Teacher: Good morning, pupils!
Pupils: Good morning, teacher!
How do you do Hatty?
How do you do?
I hope you are well, Hatty!
I hope you are too.
Teacher: I hope you are well too.
- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Тема нашого уроку: «Сім’я», тому ми вивчимо нові слова за цією темою. Ви також повинні навчитися розповідати про свою родину.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [u:], [u:], [u:], good, book, soon;
[w], [w], [w], what, why, when;
[ð], [ð], [ð], this, that, mother;
[θ], [θ], [θ], thin, thick, Mathematics.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
3. Мовленнєва зарядка.
- What’s your name?
- Where are you from?
- How old are you?
- How are you?
ІІ. Основна частина.
1. Повторення вивченого матеріалу.
1) Повторення назв усіх цифр.
(На партах в учнів розкладені картки з цифрами.)
- Look! You have got cards on your desks. Take the card and show me. (Вчитель, не перекладаючи на українську мову, демонструє, що повинні зробити учні.)
- Show me the card 5. (2, 4, 1, 6, 3, 7, 9, 8,10). Thank you! You are right!
2) Лічба в межах 10.
(На дошці вивішений малюнок їжачка з кошиком).
- This is a hedgehog. These are some apples. How many apples? Count, please!
- These are some mushrooms. How many mushrooms? Count, please!
2. Подання нового матеріалу.
- Look at the picture. This is a family. Repeat after me family.
- Who is this? This is a mother. Repeat after me mother.
- Who is this? This is a father. Repeat after me father.
- Who is this? This is a sister. Repeat after me sister.
- Who is this? This is a brother. Repeat after me brother.
3. Закріплення. Гра “Be attentive!”
(Учитель показує на малюнок і називає члена родини. Якщо вчитель говорить правильно, учні повторюють, якщо ні - мовчать).
- Repeat after me This is a father.
- This is a mother.
- This is a sister.
- This is a brother.
4. Фізкультхвилинка.
Walking, walking,
Walking, walking,
Hop! Hop! Hop!
Hop! Hop! Hop!
Running, running, running,
Running, running, running,
Now let’s stop!
Now let’s stop!
5. Закріплення вивченого. Робота з підручником.
- Open your books on page 16 (шістнадцять). Listen and repeat. (Впр.1)
- Look and say. (Впр.2)
- Listen and repeat. (Впр.3) Вивчення віршика.
- Listen and repeat. (Впр.4)
- Work in pairs. (Впр.5).
6. Робота в зошиті. РЗ сс.9-10.
7. Аудіювання. Перегляд мультфільму.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази.
- The lesson is over. Thank you. Goodbye!
Урок№8
Тема. Ми – щасливі!
Мета. Повторити, активізувати, розширити знання лексичного матеріалу. Формувати вміння ставити питання What’s your mother’s name?, давати на нього відповідь; описувати якості людини (nice, kind, happy). Практикувати у вимові англійських звуків [w], [z], [ð], [θ], складанні невеликих висловлювань в межах вивченої теми. Розвивати артикуляційний апарат, увагу, пам'ять, мислення; вміння працювати в парах. Виховувати культуру спілкування, любов до рідних, уважне ставлення до оточуючих. Формувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання. Картки-звуки, тематичні малюнки, фотографії, відеозапис мультфільму “Learning English with Ozmo” ч.2, відеокліп “How Old are You?” диск “Genki English”.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils!
Pupils: Good morning, teacher!
How do you do Hatty?
How do you do?
I hope you are well, Hatty!
I hope you are too.
Teacher: I hope you are well too.
- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Тема нашого уроку «Ми – щасливі!». Ми навчимося говорити, як звати наших рідних, будувати невеликі висловлювання.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [w], [w], [w], what, why, when;
[z], [z], [z], his, mother’s, father’s;
[ð], [ð], [ð], this, that, mother;
[θ], [θ], [θ], thin, thick, Mathematics.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
3. Мовленнєва зарядка:
а) повторення вивчених ЛО, робота за малюнками
- Who is this? - This is a mother.
- Who is this? - This is a father.
- Who is this? - This is a sister.
- Who is this? - This is a brother.
б) вивчення віршика “A Happy Family”
This is a father. This is a mother.
This is a sister. This is a brother.
Father, mother, sister, brother
Hand in hand with one another.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення фраз, вивчених на минулому уроці.
- Have you got a father? - Yes, I have.
- Have you got a mother? - Yes, I have.
- Have you got a sister (brother)? - No, I haven’t.
2. Введення нових фраз. Робота з фотографіями.
- Look at this photo. This is my family. This is my mother. Her name is Olga Ivanivna. (Діти повинні без перекладу здогадатися, про що йдеться). This is my fahter. His name is Volodymyr Serhiyovych. This is my sister. Her name is Svitlana.
- What’s your mother’s / father’s / sister’s / brother’s name?
- Her /his name is …
3. Закріплення. Робота в парах.
- Ask each other about your relatives’ names. (Запитайте оди в одного про імена ваших родичів.)
4. Перегляд відеозапису “May’s Family”.
5. Фізкультхвилинка.
(Повторення фрази How old are you? Вивчення пісні з рухами).
How old are you? How old are you? How old are you?
I’m 5 years old. I’m 6 years old. I’m 7 years old. I’m 8.
I’m 9 years old. I’m 10 years old. I’m 11 years old. I’m 12.
I’m 5. I’m 6. I’m 7. I’m 8. I’m 9. I’m 10.
6. Робота за підручниками. Вивчення прикметників.
- Open your books on page 18.
- Look, listen, repeat after me. He is nice. She is kind. We are happy.
- Look at the exercise 3 and say after me. Jane is my sister. She is 9. Alex is my friend. He is kind. This is me and this is my sister. We are happy. This is Mary. She is nice.
7. Закріплення. Розвиток навичок монологічного мовлення. Складання подібних висловлювань про своїх родичів за фотографіями.
8. Робота в зошитах. РЗ сс.11-12.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази. Принесіть, будь ласка, фото своїх родичів. - The lesson is over. Thank you. Goodbye!
Урок №9
Тема. Ми разом.
Мета. Повторити, активізувати, розширити знання лексики. Формувати вміння вживати структури Have you got …? Yes, I have. No, I haven’t. Практикувати у складанні простого монологічного висловлювання за зразком. Розвивати вміння правильно вимовляти англійські звуки [t], [æ], [θ], [ð]; вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух; розуміти вирази класного вжитку. Виховувати повагу до членів родини. Формувати позитивну мотивацію щодо вивчення іноземної мови.
Обладнання. Тематичні малюнки, фотографії, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”, кубик із зображенням смайликів, картки-звуки.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!
Pupils: Good morning! Nice to meet you!
Teacher: Let’s sing a song.
Hello! Hello! Hello! Hello!
Come in!
Let’s sing, let’s play.
Hello! Hello! Hello! Hello!
Knock, knock, knock!
Come on in!
Let’ sing, let’s play and learn together.
Knock, knock!
(Пісня виконується з рухами)
- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Тема нашого уроку «Ми разом». Ми вивчимо нові слова, навчимося розповідати про свою родину, ставити запитання, давати на них відповіді.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [t], [t], [t], take, aunt, table;
[æ], [æ], [æ], dad, granny, have;
[θ], [θ], [θ], thin thick, thanks;
[ð], [ð], [ð], this, that, they.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
3. Мовленнєва зарядка (з використанням кубика):
- How are you?
- I’m fine, thank you.
- How are you?
- I’m OK, thank you.
- How are you?
- I’m so-so, thank you.
- How are you?
- I’m not very well.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення раніше вивчених фраз (за малюнком).
- Who is this?
- This is a mother.
- Who is this?
- This is a father.
- Who is this?
- This is a sister.
- Who is this?
- This is a brother.
- What’s your mother’s name?
- Her name is ….
- What’s your Father’s name?
- His name is ….
- What’s your sister’s / brother’s name?
- Her / his name is ….
2. Повторення віршика “A Happy Family”.
3. Введення нових ЛО.
Робота по підручнику с.20. (Учні розглядають малюнки, повторюють за вчителем слова).
4. Фізкультхвилинка.
Виконання пісні з рухами «How old are you?»
5. Практикування у складанні запитань та відповідей:
а) фронтальна робота
- Have you got an aunt? – Yes, I have.
- Have you got an uncle? – No, I haven’t.
б) робота в парах, закріплення
6. Вироблення вмінь будувати монологічне висловлювання.
1) Зразок вчителя. (Вчитель за фото розповідає про свою родину).
2) Розповіді учнів (Учні використовують фотографії).
7. Робота в зошиті. РЗ сс.13-16.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази. Принесіть, будь ласка, фото своїх родичів.
- The lesson is over. Thank you. Goodbye!
Мої іграшки
Урок № 10
Тема. Мої іграшки. Я маю багато іграшок.
Мета. Повторити, розширити знання ЛО. Формувати вміння ставити запитання What is this?, давати на нього відповідь. Практикувати у вживанні структур I have got a ball. And you? – I have got a ball too. Ознайомити з буквами англійського алфавіту Aa, Bb. Формувати вміння розрізняти їх серед інших букв, писати. Розвивати правильну англійську вимову, увагу, пам'ять, вміння орієнтуватися на сторінці зошита. Виховувати охайність, працелюбність. Формувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання. Картки-звуки, кубик із зображенням смайликів, алфавіт, іграшки, роздатковий матеріал, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!
Pupils: Good morning! Nice to meet you!
Teacher: Let’s sing a song. (Урок №9)
- Сьогодні ми розпочинаємо вивчати нову цікаву тему «Іграшки». Хто любить гратися? А ще сьогоднішній урок дуже важливий тому, що ми починаємо вивчати англійські букви. Ви повинні будете навчитися писати дві перші букви. А за свою наполегливу роботу ви отримаєте приз.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [æ], [æ], [æ], bad, dad, bag;
[o:], [o:], [o:], floor, door, short;
[ə:], [ə:], [ə:] her, girl, dirty.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
3. Мовленнєва зарядка (з використанням кубика):
- How are you?
- I’m fine, thank you. I’m OK, thank you. (I’m so-so, thank you. I’m not very well.)
ІІ. Основна частина.
1. Повторення раніше вивчених фраз. (Фронтальна бесіда)
- What’s your name?
- How old are you?
- What’s your mother’s / father’s / granny’s / granddad’s name?
- Have you got an uncle / aunt?
2. Монологічне мовлення.
- Ваше завдання було принести фото ваших рідних і познайомити нас з ними. (Учні за фотографіями розповідають про свої сім’ї).
3. Введення нових ЛО.
(Учитель демонструє іграшки, вчить правильно вимовляти нові слова без перекладу).
- This is an apple. (Кілька разів повторити слово)
- This is a ball. / This is a doll. / This is a bird. / This is a dog. / This is a teddy bear. / What’s this?
4. Вироблення вмінь вживати структуру I have got a ball. And you? I have got a ball too. (Учитель показує іграшки, учні по кілька разів повторюють структури).
5. Вивчення віршика “I Have Many Toys”.
I have a hare, I have a bear.
My toys are here, my toys are there.
I have a horse, I have a fox,
I have a brown cow.
I have a hen, I have a chick
And I’m playing now.
(Протягом віршика демонструються зображення іграшок або самі іграшки).
6. Фізкультхвилинка.
Виконання пісні з рухами «How old are you?»
7. Ознайомлення з новими буквами.
- До вас у гості завітав англійський алфавіт. Він тепер поселиться у вашому класі поряд із українським. Давайте привітаємо його.
- Hello! Nice to meet you!
- Першими у гості попросилися букви Aa, Bb. Знайдіть, де вони розташовані у алфавіті.
8. Робота по підручнику.
- Open your bools at page 23. Look at the letters!
Ми можемо зустріти ці букви у словах an ant, an apple, a ball, a bird.
Подивіться, як пишуться букви. Проведіть пальчиком за стрілочками.
9. Робота в зошитах. РЗ сс.17-18.
Письмо букв за зразком.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. А ще за добросовісну роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!
Урок № 11
Тема: Давайте пограємось!
Мета: Повторити, активізувати ЛО. Ввести нові ЛО. Формувати вміння вживати конструкції What’s this? – It’s a ball. Let’s play football. Практикувати у висловленні пропозиції, усному мовленні, письмі. Ознайомити з буквами Cc, Dd, формувати вміння розпізнавати їх, озвучувати, писати. Розвивати вміння артикулювати звуки [a:], [æ], [ai], комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух. Виховувати ввічливість у спілкуванні з однолітками, охайність.
Обладнання: картки-звуки, картки-букви, іграшки, тематичні малюнки, зображення букв Сс, Dd, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”, відеокліп “How Old are You?” диск “Genki English”, розмальовка.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!
Pupils: Good morning! Nice to meet you!
Teacher: Let’s sing a song. (Урок №9)
- Сьогодні ми продовжуємо вивчати тему «Іграшки». Ми повторимо назви іграшок, розучимо нові слова, вивчимо нові букви, навчимося їх писати. Я перевірю, як ви написали перші букви. Той, хто написав красиво, охайно, отримає приз.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [æ], [æ], [æ], bad, dad, bag;
[a:], [a:], [a:], car, park, dark;
[ai], [ai], [ai], nice, kite, sky.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення раніше вивчених ЛО (робота з іграшками).
- Look! What is this?
- It’s an apple (a doll, a ball, a dog, a bird, a teddy bear).
- I have got a ball (a doll, a dog, a bird, a teddy bear, an apple). And you?
- I have got a ball (…) too.
2. Введення нових ЛО.
(Учитель демонструє іграшки, тематичні малюнки, вчить правильно вимовляти нові слова без перекладу).
- Look! This is a car. I have got a car. (кілька разів повторити, так само слова a cat, a kite, a frog).
3. Робота по підручнику. Вивчення вірша. с.24 впр.1b.
- Listen and say. (Послухай і повтори).
A car, car, car A kite, kite, kite
In the park, park, park. In the sky, sky, sky.
A cat, cat, cat A frog, frog, frog
On the mat, mat, mat. On the log, log, log.
4. Вироблення вміння вживати структури What’s this? – It’s a ball. Let’s play football.
1) Спостереження за мовленнєвим матеріалом впр.2
- Listen and repeat. (Послухай і повтори).
- I have got a new toy.
- What’s this?
- It’s a ball. Let’s play football!
- Let’s play!
2) Робота в парах. Складання подібних діалогів про інші іграшки.
5. Фізкультхвилинка.
Виконання пісні з рухами «How old are you?»
6. Повторення вивчених букв.
- Які букви ми вивчили на минулому уроці? (Aa, Bb).
- Show me the letter Aa, Bb. (Покажіть картки з ними.)
- Letter Aa, sound [æ], letter Bb, sound [b].
7. Вивчення нових букв.
- Сьогодні ми вивчимо нові букви.
- Letter Cc, sound [k]. Letter Dd, sound [d]. (Вчитель демонструє зображення букви, учні кілька разів повторюють).
8. Робота за підручником.
1) Впр.5.
- Look and say. (Подивись і озвуч)
Ada, dad, bad, cab.
2) Спостереження за написанням букв. (Учні пальчиком проводять за стрілочками)
9. Робота в зошиті. Написання букв. РЗ сс.19-20.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!
Урок №12
Тема: Він – фіолетовий. Кольори.
Мета: Повторити, активізувати, розширити знання ЛО. Ознайомити з назвами кольорів purple, pink, blue, green, yellow, orange, red. Практикувати у складанні висловлювання про свої іграшки, вживанні фраз типу I have got a ball. My ball is red. Ввести нові літери Oo, Pp, повторити раніше вивчені букви та звуки, які вони позначають. Розвивати вміння вимовляти звуки [e], [g], [ai], [ə:]. Формувати первинні навички читання та письма. Розвивати увагу, пам'ять, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, фрази класного вжитку. Виховувати охайність, ввічливість.
Обладнання. Картки-звуки, картки-букви, алфавіт, іграшки, кружечки різного кольору, мультфільм “Learning English with Ozmo”, аудіозапис пісні“Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”, відеокліп “How Old are You?” диск “Genki English”, розмальовка.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!
Pupils: Good morning! Nice to meet you!
Teacher: Let’s sing a song. (Урок №9).
- Сьогодні ми будемо вивчати кольори. Ви повинні навчитися, якого кольору ваші іграшки. Також ми повторимо букви, вивчимо нові та будемо вчитися читати та писати англійською мовою.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [e], [e], [e], bed, teddy bear, red;
[g], [g], [g], get, game, green;
[ai], [ai] [ai], bike, like, kite;
[ə:], [ə:], [ə:], her, bird, purple.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення раніше вивчених ЛО (робота з іграшками).
- Look! What is this?
- It’s an apple (a doll, a ball, a dog, a bird, a teddy bear).
- I have got a ball (a doll, a dog, a bird, a teddy bear, an apple). And you?
- I have got a ball (…) too.
2. Введення нових ЛО.
- Look! I have got many cars. How many cars? Count, please. (10)
- What colour are these cars? (Якого кольору машинки)
(Учитель показує іграшки, називає англійською колір, не перекладаючи, учні повторюють, запам’ятовують.)
- It’s red. (blue, yellow,brown, pink, purple, orange, green)
- Look! These are circles. What colour are they? (Учні називають колір кружечків).
3. Робота по підручнику.
а) Впр.1 (опрацювання вірша)
- Listen and repeat.
б) Впр.2 (повторення назв кольорів)
- Look, point and say. (Подивись, покажи і скажи).
в) Спостереження за мовленнєвим матеріалом. Вироблення вмінь вживати фрази типу I have got a ball. My ball is red.
- Підходьте по черзі до столу, вибирайте іграшки і говоріть, як я:
- I have got a ball. My ball is red.
4. Перегляд мультфільму. (Учні спостерігають за вимовою назв кольорів.)
5. Фізкультхвилинка.
Виконання пісні з рухами «How old are you?»
6. Повторення раніше вивчених букв.
a) Робота з картками.
(Учитель називає букву, учні показують відповідну картку)
- Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd)
- Letter Aa, sound [æ], letter Bb, sound [b]. (Cc Dd)
б) Повторення написання букв.
(Троє учнів виходять до дошки і під диктовку вчителя пишуть букви, усі інші пишуть букви у зошитах, потім перевіряють).
7. Вивчення нових букв.
- Сьогодні ми вивчимо нові букви.
- Letter Pp, sound [p]. Letter Oo, sound [ɔ]. (Вчитель демонструє зображення букви, учні кілька разів повторюють, знаходять їх у алфавіті).
8. Робота за підручником.
1) Впр.4,5.
-Listen and repeat. Look and say. (Подивись і озвуч)
Bob pop cod bad
9. Письмо букв.
а) Спостереження за написанням. Впр.4b
(Учні пальчиками обводять літери за напрямом стрілочок)
б) Письмо в зошитах. РЗ сс.21-22.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!
Урок №13
Тема: Якого кольору?
Мета: Повторити, закріпити знання кольорів. Формувати уявлення про місце прикметника у словосполученні; вміння ставити запитання та давати на нього відповідь. Ознайомити з буквами Ee, Ff, Gg. Формувати вміння розпізнавати букви, писати та озвучувати їх. Практикувати у вживанні структур a red boat, a green train, a yellow duck, a pink elephant, a grey goat; What colour is it? – It’s green. Розвивати вміння розуміти вирази класного вжитку, правильну англійську вимову; пам'ять, увагу. Виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: картки-звуки, картки-букви, куржечки різного кольору, іграшки різного кольору, тематичні малюнки, роздатковий матеріал, алфавіт, аудіозапис пісні“Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!
Pupils: Good morning! Nice to meet you!
Teacher: Let’s sing a song. (Урок №9).
- Сьогодні на уроці ми повторимо кольори, будемо вчитися ставити запитання та давати на нього відповіді, вивчимо нові букви, навчимося їх писати.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [i:], [i:], [i:], green, meet, tea;
[ou], [ou], [ou], yellow, goat, snow;
[ə] (зверніть увагу на вимову звука у кінці слова) doctor, sister, brother.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення вивчених кольорів. (Учні називають колір кружечка)
- What colour is it? - It’s red. (blue, yellow, green …)
2. Гра “Touch and say ”. (Вчитель називає колір, учні повинні знайти щось на собі такого кольору і повторити назву кольогру).
- Stand up. Touch something red. Repeat red.
3. Вироблення вмінь утворювати словосполучення.
(Учитель демонструє іграшку, не перекладаючи складає словосполучення за тематичними малюнками та іграшками, учні повторюють, потім складають за зраком).
- A car. A red car. It’s a red car.
- A ball. A yellow ball. It’s a yellow ball.
- A bird. A red bird. It’s a red bird.
4. Робота з підручником. Вироблення вмінь складати запитання та давати на нього відповідь. Впр.2 с.28.
- Work in pairs. Ask and answer. (Попрацюйте в парах. Запитайте та дайте відповідь.)
- What is this? - It’s a train.
- What colour is it? - It’s green.
5. Фізкультхвилинка.
Clap, clap, clap your hands
As slowly as you can.
Clap, clap, clap your hands
Tap, tap, tap your knees