Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Загальні вимоги до оформлення самостійних робіт у вигляді конспектов та рефератів




Конспект - це систематизоване викладення основних положень матеріалу, що вивчений, з широким використанням цитат, статистичних даних та основних положень. Конспект складається з тем: 1,2,3,4,6,8,9,10,12,13,15,16,17,18.

Конспекти за всіма рекомендованими темами складаються у спеціальному робочому зошиті, що відповідно підписується (Наприклад: конспектисамостійного вивчення тем з «Регіональної економіки» студента(ки) групи П.І.Б-). Кожну тему конспекту треба починати з нової сторінки. На початку конспектування записується назва певної теми, за якою складається конспект, та план цієї теми згідно рекомендованому за вказівками. Обов’язково вказуються бібліографічні данні літератури (включаючи сторінки), що стала джерелом інформації для конспекту. Далі викладається сам текст конспекту' (тільки у рукописному вигляді). Об’єм конспекту на одну тему 3-5 сторінок.

Конспекти самостійно опанованих тем, разом із зошитами для практичних робіт здаються під час виконання контрольно - модульних завдань. Прийнятий викладачем конспект з кожної теми додатково дає 1 бал до підсумкової оцінки знань студента (таким чином, всього на конспектах додатково можна заробити + 14 балів). Студенти, що в продовж семестру не склали конспекту за жодною самостійною темою і не можуть усно, при співбесіді з викладачем, розкрити сутність відповідних тем у підсумку отримують мінус 5 балів.

Реферат. - це коротке викладення у письмовій формі змісту прочитаної (вивченої) книги чи окремих її розділів, а також можлива тематична підборка інформації з деяких джерел (з книг, наукових статей, авторизованих комп’ютерних сайтів, тощо). Реферати складаються з 4-х тем курсу: 5,7,11,14.

. Реферат може виконуватись в робочому зошиті для конспектів під • відповідною назвою, або на окремих листках. У другому випадку повинен бути титульний лист на якому вказується назва навчального закладу, факультету та кафедри, по якій виконується реферат, тема реферату, номер реферату за списком тем. Вказується також за якою дисципліною виконаний реферат. Далі вказується прізвище студента, який склав реферат та група, в якій він навчається, номер залікової книжки. Вказується також прізвище керівника (викладача) дисципліни, та рік виконання реферату.

Після титульного листка розмішується текст реферату. Доцільно починати викладання з плану, в якому відображаються основні питання,

Примітка. Якщо реферат виконується у робочому зошиті, що підписаний за призначенням на першій сторінці, то до викладення змісту реферату вказується лише тема реферату, та номер залікової книжки студента.

розглянуті в рефераті. В кінці реферату обов’язково наводиться список літературних джерел, якими конкретно користувався автор реферату.

Викладаючи текст реферату, особливо в тих місцях, де наводяться статистичні дані, обов’язково треба робити посилки на літературні джерела, з яких запозичена саме ця інформація. Такі посилки роблять у квадратних дужках, де вказують номер джерела за списком літератури, та номер сторінки, на якій знаходиться оригінал інформації (наприклад, [7,26], тобто використана інформація, що міститься на 26 сторінці літературного джерела № 7 по списку літератури до конкретного реферату).

Матеріал реферату слід викладати конкретно, стисло і по суті тієї теми, яка розглядається. Основні (ключеві) положення реферату можна підкреслити, або виділити кольором.

Реферати рекомендується писати від руки або друкувати у форматі А-5. Не допускається представляти реферати у вигляді копій сайтів Інтернету або ксерокопій сторінок журналів, тощо. Такі реферати не зараховуються і підлягають переробці. Об’єм реферату (в залежності від почерку письма) повинен бути в межах 4-6 сторінок (при наявності рисунків, таблиць і додатків - до 8 сторінок).

Автор конспекту чи реферату повинен обов’язково володіти матеріалом, що самостійно вивчений, і бути готовим відповідати на запитання за темою конкретного конспекту чи реферату при його здаванні викладачу.

Реферати здаються в продовж семестру тільки персонально кожним студентом окремо під час консультацій чи в спеціально виділені викладачем години і повинні бути здані до початку заліково - екзаменаційної сесії. Кожен якісно виконаний реферат, що зарахований викладачем, додатково дає 2 бали до підсумкової оцінки знань студента (таким чином, всього додатково можна заробити + 8 балів).). Студенти, що в продовж семестру не здали жодного реферату у підсумку отримують мінус 5 балів.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-25; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 721 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

80% успеха - это появиться в нужном месте в нужное время. © Вуди Аллен
==> читать все изречения...

2239 - | 2103 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.