Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


Ќаступ на противника, €кий оборон€Їтьс€, з положенн€ безпосереднього з≥ткненн€ з ним
ѕ≥д час наступу на противника, €кий оборон€Їтьс€, з положенн€ безпосереднього з≥ткненн€ з ним танковий батальйон, призначений дл€ наступу в першому ешелон≥, а також танков≥ батальйони (роти), додан≥ механ≥зованим п≥дрозд≥лам, €к≥ займають оч≥кувальн≥ (вих≥дн≥) позиц≥њ, починають висуванн€. ѕ≥д час вогневоњ п≥дготовки наступу за встановленою командою (сигналом), €ка подаЇтьс€ з урахуванн€м њх в≥ддаленн€, у м≥ру п≥дходу до рубежу переходу в атаку танков≥ п≥дрозд≥ли посл≥довно розгортаютьс€ в ротн≥, взводн≥ колони, а пот≥м у бойовий пор€док ≥, продовжуючи рух з максимально припустимою швидк≥стю, переход€ть в атаку, знищуючи противника вогнем з ходу. Ѕћѕ (Ѕ“–) виход€ть до своњх п≥дрозд≥л≥в.

“анки, €к≥ залучалис€ дл€ стр≥льби пр€мою наводкою, займають м≥сц€ в бойовому пор€дку своњх п≥дрозд≥л≥в.

ƒл€ атаки механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в у п≥шому пор€дку при п≥дход≥ танк≥в до вих≥дних позиц≥й механ≥зованих рот першого ешелону командири рот подають команду Уѕриготуватис€ до атакиФ, а п≥сл€ проходженн€ танками вих≥дних позиц≥й Ц У¬ атаку Ц вперед! ”ра!Ф, за €кою особовий склад покидаЇ траншењ (окопи) ≥ за танками атакуЇ противника. Ѕћѕ (Ѕ“–) маневром в≥д рубежу до рубежу (в≥д укритт€ до укритт€) д≥ють за своњми п≥дрозд≥лами на в≥дстан≥, €ка забезпечуЇ над≥йну п≥дтримку вогнем своЇњ зброњ танкових ≥ механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в, €к≥ атакують.

” де€ких випадках до рубежу сп≥шуванн€ механ≥зован≥ п≥дрозд≥ли можуть висуватис€ на Ѕћѕ (Ѕ“–) або десантом на танках.

” раз≥ атаки на Ѕћѕ (Ѕ“–) механ≥зован≥ п≥дрозд≥ли посадку особового складу в них зд≥йснюють п≥д час вогневоњ п≥дготовки наступу. ѕри цьому Ѕћѕ (Ѕ“–), €к≥ розташовуютьс€ за своњми п≥дрозд≥лами, за командою (сигналом) командира батальйону (роти) приховано п≥дход€ть до своњх п≥дрозд≥л≥в ≥, використовуючи складки м≥сцевост≥, робл€ть зупинку дл€ посадки особового складу. ќсобовий склад за командою своњх командир≥в швидко зд≥йснюЇ посадку на машини ≥ готуЇтьс€ до веденн€ вогню. Ѕћѕ (Ѕ“–) сл≥дом за танками переход€ть в атаку, ведучи вогонь по противнику.

јртилер≥€ з початком атаки переходить до вогневоњ п≥дтримки наступу. √армати, €к≥ вид≥лен≥ дл€ стр≥льби пр€мою наводкою, ѕ“– , гранатомети продовжують знищувати уц≥л≥л≥ ≥ знову ви€влен≥ ц≥л≥ противника вогнем.

ѕ≥д час атаки механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в у п≥шому пор€дку особовий склад долаЇ м≥нн≥ пол€ противника за танками по њх кол≥€х ≥ по пророблених проходах. Ѕћѕ, Ѕ“–, подолавши м≥нн≥ пол€ по проходах, доган€ють своњ п≥дрозд≥ли ≥ вогнем своЇњ зброњ п≥дтримують њх атаку.

ѕодоланн€ м≥нних пол≥в танковими ≥ механ≥зованими п≥дрозд≥лами зд≥йснюЇтьс€ п≥д прикритт€м вогню артилер≥њ, а також протитанкового ≥ гранатометного п≥дрозд≥л≥в батальйону (протитанкового в≥дд≥ленн€ роти).

ћехан≥зован≥ п≥дрозд≥ли рухаютьс€ €кнайближче до танк≥в, дл€ того щоб забезпечити т≥сну вогневу взаЇмод≥ю з ними ≥ не дати можливост≥ противнику в≥д≥тнути себе в≥д танк≥в.

« п≥дходом танкових ≥ механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в до рубежу безпечного в≥ддаленн€ в≥д розрив≥в своњх снар€д≥в ≥ м≥н (гранат) артилер≥€ (гранатомети) за командою (сигналом) командира бригади (батальйону) переносить вогонь у глибину.

” точно встановлений час У„Ф танков≥ ≥ механ≥зован≥ п≥дрозд≥ли стр≥мко вриваютьс€ на передн≥й край оборони противника, знищують його живу силу ≥ вогнев≥ засоби, опановують опорними пунктами ≥ безупинно продовжують атаку в глибину.

Ѕатальйон, €кий д≥Ї поза д≥л€нкою прориву, вогнем ус≥х засоб≥в перешкоджаЇ противнику зн€тт€ з позиц≥й ≥ перекиданн€ сил ≥ засоб≥в на д≥л€нки прориву. « дос€гненн€м необх≥дного ступен€ ¬”ѕ або при ви€вленн≥ зн€тт€ њм частини сил або в≥дходу з займаних позиц≥й батальйон за п≥дтримкою вогню артилер≥њ атакуЇ противника в першу чергу на напр€мках, €к≥ примикають до д≥л€нки прориву, широко застосовуючи маневр п≥дрозд≥лами ≥ вогнем, знищуЇ його в опорних пунктах ≥ у взаЇмод≥њ з головними силами розвиваЇ наступ у глибину.

” раз≥ завз€того утриманн€ противником переднього краю ≥ неможливост≥ виконати завданн€ п≥дрозд≥лами першого ешелону, другий ешелон (резерв) батальйону робить маневр ≥ вводитьс€ в б≥й на д≥л€нц≥ прориву бригади (полку), атакуЇ у фланг ≥ в тил противника, ≥ разом з першим ешелоном батальйону завершуЇ його знищенн€, розширюЇ д≥л€нку прориву ≥ розвиваЇ наступ у глибину.

ѕ≥д час наступу бригади (полку) у вс≥й смуз≥ без призначенн€ д≥л€нки прориву батальйон, використовуючи результати вогневого ураженн€, зд≥йснюЇ маневр п≥дрозд≥лами та вогнем, ≥ прикриваючи фланги п≥дрозд≥лами бойовоњ охорони, головними силами з ходу проникаЇ через розриви ≥ пром≥жки в оборон≥ противника в його тил ≥ безупинно просуваЇтьс€ в глибину. ѕротивник, €кий продовжуЇ чинити оп≥р, блокуЇтьс€ ≥ знищуЇтьс€ другим ешелоном (резервом) або вид≥леними п≥дрозд≥лами.

” раз≥, €кщо проникнути в глибину оборони з ходу не вдалос€, батальйон з фронту ≥ фланг≥в завдаЇ ураженн€ противнику вид≥леними п≥дрозд≥лами, робить маневр через пром≥жки ≥ розриви в оборон≥, виходить у фланг ≥ в тил противнику, сп≥льною атакою вс≥х п≥дрозд≥л≥в з фронту, фланг≥в ≥ тилу завершуЇ його розгром та розвиваЇ наступ у глибину.

« початком атаки штатна ≥ додана артилер≥€ безперервно придушуЇ ≥ знищуЇ противника, €кий перешкоджаЇ наступу танкових ≥ механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в, за командою (сигналом) командира батальйону самост≥йно переносить вогонь на знов ви€влен≥ ц≥л≥, особливо протитанков≥, забезпечуЇ безперервну вогневу п≥дтримку наступаючих п≥дрозд≥л≥в. ѕ≥д час проведенн€ артилер≥йськоњ п≥дтримки наступу методами посл≥довного зосередженн€ вогню, зосередженого вогню ≥ вогню по окремих ц≥л€х команду на початок вогневоњ п≥дтримки атаки подаЇ командир бригади, а команди на перенесенн€, виклик ≥ припиненн€ вогню Ц командир батальйону.

ѕерем≥щенн€ штатноњ ≥ приданоњ артилер≥њ зд≥йснюЇтьс€ за розпор€дженн€м командира батальйону. ¬оно починаЇтьс€ п≥сл€ оволод≥нн€ ротами першого ешелону противника ≥ зд≥йснюЇтьс€ в≥д рубежу до рубежу за ротами першого ешелону.

√ранатометний п≥дрозд≥л д≥Ї за бойовими пор€дками рот першого ешелону на в≥ддаленн≥ до 300 м, а також у пром≥жках м≥ж ними або на одному з фланг≥в батальйону. «а потреби в≥н може висуватис€ безпосередньо в бойовому пор€дку механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в. ѕ≥дрозд≥л з гранатометами, встановленими на Ѕћѕ (Ѕ“–), д≥Ї в бойових пор€дках механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в, п≥дтримуЇ наступ механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в.

ѕротитанковий п≥дрозд≥л батальйону перем≥щуЇтьс€ за одн≥Їю з рот першого ешелону в готовност≥ до в≥дбитт€ контратак танк≥в противника ≥ вир≥шенн€ ≥нших завдань, €к≥ поставлен≥ командиром батальйону.

ѕротитанкове в≥дд≥ленн€ роти наступаЇ у бойових пор€дках механ≥зованих взвод≥в, у пром≥жках м≥ж ними або на одному з фланг≥в роти, з посл≥довно займаних вогневих позиц≥й знищуЇ танки та ≥нш≥ броньован≥ машини противника, €к≥ перешкоджають наступу роти.

ѕ≥дрозд≥л ѕѕќ прикриваЇ роти, €к≥ д≥ють на напр€мках головного удару, перем≥щаЇтьс€ позаду њх бойових л≥н≥й на в≥ддаленн≥ 200 Ц 400 м.

√рупа розгородженн€ батальйону висуваЇтьс€ за п≥дрозд≥лами першого ешелону в готовност≥ до проробленн€ проход≥в у загородженн€х ≥ перешкодах. ѕозаштатна група розм≥нуванн€ роти перебуваЇ в готовност≥ до проробленн€ проход≥в у м≥нних пол€х противника.

якщо наступ батальйону (роти) зупинено, командир батальйону (роти) повинен орган≥зувати вогневе ураженн€ противника, використовуючи вс≥ на€вн≥ сили ≥ засоби. ѕри спри€тливому наступ≥ сус≥д≥в, частина п≥дрозд≥л≥в першого ешелону, використовуючи маневр, завдаЇ удару противнику з флангу ≥ разом з головними силами батальйону (роти) в≥дновлюЇ наступ.

Ѕ≥й у глибин≥ оборони противника характеризуЇтьс€ нер≥вном≥рн≥стю просуванн€ п≥дрозд≥л≥в батальйону ≥ розвиваЇтьс€ в складн≥й обстановц≥, €ка швидко зм≥нюЇтьс€.  омандир батальйону (роти) повинен уважно спостер≥гати за ходом бою, управл€ти вогнем ус≥х засоб≥в ≥ вчасно п≥дтримувати п≥дрозд≥ли, €к≥ дос€гли найб≥льшого усп≥ху, вм≥ло використовувати њх усп≥х дл€ маневру ≥ раптовоњ атаки у фланг ≥ в тил противника ≥ншими п≥дрозд≥лами.

–ота другого ешелону батальйону перем≥щуЇтьс€ приховано в передбойовому пор€дку за ротами першого ешелону, в≥д одного рубежу до ≥ншого, використовуючи захисн≥ властивост≥ м≥сцевост≥, у готовност≥ до розвитку усп≥ху.

ƒругий ешелон (резерв) батальйону висуваЇтьс€ на в≥дстан≥ 1,5 Ц 2 км в≥д п≥дрозд≥л≥в першого ешелону в готовност≥ до нарощуванн€ зусиль та дл€ зам≥ни п≥дрозд≥л≥в, що втратили боЇздатн≥сть.

«алежно в≥д обстановки другий ешелон або резерв батальйону може вводитис€ в б≥й у пром≥жках м≥ж ротами або через фланг одн≥Їњ з рот, а ≥нод≥ й перекатами через њх бойов≥ пор€дки. ѕри введенн≥ його в б≥й командир батальйону уточнюЇ (резерву вказуЇ): останн≥ дан≥ про противника; положенн€ п≥дрозд≥л≥в першого ешелону батальйону; руб≥ж введенн€ в б≥й ≥ час виходу на нього; найближче завданн€ ≥ напр€мок продовженн€ наступу; засобу п≥дсиленн€, м≥сц€ ≥ час њх прибутт€; завданн€ штатноњ ≥ приданоњ артилер≥њ, пор€док п≥дтримки вогнем ≥ взаЇмод≥њ з п≥дрозд≥лами першого ешелону ≥ сус≥дами.

 омандир роти (взводу) другого ешелону ставить бойов≥ завданн€ взводам (в≥дд≥ленн€м, танкам). ѕри цьому на м≥сцевост≥ в≥н вказуЇ положенн€ противника ≥ його вогневих засоб≥в, руб≥ж введенн€ в б≥й, обТЇкт атаки ≥ напр€мок продовженн€ наступу та орган≥зуЇ взаЇмод≥ю.

Ќа руб≥ж введенн€ в б≥й другий ешелон (резерв) висуваЇтьс€, €к правило в передбойовому пор€дку з максимальною швидк≥стю. « п≥дходом до рубежу введенн€ у б≥й п≥дрозд≥ли розгортаютьс€ у бойовий пор€док та, використовуючи результати ¬”ѕ, стр≥мко атакують противника ведучи вогонь з ус≥х вид≥в зброњ з ходу ≥ виконують поставлен≥ завданн€. ¬веденн€ в б≥й другого ешелону (резерву) п≥дтримуЇтьс€ вогнем артилер≥њ, протитанкового ≥ гранатометного п≥дрозд≥л≥в, забезпечуютьс€ д≥€ми ≥нженерних п≥дрозд≥л≥в ≥ можуть прикриватис€ аерозол€ми (димами).

« введенн€м у б≥й другого ешелону (резерву) командир батальйону створюЇ (в≥дновлюЇ) резерв. ѕро прийн€тт€ р≥шенн€ на введенн€ у б≥й другого ешелону командир батальйону допов≥даЇ командиру бригади, ≥нформуЇ сус≥д≥в та уточнюЇ з ними пор€док взаЇмод≥њ.

ѕ≥сл€ введенн€ у б≥й другого ешелону п≥дрозд≥ли першого ешелону, використовуючи його усп≥х, продовжують наступати у вказаних њм напр€мках ≥ виконують поставлен≥ њм завданн€, спр€мован≥ на завершенн€ розгрому противника, €кий в≥дходить, та оволод≥нн€ рубежем, €кий забезпечуЇ виконанн€ подальшого завданн€ батальйоном.

ѕри вивод≥ п≥дрозд≥л≥в у резерв командир батальйону (роти) вказуЇ пор€док виходу з бою, район збору ≥ пор€док подальших д≥й.

ƒл€ в≥дбитт€ контратаки сил противника, що переважають, танки ≥ Ѕћѕ (Ѕ“–) займають вогнев≥ позиц≥њ за найближчими укритт€ми, особовий склад механ≥зованих п≥дрозд≥л≥в при наступ≥ на Ѕћѕ (Ѕ“–) або десантом на танках сп≥шуЇтьс€ ≥ займаЇ позиц≥њ, €к≥ забезпечують виг≥дн≥ умови дл€ знищенн€ противника ≥ взаЇмод≥њ з танками. ѕротитанковий п≥дрозд≥л займаЇ вогневу позиц≥ю на виг≥дному рубеж≥ танконебезпечного напр€мку в пром≥жках або на флангах механ≥зованих рот (взвод≥в). √ранатометний п≥дрозд≥л займаЇ вогнев≥ позиц≥њ, €к правило, у бойових пор€дках механ≥зованих рот на напр€мку д≥й найб≥льшоњ к≥лькост≥ п≥хоти противника. —воњм вогнем в≥н в≥докремлюЇ п≥хоту противника в≥д танк≥в ≥ знищуЇ њњ. Ѕатальйон (рота) починаЇ уражати противника зосередженим вогнем п≥дрозд≥л≥в з ус≥х вогневих засоб≥в на граничн≥й дальност≥. « п≥дходом противника сила та ≥нтенсивн≥сть вогню зростають ≥ довод€тьс€ до найвищоњ напруги.

ћ≥нометна (артилер≥йська) батаре€ займаЇ вогнев≥ позиц≥њ €кнайближче до рот першого ешелону ≥ знищуЇ ц≥л≥, зазначен≥ командиром батальйону.

¬≥дбивши контратаку противника, батальйон самост≥йно або у взаЇмод≥њ ≥з сус≥дн≥ми п≥дрозд≥лами р≥шучою атакою завершуЇ його знищенн€.

якщо противник контратакуЇ р≥вними або меншими силами, батальйон (рота) знищуЇ його вогнем ус≥х засоб≥в ≥ стр≥мкою атакою рот (взвод≥в) з ходу. ѕ≥сл€ знищенн€ противника в районах оборони на перш≥й позиц≥њ батальйон, використовуючи результати вогню артилер≥њ ≥ ав≥ац≥њ, продовжуЇ стр≥мкий наступ в глибину у вказаному напр€мку.

«ахоплен≥ рубеж≥ або окрем≥ обТЇкти в глибин≥ оборони противника, що мають важливе значенн€, закр≥плюютьс€ призначеними дл€ цього п≥дрозд≥лами, €к≥ негайно обладнують у ≥нженерному в≥дношенн≥ позиц≥њ та готують вогонь дл€ в≥дбитт€ можливих атак противника. —тики ≥ в≥дкрит≥ фланги забезпечуютьс€ вогнем артилер≥њ, маневром резерву, а за потреби ≥ висуванн€м на загрозливий напр€мок бойовоњ охорони.

ѕ≥дрозд≥л, вид≥лений в≥д батальйону (роти) у бойову охорону, з отриманн€м завданн€ висуваЇтьс€ на визначений руб≥ж, переходить до оборони, готуЇ вогонь дл€ в≥дбитт€ можливих атак ≥ недопущенн€ д≥й груп противника, €кий залишивс€ в тилу. ƒ≥њ бойовоњ охорони п≥дтримуютьс€ вогнем артилер≥њ, за можливост≥ встановлюютьс€ загородженн€. ” ход≥ просуванн€ головних сил батальйону (роти) ≥ сус≥д≥в бойова охорона зм≥нюЇ своњ позиц≥њ.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-11-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 391 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

—тремитесь не к успеху, а к ценност€м, которые он дает © јльберт Ёйнштейн
==> читать все изречени€...

1995 - | 1920 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.014 с.