Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Номер рахунку, найменування банку та отримувача: ПАТ КБ “Приватбанк” Поповнення карткового рахунку № 4405 8823 0497 5117




Міністерство науки і освіти України

Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Навчально-науковий інститут педагогіки та психології

Кафедра здоров’я людини та корекційної освіти

Інформаційне повідомлення

7 квітня 2014 року кафедра здоров’я людини та корекційної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди планує провести ІV Всеукраїнську заочну науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Педагогіка здоров’я”, яка буде присвячена 210-річчю з дня заснування ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Основна мета конференції - висвітлення результатів психолого-педагогічних досліджень щодо збереження та формування здоров’я дітей, учнівської та студентської молоді в умовах навчального закладу.

До участі в роботі конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів, студенти, співшукачі, аспіранти, докторанти, вчителі загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів.

Оргкомітет приймає матеріали за такими напрямами:

· здоров’я людини як філософська, медико-біологічна, екологічна, соціально-економічна, культурологічна та психолого-педагогічна категорія;

· стан фізичного, психічного, духовного й соціального здоров’я дітей, підлітків та молоді в Україні;

· еколого-валеологічна культура як стратегія здоров’язбережувальної та екологобезпечної поведінки особистості в навколишньому середовищі;

· методолого-теоретичні основи педагогіки здоров’я;

· сучасні підходи до створення здоров’язбережувального освітнього середовища в навчальному закладі;

· фізичне виховання, фізична реабілітація та рекреація у збереженні здоров’я;

· еко- та біоетика і проблеми збереження здоров’я людини;

· психолого-педагогічні основи профілактики шкідливих звичок та соціально-небезпечних захворювань (токсикоманія, наркозалежність, алкоголізм, тютюнопаління, ІПСШ, туберкульоз, ВІЛ-інфекція та СНІД);

· здоров’язбережувальні освітні технології;

· психолого-педагогічні засади формування здорового способу життя;

· методика викладання безпеки життєдіяльності, екологічних та валеологічних дисциплін;

· досвід діяльності шкіл, що входять до Всеукраїнської мережі “Школа сприяння здоров’я” та “Школа сталого розвитку”;

· актуальні проблеми корекційної педагогіки та психології;

· медико-психолого-педагогічний супровід сучасних інклюзивних процесів у загальноосвітніх навчальних закладах.

Матеріали для опублікування можна подавати українською, російською або англійською мовою.

Обсяг матеріалів, включно зі списком цитованої літератури, повинен становити від 2 до 10 повних сторінок формату А4. Електронна версія тексту готується у текстовому редакторі Microsoft Word 6.0/7.0/97 (for Windows). Кегль – Times New Roman; міжрядковий інтервал – 1,0; розмір шрифту - 14; поля: верхнє і нижнє – 20 мм, ліве – 30 мм, праве – 20 мм; вирівнювання - по ширині; абзацний відступ – 0,95. Сторінки не нумеруються. Переноси слів не допускаються. По тексту використовувати однакові лапки, а саме: “” та апостроф: ’.

При оформленні рукопису у правому куті першої сторінки ставиться прізвище та ініціали автора (авторів) і повна назва закладу чи установи, нижче посередині рядка – заголовок статті великими літерами. Між назвою закладу та заголовком статті - інтервал 1,5.

Усі рисунки мають бути чорно-білими і подаються в форматі jpeg або tiff. Вони послідовно нумеруються арабськими цифрами (рис. 1; табл. 1). До кожного рисунку подається короткий підпис, а до таблиці заголовок. Необхідно уникати дублювання графічного матеріалу і довгих заголовків таблиць. Фотографії до друку не приймаються.

Відповідні посилання на використані джерела наводяться в квадратних дужках, наприклад [3, с. 7]. Список використаних джерел під назвою “Література” подається після тексту і повинен не перевищувати більше 5 джерел. Список має містити лише роботи, що згадуються у статті, які розташовують в алфавітному порядку та оформляють за загально прийнятими вимогами.

Матеріал для публікації має бути ретельно перевірений на наявність орфографічних та стилістичних помилок і повністю відредагований. Відповідальність за достовірність викладеної інформації покладається на авторів.

На окремій сторінці додається довідка про автора: прізвища, ім’я та по-батькові, вчене звання та ступінь, місце роботи та посада (без скорочень), контактний телефон та електронна скринька.

Першому автору гарантується один примірник опублікованого збірника матеріалів конференції. Просимо чітко вказати адресу і зазначенням поштового індексу для пересилання збірника простою бандероллю.

Організаційний внесок на видавничі потреби складає 25 грн. за одну сторінку тексту. Публікацію статті можна оплатити у будь-якому відділенні КБ “Приватбанк” в Україні через термінал самообслуговування або касу, або через мережу Інтернет за допомогою Приват24. Знайти найближчий до Вас термінал самообслуговування, можна тут: http://privatbank.ua/info/index1.stm?url=/info/bass/cityes.ssc

Номер рахунку, найменування банку та отримувача: ПАТ КБ “Приватбанк” Поповнення карткового рахунку № 4405 8823 0497 5117.

Будь-ласка, надішліть, скан- або фотокопію квитанції про оплату публікації на електронну адресу apion1@meta.ua. Оплата вважається зарахованою в разі отримання Вами підтверджувального листа.

Прийом матеріалів – до 20 грудня 2013 року.

Електронний варіант матеріалів надсилається на e-mail: apion1@meta.ua

Матеріали для участі в конференції та кошти готівкою приймаються на кафедрі здоров’я людини та корекційної освіти ХНПУ імені Г.С. Сковороди (м. Харків, вул. Блюхера, 2, ауд. 222-Б, телефон 68-42-34).

Просимо, при можливості, максимально повно розповсюдити інформаційний лист серед зацікавлених осіб.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-11-05; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 339 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Слабые люди всю жизнь стараются быть не хуже других. Сильным во что бы то ни стало нужно стать лучше всех. © Борис Акунин
==> читать все изречения...

2242 - | 2161 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.