Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Статутний капітал та майно Підприємства




 

4.1. Для здійснення діяльності Підприємства утворюється статутний капітал Підприємства у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень, визначеного Новоайдарською селищною радою.

Статутний капітал Підприємства підлягає сплаті до закінчення першого року з дня державної реєстрації Підприємства.

4.2. Майно Підприємства становлять основні фонди, оборотні засоби, кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі Підприємства.

4.3. Майно Підприємства, яке перебуває на його балансі, є комунальною власністю територіальної громади і закріплюється за Підприємством на праві повного господарського відання, здійснюючі право повного господарського відання.

4.4. Підприємство володіє, користується та розпоряджається закріпленим за ним майном відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, інших законів, нормативно-правових актів України, цього Статуту, рішень Власника.

4.5. Джерелами формування майна Підприємства є:

4.5.1. майно, передане власником або уповноваженими ним органами;

4.5.2. доходи, одержані від здійснення діяльності, передбаченої п.2.2 цього Статуту;

4.5.3. безоплатні та благодійні внески, пожертвування юридичних та фізичних осіб;

4.5.4. дотації, які надходять з бюджетів;

4.5.5. інші джерела, не заборонені законодавством України.

4.6. Володіння і користування природними ресурсами Підприємство здійснює в установленому законодавством порядку за плату, а у випадках, передбачених законом, на пільгових умовах.

4.7. Якщо інше не передбачено чинним законодавством України, Підприємство з дозволу власника майна, має право продавати, передавати іншим підприємствам, організаціям та установам, обмінювати, здавати в оренду, надавати безоплатно в тимчасове користування, або в позику належні йому будинки, споруди, устаткування, транспортні засоби, інвентар, сировину та інші матеріальні цінності, а також списувати їх з балансу.

 

ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА. РОЗПОДІЛ ПРИБУТКІВ ТА

ПОКРИТТЯ ЗБИТКІВ

5.1. Показником фінансових результатів господарської діяльності Підприємства є прибуток (доход).

5.2. Порядок використання прибутку (доходу) Підприємства визначає власник або уповноважені ним органи відповідно до чинного законодавства України.

5.3. Підприємство самостійно планує свою діяльність.

5.4. Порядок покриття збитків Підприємства визначається відповідно до діючого законодавства України.

Підприємство відповідно до діючого законодавства України утворює за рахунок прибутку (доходу) цільові фонди, призначені для покриття витрат, пов'язаних з його діяльністю.

5.5. Відносини Підприємства з іншими юридичними та фізичними особами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів (угод), якщо інше не передбачено законодавством.

5.6. Взаємовідносини Підприємства з органами державної влади, місцевого самоврядування будуються відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", інших законодавчих актів України, які встановлюють компетенцію цих органів, та цього Статуту.

5.7. Підприємство є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Власнику та відповідним її виконавчим органам.

5.8. Питання щодо поліпшення умов праці, життя і здоров'я, гарантії обов'язкового медичного страхування працівників Підприємства та їх сімей, а також інші питання соціального розвитку вирішуються трудовим колективом за участю власника або уповноваженого ним органу відповідно до законодавства, цього Статуту, колективного договору.

5.9. Підприємство самостійно здійснює зовнішньоекономічну діяльність, яка є частиною зовнішньоекономічної діяльності України і регулюється законами України, іншими прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.

Порядок використання коштів Підприємства в іноземній валюті визначається законодавством України.

ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ

6.1. Підприємство зобов'язане здійснювати первинний (оперативний) та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складати статистичну інформацію, а також надавати відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності, інші дані, визначені законом.

Порядок організації та ведення бухгалтерського обліку, подання статистичної інформації, інших даних визначається законодавством.

6.2. Відомості, не передбачені законом, можуть бути подані Підприємством іншим підприємствам, установам, організаціям, органам на договірній основі або в іншому порядку, передбаченому законодавством.

6.3. Підприємство зобов'язане на основі даних бухгалтерського обліку складати фінансову звітність за формами, передбаченими законодавством, проводити інвентаризацію належного йому майна для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та звітності, надавати фінансову звітність відповідно до вимог закону та цього Статуту.

6.4. Посадові особи Підприємства за порушення порядку подання статистичної інформації та інших даних несуть відповідальність відповідно до законодавства.

6.5. Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку Підприємство відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" самостійно обирає форми його організації.

6.6. Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних (оперативних) документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну несе директор Підприємства.

6.7. Підприємство Зобов'язане подавати квартальну та річну фінансову звітність, щодо діяльності Підприємства відповідним органам.

ПРИПИНЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА

7.1. Підприємство припиняється в результаті передання всього майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам - правонаступникам в результаті злиття, приєднання, поділу, перетворення (реорганізації) або в результаті ліквідації в порядку, встановленому діючим законодавством України, за рішенням Власника а у випадках, передбачених законом - за рішенням інших органів.

7.2. Підприємство є таким, що припинилося, з дати внесення до Реєстру запису про державну реєстрацію припинення Підприємства.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. У випадку виникнення в діяльності Підприємства правовідносин, які не врегульовані цим Статутом, Підприємство керується нормами діючого законодавства.

8.2. Зміни, що сталися у Статуті і які вносяться до Реєстру, підлягають державній реєстрації за тими ж правилами, що встановлені для державної реєстрації Підприємства.

8.3. Підприємство повинно повідомити у встановлений строк орган державної реєстрації, що здійснив державну реєстрацію Підприємства, про зміни, що сталися в Статуті Підприємства, для внесення необхідних змін до Реєстру.


Додаток Д





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-27; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 495 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

80% успеха - это появиться в нужном месте в нужное время. © Вуди Аллен
==> читать все изречения...

2241 - | 2105 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.