3. Вироблення вмінь вживати нові слова.
1) Робота з підручником. Спостереження за утворенням запитань та відповідей. Впр.2 с.76.
(Вчитель читає зразок, учні читають за вчителем. Учні здогадуються про значення слів.)
2) Робота в парах. Складання діалогів за зразком впр.2.
(Спочатку учні працюють самостійно, потім 4-5 пар викликати до дошки).
4. Фізкультхвилинка. (Урок №30).
5. Повторення букв. Гра «Допоможіть мишці.»
(До дошки викликається учень. Учні класу повинні по черзі називати букви, які допоможуть мишці пройти дорогу до свого будинку. Називаючи букви, учень ставить на відповідну букву фішку. До дошки викликати 4-5 учнів.)
Finish | E | R | N | Q | L | H | U | L | V | G |
B | D | A | C | P | U | M | T | D | U | J |
H | O | S | I | C | T | Y | S | X | L | F |
P | C | K | G | Z | V | E | X | O | U | Z |
D | W | F | B | Y | O | H | R | V | S | H |
X | R | P | W | N | Q | T | V | X | R | Start |
6. Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицями.
bad – bed – bid – bod
gat – get – git – got
bog – big – beg – bag
fad – fed – fid – fod
bot – bit – bet – bat
pan – pen – pin – pon
con – kin – Ken – can
nack – neck – Nick – nock
moss – miss – mess – mass
7. Письмо. РЗ сс.62-63.
ІІІ. Заключна частина.
2. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.78.
- Goodbye!
Урок №32
Тема. Я люблю англійську мову.
Мета. Повторити, активізувати, закріпити знання ЛО теми. Продовжувати формувати вміння розповідати про те, що діти роблять на уроках. Практикувати в усному монологічному та діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати вміння використовувати вирази класного вжитку, увагу, пам'ять, логічне мислення. Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання. Тематичні малюнки, таблички з написаними ЛО, таблиці для читання, таблиця «Алфавіт».
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Урок №29).
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Тема сьогоднішнього уроку «Я люблю англійську». Ми будемо вчитися розповідати про те, що ми робимо на уроках англійської мови. Сьогодні ми розігруватимемо діалоги, вивчимо нову фізкультхвилинку.
3. Фонетична зарядна.
Teacher: Repeat after me: [i:], [i:], [i:], clean, meet, see;
[ŋ], [ŋ], [ŋ], morning, evening, playing;
[ʃ], [ʃ], [ʃ], shelf, shall, shoulders.
ІІ. Основна частина.
1. Актуалізація знань ЛО.
1) Бесіда за тематичними малюнками.
- What do you see in the picture?
- I see a classroom?
- What do you see in the classroom?
- I see a door, a window and many desks.
- Whom do you see in the classroom?
- I see a teacher and pupils.
- What do they do?
- They read and write.
2) Бесіда з учнями про те, що вони зазвичай роблять на уроках, про їхні шкільні речі.
- What have you got on your desk?
- What colour is your book (copy-book, ruler, bag)?
- What do you do at school?
- Do you go to school on Sunday?
2. Аудіювання. Впр.1 с.79.
- Прослухайте тексти та спробуйте зрозуміти, про що йдеться.
(Вчитель читає спочатку перший текст, учні виконують завдання, потім другий).
- До якого малюнку належить перший текст, до якого другий. Поясніть, чому.
3. Розвиток навичок діалогічного мовлення.
1) Опрацювання діалогів у підручнику впр.2 с.79.
(Звернути увагу на інтонування англійського запитання та стверджувального речення. Спочатку читає вчитель, за ним учні, учні перекладають.)
2) Робота в парах. Складання та розігрування діалогів. (За зразком впр.2.)
3. Фізкультхвилинка.
Clap your hands, clap, clap, clap.
Read a book, read, read, read.
Write a letter, write, write, write.
Sing a song, sing, sing, sing.
Dance with friends, dance, dance, dance.
I like English (×3)
4. Повторення алфавіту. Письмо.
(Учні пишуть велику та малу літери під диктовку.)
Ll, Pp, Ii, Rr, Aa, Ss, Ff, Tt, Qq, Ww, Bb, Zz, Oo.
5. Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицею.
cut pun bug duck rub
gut fun rug luck sub
nut hut jug puck hub
6. Розвиток навичок монологічного мовлення.
- Розкажіть, що ви роботе на уроках англійської мови.
(I read. I write. I sing songs. I play games. I speak English.)
7. Письмо. РЗ сс.64-65.
ІІІ. Заключна частина.
3. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.80.
- Goodbye!
Урок №33
Тема. Навчальний рік.
Мета. Повторити, активізувати, закріпити знання ЛО. Ознайомити учнів з назвами місяців. Продовжувати формувати вміння ставити запитання та давати на нього відповідь. Практикувати у діалогічному мовленні, читанні u у закритому складі, письмі. Розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, оперувати виразами класного вжитку. Виховувати пізнавальні інтереси, охайність.
Обладнання. Тематичні малюнки, відеозапис мультфільму “Muzzy” ч.5, таблиці для читання, таблиця «Алфавіт», таблички з назвами місяців.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Урок №29).
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Тема сьогоднішнього уроку «Навчальний рік». Сьогодні ми повинні вивчити назви місяців року. Нам допоможе це зробити мультфільм. Також ми будемо вчитися задавати питання і давати на них відповідь, читати та писати.
3. Фонетична зарядна.
Teacher: Repeat after me: [ʌ], [ʌ], [ʌ], cup, nut, cut, but;
[ei], [ei], [ei] take, make, date;
[dʒ], [dʒ], [dʒ], jam, jacket, January.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення віршика “I like English” (Урок №32).
2. Ознайомлення з назвами місяців.
1) Перегляд мультфільму.
(Протягом перегляду вчитель зупиняє кадр та відпрацьовує вимову назв місяців.)
2) Закріплення. Повторення місяців хором (вчитель ознайомлює учнів з правописом назв місяців), ланцюжком.
3) Змагання, який ряд краще запам’ятав назви місяців.
(Клас поділяється на три команди. Члени кожної команди ланцюжком називають місяці. Перемагає та команда, я не зробить помилок.)
3. Вироблення мовленнєвих навичок.
1) Складання стверджувальних речень.
- When do you go to school? (Коли ви ходите до школи?). Скажіть речення за зразком.