Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Організація внутрішньогосподарського контролю




Ревізор вивчає наявність і зміст програм ревізій, інвентаризацій та перевірок у підприємстві; з’ясовує чи виконуються плани контрольно-ревізійної роботи у підприємстві; дає оцінку стану звітності про контрольно-ревізійну роботу.

Стан обліку та звітності

Розкриваються основні недоліки в організації і методології обліку і звітності. Тут реєструються факти порушень Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 р. №996, затверджених положень (стандартів) бухгалтерського обліку й фінансової звітності, нового Плану рахунків та Інструкції про його застосування; порушення встановлених правил і строків оформлення і зберігання документів.

Акт складено в _________________примірниках

 

Керівник ревізійної бригади (комісії) _____________

(підпис)

Члени ревізійної бригади (комісії)

 

Керівник підприємства

 

Головний бухгалтер підприємства

 

Один примірник акта одержав:

 

Керівник підприємства _____________________

(підпис)

Прийняття рішень за матеріалами ревізій

На підставі результатів ревізії ревізор готує висновки і пропозиції у вигляді проекту наказу, в яких узагальнює матеріали ревізії і дає оцінку встановленим фактам недоліків і порушень.

Висновки не мають бути докладним повторенням акта. У них доцільно навести найважливіші факти з акта ревізії з посиланням на відповідні сторінки. Оцінка фактам дається у висновках об'єктивно.

Пропозиції за наслідками ревізії мають особливе значення для поліпшення фінансово-господарської діяльності підприємства. У них слід перерахувати заходи практичного характеру для усунення недоліків і порушень, встановлених ревізором, а також щодо попередження можливості їх повторення.

Пропозиції мають бути стислими, ясними та конкретними. У кожній пропозиції зазначається, що має бути зроблено і як, строки виконання і відповідальні особи.

У пропозиціях не повинно бути загальних фраз, приміром, "домогтися поліпшення", "вжити невідкладних заходів" тощо, оскільки такі фрази унеможливлять перевірку виконання розроблених рекомендацій, які мають випливати з висновків.

Розроблені ревізором висновки і пропозиції за результатами ревізії подаються на розгляд керівнику організації, який призначив ревізію. Він ретельно перевіряє відповідність розроблених ревізором висновків матеріалам ревізії, встановлює реальність внесених пропозицій щодо ліквідації недоліків і порушень і приймає відповідне рішення щодо ліквідації встановлених зловживань, відшкодування заподіяної шкоди та притягнення винних до відповідальності.

Іноді ревізори знайомлять керівника і головного бухгалтера підприємства, де проводилася ревізія, з проектом наказу за результатами ревізії, а потім погоджують з ними пропозиції та строки їх виконання, що підвищує рівень вагомості висновків і пропозицій.

З метою здійснення контролю за відшкодуванням заподіяної шкоди ревізор складає відомість нарахувань, яка є додатком до акта ревізії.

 

Додаток 1

А К Т

комплексної ревізії виробничо-фінансової діяльності

ТОВ "Золотий колос"

за період з 01.01.2009 р. по 31.12.2011 р

.

8 квітня 2012 року с.Калинівка, Жовтневого району

 

 

На підставі наказу від 8 квітня 2012 року № 10 по Жовтневому управлінню сільського господарства, комісія в складі головного спеціаліста по контрольно-ревізійній роботі управління сільського господарства Кот В.В., спеціаліста відділу рослинництва Бердичівського М.А., спеціаліста відділу тваринництва Сидоренко В.Я., спеціаліста по юридичному обслуговуванню Волощук Н.П., спеціаліста по техніці безпеки та охороні праці Усенко В.А., провела комплексну документальну перевiрку ТОВ "Радість" за період з 01.01.2009 р. по 31.12.2011 р.

Перевірку проведено з відома директора ТОВ "Радість" - Лизогуба Гри-

горія Івановича, в присутності головного бухгалтера - Стецько Сергія Пантелійовича.

В проведенні ревізії приймала участь голова ревізійної комісії Рогова Т.В.

Ревізія розпочата 26 березня і закінчена 18 квітня 2012 року.

 

Загальні положення

У перiодi, за який проводилась перевірка, відповідальними за фiнансово-господарську діяльність перевіряємого пiдприємства були;

- директор ТОВ "Радість" - Лизогуб Григорій Іванович

- головний бухгалтер - Чепурний Олексій Васильович (з 01.01.09р. по

25.04.10р.), Стецько Сергій Пантелійович (з 25.04.10р.).

ТОВ "Радість" с.Калинівка, Жовтневого району створене на засадах договору фізичних осіб шляхом об'єднання їх майнових внесків для виробничої і іншої підприємницької діяльності у сільському господарстві у відпо-відності з Конституцією України; Законами про господарські товариства, про підприємництво, про власність, рішення загальних зборів членів СВК "Промінь" від 1 березня 2001 року протокол № 4, в процесі реорганізації СВК (який в свою чергу створений в процесі реорганізації і був правонаступником КСП "Промінь") шляхом реформування в товариство.

ТОВ "Радість" зареєстровано Жовтневою райдержадміністрацією

03.06.01р. за № 188 з колективною формою власності.

ТОВ "Радість" взяте на податковий облік в Жовтневій ДПІ 13.06.01 р. за № 66.

Iдентифiкацiйний код: 03842106

Зареєстроване як платник ПДВ ТОВ "Радість" 21.06.2001р. № 33729242 (КСП "Промінь" - 25.07.97р. № 33857478).

Статутний фонд на момент утворення підприємства ТОВ "Радість" відповідно до установчих документів склав 423258 грн.

Місце знаходження підприємства відповідно до установчих документів: Миколаївська обл., с.Калинівка, Жовтневого району. Фактичне місце знаходження підприємства теж саме.

Інформація про попередню перевірку:

1.Найменування органу що здійснював перевiрку: ДПА у Жовневому

районі (акт № 23-143/62 від 21.10.2008р., період 2006-2007р.р., донараховано по ПДВ - 5816.56 грн., по фонду "Чорнобиля" - 18357 грн.

При перевірці використано: первиннi бухгалтерські документи, головна книга, касові книги, книги облiку придбання та продажу товарів, особові картки, дані рахункiв №№ 01 - 98.

Згiдно із статутом ТОВ "Радість" мало здійснювати діяльність:

- виробництво сільськогосподарської продукції,

- переробка сільськогосподарської продукції як власного виробництва так і придбаної. Виробництво переробка та реалізація продукції лісового господарства,

- оптова і роздрібна торгівля товарами власного виробництва і придбаними,

- створення підсобних промислів та виробництво товарів широкого вжитку,

- надання послуг фізичним і юридичним особам в обробітку землі, збиранню

урожаю, ремонті та технічному обслуговуванні автомобілів і сільськогосподарської техніки.

Фактично у періоді з 01.01.09р. по 31.12.2011р. згідно з даними статистичної та бухгалтерської звітності підприємство здійснювало такі види діяльності: виробництво, реалізація, переробка продукції рослинництва і тваринництва, реалізація промислових та продовольчих товарів.

З 01.01.09р. господарство сплачує фіксований с/г податок





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 480 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Настоящая ответственность бывает только личной. © Фазиль Искандер
==> читать все изречения...

2310 - | 2035 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.