання в Півн. Америці, що об'єднує переважно укр. реформованих (пресвітерських) християн. Крім того, виходив двомісячник п'ятидесятників «Євангелист» (1958 — 71). Виходять пресвітерський місячник «Євангельська Правда» (з 1939) в Торонто, і баптистський «Християнський Вісник» (з 1943) у Вінніпеґу. В Торонто виходить квартальник П'ятидесятницьких Церков «Євангельський Голос» (з 1968). У 1970-73 «появлялися в Канаді ще 5 ін. євангельські журнали». В Аргентині виходив квартальник п'ятидесятників «Євангельський Голос» (1958–1961) і видається квартальник Першої Укр. Євангельсько-Баптистської Церкви в Буенос-Айресі «Євангельська Зірка» (з 1953) р додатком «Євангельське Проміння» для молоді. В Австралії органом Об'єднання Євангельсько-Баптистських Церков був квартальник «Добра Новина» (1966 — 70). У Великобританії виходив квартальник «Християнин», з 1952 — «Вісник Спасіння»; в Німеччині — «Дорога Правди» (1946–1949), «Голос Правди» (1954 — 60) і з 1963 появляється квартальних Півн. Місії для Сх. «Нове Життя».

 

 

Католицький Медіа-Центр (КМЦ) — інформаційний офіс Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Завдання

Завдання Медіа-Центру — представляти Римсько-Католицьку Церкву в церковних та світських ЗМІ, надаючи українському суспільству повну та об'єктивну інформацію про сьогодення Церкви в Україні й світі, та висвітлювати різного роду соціальні проблеми, порушені громадськими, міськими, державними й міжнародними організаціями в Україні.

КМЦ подає для католиків та журналістів інших ЗМІ прес-агенств три види новин:

про Святий Престол-Ватикан,

про Католицьку Церкву у світі

про Католицьку Церкву в Україні.

Історія

КМЦ заснований з початковою метою інформаційного приготування і супроводження візиту Папи Римського Йоана Павла ІІ в Україну. Центр відкрився у Києві 31 березня 2001. У церемонії його відкриття взяли участь апостольський нунцій в Україні архієпископ Микола Етерович та Єпископ Станіслав Широкорадюк[

Сайт

КМЦ має офіційний сайт, який в середньому щоденно проглядає 20000 відвідувачів[ Джерело? ].

Завдяки сайту в медійний простір поступає правдива і широка інформація про Католицьку Церкву і Її вчення. Інтернет-сторінка КМЦ містить також загальну інформацію про Римо-Католицьку Церкву, зокрема в ній зібрані адреси і розклади Богослужінь католицьких парафій України, чернечі ордени, реколекційні доми, інформація про Церкву, таїнства, катехизм, а також перелік зібраних дієцезіальних і парафіяльних інтернет-сторінок Католицької Церкви в Україні.

На сайті існує також можливість прослуховування радіопрограми «Кредо» і сторінка дитячого журналу «Водограй». [2]

Персонал
У КМЦ працюють священики зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії та сестри зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Є також багато інших осіб та волонтерів, які їм допомагають.

Діяльність
КМЦ запрошував в Україну Лауру Молла, доньку Святої Джанни Беретти Молла. Вона презентувала книгу про свою святу маму, яку надрукував Медіа-Центр. Під час прес-конференції у офісі центру Лаура Молла закликала усіх не вбивати життя ненароджених, тоді Україна майже через усі ЗМІ говорила: «Ні абортам».

Центр висвітлював приїзд до Києва Державного секретаря Ватикану Кардинала Тарчизіо Бертоне.

У храмі Св. Олександра центром розпочата акція «Чисті ЗМІ для дітей України». Це був протест проти порнографії й насильницьких сцен в телебаченні та Інтернеті. У співпраці з телеканалами центр здійснює трансляції на кожне Різдво та Пасху богослужінь із Ватикану під проводом Святішого Отця Бенедикта XVI.

Починаючи з грудня 2011 р., за сприяння КМЦ американський католицький телеканал EWTN розпочав в Україні кабельне та інтернет-мовлення українською мовою.

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-04-04; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 337 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Сложнее всего начать действовать, все остальное зависит только от упорства. © Амелия Эрхарт
==> читать все изречения...

2221 - | 2091 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.