Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ѕересл≥дуванн€ в ход≥ бою
ѕересл≥дуванн€ в ход≥ бою може виникнути в результат≥ усп≥шного розвитку наступу батальйону, а також у раз≥ навмисного в≥дходу противника. ¬оно маЇ на мет≥ завершити розгром противника, €кий в≥дходить, ≥ не допустити орган≥зованого переходу його до оборони на виг≥дних рубежах у глибин≥.

Ѕатальйон може зд≥йснювати пересл≥дуванн€ з фронту по шл€хах, паралельних напр€мку в≥дходу противника, а також комб≥нованим способом Ц одночасно з фронту ≥ по паралельних напр€мках. Ќайб≥льший усп≥х дос€гаЇтьс€ при пересл≥дуванн≥ противника по паралельних напр€мках з обходом його фланг≥в ≥ перехопленн€м шл€х≥в в≥дходу.

ѕересл≥дуванн€ повинно вестис€ безупинно вдень ≥ вноч≥, за будь-€коњ погоди, з повною напругою сил, з використанн€м €комога б≥льшоњ к≥лькост≥ шл€х≥в, р≥вноб≥жних напр€мку в≥дходу противника.

« ви€вленн€м в≥дходу противника основн≥ зусилл€ розв≥дки спр€мовуютьс€ на розкритт€: напр€мку в≥дходу основних сил противника, складу ≥ характеру д≥й його арТЇргард≥в; п≥дготовки оборонних позиц≥й у глибин≥ ≥ зайн€тт€ њх в≥йськами; м≥сць розташуванн€ резерв≥в; на€вност≥ ≥ характеру перешкод ≥ загороджень на напр€мках пересл≥дуванн€; найкоротших шл€х≥в у тил противника, €кий в≥дходить; зон –’Ѕ зараженн€.

ѕересл≥дуванн€ противника п≥дрозд≥ли починають з початком його в≥дходу ≥ ведуть самост≥йно за р≥шенн€м своњх командир≥в не чекаючи наказу. ѕро перех≥д до пересл≥дуванн€ командир батальйону допов≥даЇ командиру бригади ≥ пов≥домл€Ї сус≥д≥в.

« отриманн€м даних про п≥дготовку противника до в≥дходу або про його в≥дх≥д командир батальйону (роти) приймаЇ р≥шенн€ на пересл≥дуванн€ ≥ направл€Ї зусилл€ п≥дрозд≥л≥в на зрив його спроб в≥двести основн≥ сили. ” замисл≥ бою в≥н визначаЇ: напр€мок ≥ спос≥б пересл≥дуванн€; спос≥б розгрому противника, що в≥дходить (€кого противника, де, у €к≥й посл≥довност≥ та €к розгромити з вказ≥вкою пор€дку його вогневого ураженн€ ≥ заход≥в дл€ введенн€ противника в оману), побудову бойового пор€дку.

ѕрийн€вши р≥шенн€, командир батальйону (роти) ставить (уточнюЇ) завданн€ розв≥дувальному органу, п≥дроз≠д≥лам, €к≥ д≥ють по фронту, ≥ орган≥зуЇ взаЇмод≥ю. ѕри постановц≥ завдань ротам командир батальйону вказуЇ напр€мок пересл≥дуванн€, де ≥ €кого противника знищити, у €кий район або на €кий руб≥ж ≥ до €кого часу вийти та визначаЇ пор€док подальших д≥й.

¬икористовуючи високу прох≥дн≥сть танк≥в ≥ Ѕћѕ (Ѕ“–), батальйон (рота) стр≥мко обходить противника, що в≥дходить, по паралельних маршрутах, виходить на шл€х його в≥дходу ≥ р≥шучою атакою з фланг≥в ≥ тилу в поЇднанн≥ з д≥€ми вогневих зас≥док у взаЇмод≥њ з п≥дрозд≥лами, €к≥ д≥ють з ≥нших напр€мк≥в, знищуЇ його.

якщо неможливо пересл≥дувати противника по маршрутах, паралельних напр€мку його в≥дходу, батальйон (рота) р≥шучими д≥€ми знищуЇ п≥дрозд≥ли прикритт€, прориваЇтьс€ до основних сил противника та у взаЇмод≥њ з сус≥дами атакуЇ њх з ходу.

ќпорн≥ пункти, що зустр≥лис€ в ход≥ пересл≥дуванн€, ≥ зас≥дки обход€тьс€, а противник, €кий в них оборон€вс€, знищуЇтьс€ атакою з тилу.

Ѕатальйон (рота) п≥д час пересл≥дуванн€ може д≥€ти в передбойовому або пох≥дному пор€дку.

” тих випадках, коли противнику вдалос€ в≥д≥рватис€ в≥д п≥дрозд≥л≥в, що пересл≥дують, ≥ орган≥зувати оборону на пром≥жному рубеж≥, командир батальйону (роти) орган≥зуЇ, €кщо дозвол€Ї обстановка, захопленн€ њњ з ходу. « ц≥Їю метою п≥дрозд≥ли, д≥ючи на окремих напр€мках ≥ широко застосовуючи обходи, з ходу оволод≥вають опорними пунктами противника ≥ безупинно продовжують наступ.

” раз≥ завз€того опору противника п≥дрозд≥ли батальйону повинн≥ встановити безпосереднЇ з≥ткненн€ з ним ≥ забезпечити розгортанн€ головних сил бригади (полку).

¬≥д батальйону, €кий веде пересл≥дуванн€ противника по паралельних маршрутах, висилаЇтьс€ головна пох≥дна застава, а при пересл≥дуванн≥ з фронту Ц бойова охорона.

 

«аключна частина

Ќа зан€тт≥ розгл€нут≥ основн≥ питанн€ п≥дготовки та проведенн€ наступу мб. –≥шучий ≥ напружений характер сучасного загальнов≥йськового бою, застосуванн€ в ньому р≥зноман≥тних засоб≥в вогневого ураженн€, рад≥оелектронноњ боротьби, автоматизованих систем управл≥нн€ зброЇю ≥ в≥йськами вимагають в≥д командира батальйону глибоких знань ≥ всеб≥чних практичних навичок, щодо п≥дготовки наступу батальйону та управл≥нню п≥длеглими ≥ приданими п≥дрозд≥лами в складних умовах сучасного загальнов≥йськового бою ѕ≥дн€т≥ на сем≥нар≥ проблемн≥ питанн€ дають змогу слухачам особисто попрацювати над л≥тературою ≥ спробувати знайти шл€хи њх вир≥шенн€. —воњ думки викласти на екзамен≥.

¬икладач кафедри загальнов≥йськовоњ п≥дготовки

прац≥вник «— ”крањни ¬.¬.  ”ƒ–я¬÷≈¬

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 283 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ќе будет большим злом, если студент впадет в заблуждение; если же ошибаютс€ великие умы, мир дорого оплачивает их ошибки. © Ќикола “есла
==> читать все изречени€...

2360 - | 2092 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.008 с.